Dažnai kalbama apie mėnulio poveikį žmogui. Mėnulio gravitacija veikia vandenynų srovių kryptį. Labai glaudžiai su mėnuliu siejasi moterų lytinio ciklo pokyčiai. Kai kurie tiki, kad pilnatis sužadina agresiją ir kelia pavojų. Mėnulio dietos šalininkai tvirtina, kad Žemės palydovas turi paslaptingų galių, dėl kurių lengviau numesti svorio ir išvalyti organizmą.

 

Mėnulio dietos reikia laikytis visą mėnulio ciklą. Per pilnatį ir jaunatį reikia pasninkauti, o per delčią ir priešpilnį mėnulį laikytis specialių mitybos patarimų, rašo cometamagico.com.ar.

 
  • Pilnatis

Pilnatis – geriausias laikas pradėti laikytis mėnulio dietos. 26 valandas per pilną mėnulį negalima valgyti kieto maisto. Galima gerti tik vandenį ir detoksikuojančias arbatas, pavyzdžiui, šalavijų, kiaulpienių ar žaliosios arbatos.

 

Rekomenduojama gerti tiek vandens ir šviežiai spaustų vaisių ar daržovių sulčių, kiek norisi. Per šį laikotarpį galite numesti iki trijų kilogramų. Pirmasis badavimas paruoš kūną tolimesnei dietai, išvalys žalingus toksinus.

 
  • Delčia

Delčios dieta detoksikuoja ir pašalina iš kūno vandens perteklių. Per delčios pirmąsias 26 valandas galima valgyti pasirinktinai:

 

1) Tik sezoninius vaisius: obuolius, apelsinus, slyvas, abrikosus, persikus ir kt. Galima suvalgyti penkias porcijas vienu metu arba po vieną porciją pusryčių, priešpiečių, pietų, pavakarių ir vakarienės metu.

 

2) Tik daržoves (salotos, rėžiukai, salierai, morkos, pomidorai ir kt.): po vieną porciją per pietus ir vakarienę. Žiemos metu galima valgyti virtas daržoves. Galima pagardinti šaukštu alyvuogių aliejaus. Pusryčiams ar užkandžiams išsispauskite šviežių daržovių sulčių.

 

3) Tik dietinį jogurtą ir moliūgų piurė arba bulvių košę. Galima suvalgyti penkias porcijas vienu metu arba po vieną porciją pusryčių, priešpiečių, pietų, pavakarių ir vakarienės metu.

 

4) Tik vaisinę želę. Galima suvalgyti penkias porcijas vienu metu arba po vieną porciją pusryčių, priešpiečių, pietų, pavakarių ir vakarienės metu.

 

5) Tik sriubą ir sezonines daržoves. Galima suvalgyti penkias porcijas vienu metu arba po vieną porciją pusryčių, priešpiečių, pietų, pavakarių ir vakarienės metu.

 

Delčios metu reikia išgerti bent 8 stiklines vandens. Vėliau šį mėnesį maitinkitės pagal subalansuotos dietos planą.

 
  • Jaunatis

Jaunatis – geriausias laikas išvalyti organizmą. Per 26 jaunaties valandas negalima valgyti kieto maisto. Kaip per pilnatį galima gerti tik vandenį ir detoksikuojančias arbatas, pavyzdžiui, šalavijų, kiaulpienių ar žaliosios arbatos. Rekomenduojama gerti tiek vandens ir šviežiai spaustų vaisių ar daržovių sulčių, kiek norisi.

 
  • Priešpilnis

Priešpilnio mėnulio metu paprastai pakyla apetitas, dėlto šiuo metu dietos laikytis sunkiausia. Kai labai norite užvalgyti, išgerkite stiklinę vandens. Per 26 priešpilnio mėnulio valandas galite valgyti pagal delčios planą. Likusias dienas valgyti mažiau nei įprastai. Ypač vengti saldumynų, riebalų ir kitų kaloringų produktų. Nereikėtų valgyti po 18 valandos. Po pietų gerti daugiau skysčių, kurie suteikia skrandžio pilnumo jausmą.