„Daug kam gali atrodyti keista, kad su žmona kartu ir dirbam, ir gyvenam, ir atostogaujam, ir dar gerai sutariam. Bet tikrai visa tai yra tiesa ir kitaip negalėčiau įsivaizduoti. Mes kartu esame nuo vaikystės ir labai gerai vienas kitą suprantame. Jeigu neturėtume bendro tikslo ir bendros veiklos, apie ką tada kalbėtume? Apie ką svajotume? Pykčių darbuose nėra. Čia tikrai ne ta vieta“, – apie santykius su žmona Rusne pasakoja atlikėjas Martynas Kavaliauskas.

 

sou-kaukes-finalo-akimirka

 

Žinomas vyras atviras – planuojant darbus daužymo kumščiais į stalą ar lėkščių mėtymo jų namuose nėra: „Mes tokie esam, kad labai daug laiko skiriame apmąstymams ir gilinimuisi į naujus projektus. Mūsų diskusijų nepavadinčiau ginčais, tai yra tiesiog diskusijos, kurios veda prie bendro ir geriausio sprendimo.“

 

kaukiu-finalo-akimirka-svetlanos-bolnienes-nuot

 

Daugelis pastebėjo, kad Martynas Kavaliauskas savo kūryboje tapo laisvesnis, labiau atsipalaidavęs. Taip yra dėl to, kad atlikėjas dabar yra naujame kūrybiniame kelyje ir bando save gerbėjams pristatyti iš kitos pusės.

 

„Aš negaliu pasakyti, kad buvau vienoks, o dabar būsiu kitoks. Tiesiog kiekvienas atlikėjas bando save parodyti įvairiomis spalvomis ir iš geriausios pusės. Mes ilgą laiką ėjome labai kryptingai savo tikslo link ir stengėmės sukurti savitumą. Todėl aš manau, kad per kūrybą, per muziką tos visos pusės turi atsiskleisti. Tai yra dar vienas naujas lapas. Įdomus sutapimas ir tai, kad praėjusiais metais, kai laimėjau LNK šou „Kaukės“, tas naujas etapas ir prasidėjo. Negaliu sakyti, kad tai tikrai labai susiję, bet įtakos tikrai turėjo“, – šypsosi jis.

 

Praėjusiais metais, visą pusmetį, žinomas atlikėjas nuo savo draugų, artimųjų ir net žmonos slėpė, kad dalyvaujame slapčiausiame televizijos istorijoje šou. Jam teko nelengva užduotis – savo tikrąją tapatybę paslėpti po įspūdinga Avino kauke, kuri atnešė jam antrojo sezono nugalėtojo titulą.

 

„Patirtis, kurią įgavau dalyvaudamas „Kaukėse“, yra neįkainuojama. Mes visi televizijoje turime kažkokias kaukes, net jeigu jų ir nesame užsidėję tikrąją to žodžio prasme. Šis projektas išskirtinis tuo, kad tu gali pasijausti laisvas televizijoje. Tos kaukės išmoko būti įvairiapusišku, nesuvaržytu ir mažiau sukti galvą ką pagalvos kiti apie tave“, – patirtimi dalinasi Martynas ir priduria jau laukiantis trečiojo sezono, kai galės ramiai atsisėsti ant sofos ir pats įsitraukti į smagų žaidimą.

 

Įdomu ir tai, kad po šio laimėjimo žinomas atlikėjas sulaukė ne vienos užklausos su prašymu pasirodyti su Avino kauke. Vis dėlto, kaip pats juokdamasis sako, šio užsakovų noro negalėjo išpildyti.

 

Taip pat Martynas sako, kad norint laimėti šį projektą svarbiausią įsijausti į vaidmenį ir tapti personažu, kurį vaidini bei save palikti antrame plane. Maža to, nemažiau svarbu apgalvoti ir kitas svarbias detales: savo eiseną, kūno kalbą, kalbėjimo manieras. Nes šios menkos smulkmenos gali lengvai išduoti. Todėl linki visiems dalyviams viską apgalvoti iki menkiausių detalių ir apsukti visus aplink pirštą.

 

Slapčiausias ir labiausiai įtraukiantis žaidimas prasideda jau šį sekmadienį, 19.30 val., tik per LNK.