Sakoma – „Negimk graži, gimk laiminga“, tačiau pastaruoju metu pramogų pasaulyje, o daugeliu atvejų net ir versle, gera išvaizda atveria ne vienas duris.

 

vlcsnap-2015-05-14-13h54m16s63_1024x576

„Mergina turi atrodyti kaip lėlė – toks yra šiuolaikinis skonis, o vidinis grožis tai čia jau kiti dalykai“ – šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“ kalbėjo „Sare Roma“ vadovas Ištvanas Kvikas. Garsusis romas įsitikinęs, kad gera išvaizda visada atvers daugiau galimybių įvairiose gyvenimo srityse. Dėl geresnės išvaizdos ir savijautos per trumpą laiką jis atsikratė net 32 kilogramų.

 

Kitas laidos pašnekovas aktorius Mantas Stonkus buvo itin atviras ir žodžių į vatą nevyniojo: „Aš esu kaip prostitutė, turiu gerai atrodyti ir turiu būti perkamas, nes to reikalauja mano aktoriaus profesija.“ Žinomas aktorius nutarė intensyviai sportuoti ir reguliuoti mitybą, kad užsiaugintų raumenis.

 

Tačiau ne visos istorijos apie išorinius pasikeitimus buvo linksmos, laidoje Kamerinio Vilniaus teatro aktorė Inga Filipovič su ašaromis akyse papasakojo savo gyvenimo istoriją ir ką jai teko išgyventi dėl savo išskirtinės išvaizdos. Drąsi ir humoro nestokojanti moteris su šypsena veide sakė: „Aš ne Bunkė, todėl prie manęs nesiklijuoja pašlemėkai, mano šarmas yra mano neįgalumas.“

 

Jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. laidoje „Valanda su Rūta“ garsūs Lietuvos žmonės papasakos, ką jiems tenka paaukoti dėl savo išvaizdos.