Sidabras arba mėnulio metalas yra tikrasis burtų ir okultizmo metalas. Magijoje naudojamas sidabras sustiprina visas psichines, antgamtines ir paranormalias galias. Cheminis periodinės lentelės elementas sidabras yra žymimas simboliu Ag.

 

Sidabras skatina hormonų gamybą. Metalas naudojamas, gydant liaukų, kanalų sutrikimus, limfinės sistemos ligas. Sidabras gali būti naudojamas kaip pagalbinis vaistas nuo kūno ir dvasios ligų. Sidabras turi magišką savybę sumažinti skausmą, ypač galvos ir kaklo srityje. Sakoma, kad sidabras padeda nuo jūrligės, rašo perception9.com.

 

Sidabras yra puikus laidininkas ir izoliatorius, tiek siunčiant, tiek gaunant energiją. Jis yra geriausia jungtis tarp kūno ir bet kurio magijos įrankio. Sidabras naudojamas perleisti energijas meilės magijoje.

 

Sidabras gali būti naudojamas trumpą laiką saugoti energijai. Apeigų ir magiškų ritualų metu sidabras itin gerai sugeria psichines, antgamtines ir paranormalias galias. Šis metalas užtikrina stiprią apsaugą, nes jis gali tiek pašalinti neigiamą energiją iš karto, tiek ją sulaikyti, kad galėtų pašalinti vėliau saugioje vietoje. Kadangi sidabras pats pašalina neigiamą energiją, jo nereikia valyti po kiekvieno naudojimo.

 

Dėl savo galių ir savybių sidabras yra susijęs su mėnuliu ir deivėmis. Sidabrą galima nešioti, siekiant apsiginti nuo piktųjų jėgų. Sidabras gali būti naudojamas tiek baltojoje, tiek juodojoje magijoje, nes jis sugeria visą energiją to, kuris atlieka ritualą.