Tikriausiai girdėjote, kad kiekviena šalis turi savo Zodiako ženklą. Štai Lietuva vadinama vėžio ženklo šalimi. Tačiau ar žinojote, kad tai, ar atostogos bus geros, priklauso nuo to, koks jūsų Zodiako ženklas ir į kokį kraštą vyksite?

 

Avino ženklo atstovai ištroškę nuotykių, todėl juos žavi legendomis apipinta senovės Graikijos istorija ir paveldas. Be to, čia daug vandens pramogų, barų ir naktinių klubų. Žmonės linksmi ir atsipalaidavę, todėl energingi avino ženklo atstovai gali užmegzti romantiškų pažinčių. Taip pat jiems patiktų egzotiškas, seksualine laisve alsuojantis Tailandas arba žygis pėsčiomis kažkur Pietų Afrikos Respublikoje.

 

Jaučio atstovai mėgsta įspūdingus kraštovaizdžius, tačiau aplinka neturėtų būti pernelyg kaimiška. Jam patiktų atostogauti kažkur Portugalijos pakrantėje, saulėtame Izraelyje, temperamentingoje Brazilijoje. Taip pat ir kitose vietose, kur gražus vaizdas bei skanus maistas.

 

Dvyniai  smalsūs ir mėgstantys judėjimą. Iš pirmo žvilgsnio Vokietija gali neatrodyti kaip puikus pasirinkimas, tačiau didžiuosiuose miestuose šio ženklo atstovai tikrai ras ką veikti. Taip pat jiems tiktų planuoti atostogų maršrutą Skandinavijos šalyse, Pietų Afrikos Respublikoje, Maroke bei Argentinoje, kurioje kone visus metus vyksta fiestos ir gyvena temperamentingi žmonės.

 

Po vėžio ženklu gimusieji mėgsta komfortą, eleganciją. Jiems svarbu saugumo jausmas. Kaip namie jie turėtų jaustis Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Italijoje. Be to, šis Mėnulio ženklas mėgsta šilumą ir saulę, todėl neatsisakytų atostogų Bahamų ar Seišelių paplūdimyje.

 

Liūto atstovai mėgsta išskirtines pramogas. Jie svajoja apie prabangų, penkių žvaigždučių viešbutį kažkokioje gana egzotiškoje vietoje. Pavyzdžiui, karnavalų žemėje Jamaikoje, prabangiame viešbutyje Indijoje, turtingoje Šveicarijoje.

 

Mergelės puikiai jaustųsi Prancūzijoje, kurioje tvyro romantiška, seksuali atmosfera, o maistas – skanus ir gurmaniškas. Taip pat nenusiviltų atostogomis šiltoje Maltos saloje Viduržemio jūroje. Iš tolimesnių kelionių jiems tiktų keliauti į Meksiką ar Trinidadą ir Tobagą, šalis, kurios žavi išskirtiniais kraštovaizdžiais, istoriniu paveldu bei maloniais žmonėmis.

 

Svarstyklėms patinka atostogauti ir gyventi stilingai. Jų dėmesį patrauktų nuostabūs sodai ir rūmai Kinijoje. Belgijoje ar net Portugalijoje irgi jaustųsi lyg namie.

 

Skorpionų atostogos turėtų būti aistringos ir intensyvios. Jie pasijustų atradę sielos namus, nuvykę į flamenko ritmu ir bulių kovų adrenalinu alsuojančią Ispaniją arba triukšmingą Turkiją, Karibų salas. Europoje jie žavėtųsi įspūdinga Lenkijos ir Čekijos architektūra bei išskirtiniais tų šalių gyventojais.

 

Šaulio atstovai sportiški ir intelektualūs. Jie žavėtųsi saulėtuoju Puerto Riku ar Barbadosu bei jų istorija. Vietoje nenustygstantys šauliai mielai aplankytų ir šaltesnio klimato šalis: Islandiją, Suomiją ar Švediją.

 

Ožiaragiai dažniausiai gerbia tradicijas, todėl puikiai jaustųsi keliaudami istoriniais Rusijos ar Indijos keliais. Didingi miestai, nenuilstantys gyventojai bei turtinga istorija – štai kas juos traukia. Taip pat jiems patiktų aplankyti anglakalbes šalis : Didžiąją Britaniją, Australiją bei Naująją Zelandiją.

 

Vandeniai dažniausiai domisi skirtingomis kultūromis, todėl atostogos svetur turėtų pateikti kažkokių iššūkių. Jie nepavargtų keliauti po Graikiją, aukštosiomis technologijomis ir didinga istorija garsėjančia Japoniją ar Šri Lanką.

 

Žuvims patinka paslaptys ir nuotykiai. Šio ženklo atstovai žavėsis kelione į paslaptingąjį Egiptą, Nepalą ar Italiją. Ideali kelionė turėtų būti turininga, kultūringa ir dvasinga.