Šios dienos nerasite pažymėtos kalendoriaus lapelyje. Nepaisant to, ji visame pasaulyje sulaukia išskirtinio dėmesio. Juk šią dieną visi tikintieji nežemiškos gyvybės egzistavimu mini NSO (neatpažinto skraidančio objekto) dieną. Liepos 2-ąją nepamirškite pasižvalgyti po dangų, galbūt ir jūs pastebėsite kažką, kuo sunkiai patikėsite…

 

Ši diena – tai lyg džiugi žinutė pasauliui, kad visatoje mes ne vieni. Yra keletas aiškinimų, kodėl pradėta švęsti ši diena. Bene svarbiausia priežastis yra ta, kad niekas negali paneigti fakto, kad egzistuoja neatpažinti skraidantys objektai. Taigi ir nežemiškos kilmės, intelektuali gyvybės rūšis. Taip pat šią dieną tarsi prašoma vyriausybės atskleisti slaptus įrodymus apie NSO. Manoma, kad kai kurių šalių vyriausybės iš karinių padalinių gauna žinių apie NSO ir ateivius. Ypač didelę sumaištį 1947 metais Rosvelo miestelyje Naujosios Meksikos valstijoje (JAV) sukėlė sudužusi ateivių skraidanti lėkštė. Dokumentai apie šį įvykį yra įslaptinti, nes bijomasi visuomenės reakcijos, kad vyriausybė taip ilgai slėpė įrodymą apie ateivių egzistavimą.

 

Kaip švęsti šią dieną? Viskas priklauso nuo fantazijos. Tačiau dauguma žvalgosi į dangų, organizuoja teminius vakarėlius, žiūri filmus apie nežemiškos kilmės gyvybę arba netgi medituoja drauge. Šią dieną žmonės tarsi sako pasauliui, kad ateiviai yra laukiami svečiai Žemėje. Anksčiau NSO buvo skirtos net dvi dienos – birželio 24-oji ir liepos 2-oji, tačiau šiuo metu oficialia pripažinta tik liepos 2-oji.