Sausio 29 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2015 jau penktą kartą sudrebins Kauno „Žalgirio“ areną, o kartu – ir televizijos eterį.

 

TV3_MAMA

 

Naujiena melomanams, muzikos klipų kūrėjams ir internautams: šiemet internete bus galima nuspręsti, kuris muzikinis vaizdo klipas taps specialios nominacijos laimėtoju ir bus paskelbtas M.A.M.A 2015 apdovanojimų ceremonijos metu.

 

Daugiausia pasižiūrėjimų per konkurso laikotarpį sulaukusiam vaizdo klipui atiteks mažoji M.A.M.A. statulėlė, o be to, jis bus parodytas žiūrimiausiu metu TV3, TV6 ir TV8 televizijų eteryje!

 

TV3_MAMA_Martynas_Tyla

 

„Visų pirma – labai gerai, kad geriausias vaizdo klipas renkamas internete, tokiu būdu jis pasieks dar didesnę auditoriją. Kūrėjams tai yra gera galimybė pateikti savo vaizdo klipą labai plačiam visuomenės ratui. O pergalė jiems, kaip visada, nėra pagrindinis dalykas, svarbiausia – parodyti kitiems savo sukurtą darbą. Dėl to ypač aktualus prizas – vaizdo klipo transliacija televizijos kanaluose ir dar tokiu metu, kai įprastai rodomos tik žinios arba geriausios laidos. Tuomet tavo darbą tikrai pamatys visi“, – sakė apdovanojimus M.A.M.A 2015 rengiančios asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla.

 

Jau dabar visi muzikos kūrėjai ir atlikėjai gali siųsti savo klipus ir užpildyti konkurso dalyvio anketą. Konkursas tęsis iki sausio 22 dienos. Pretendentai į šios nominacijos laimėjimą stos į lygiavertę kovą su savo kolegomis: nesvarbu, ar koncertuose būna užpildytos visos vietos, ar kūriniai sukasi radijo stočių grojaraščiuose, ar grupė tik žengia pirmuosius žingsnius muzikos industrijoje – populiariausio klipo konkurse įtakos turės tik muzikinio vaizdo klipo kokybė ir originalumas! Konkursui pateikiami vaizdo klipai privalo atitikti taisykles, kurias rasite čia:http://www.tv3.lt/mama

 

„Konkursas rengiamas bendradarbiaujant su Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA, kurios duomenų bazėje bus patalpinti Jūsų atsiųsti vaizdo klipai. Naudojantis dalyvių pateikta informacija apie vaizdo klipus, AGATA duomenų bazė bus prieinama visiems transliuotojams norintiems rodyti dalyvių įrašus, o tikslios informacijos ir AGATAi transliuotojų teikiamų ataskaitų pagrindu bus atliekamas atlygio paskirstymas už peržiūras. Todėl dalyvavimas ir vaizdo klipų kėlimas šiam konkursui turės ne tik periodinę konkurso, bet ir ilgalaikę sklaidos naudą“, – sakė AGATA direktorė Agnė Masalskytė.