LNK televizija, prisiimdama atsakomybę už žiniasklaidos vaidmenį visuomenėje, vadovaudamasi įmonės vidaus etikos principais  ir atsižvelgdama į Lietuvos  radijo ir televizijos komisijos (LRTK) rekomendacijas, nutraukia realybės šou „Šlovė ir turtai“ transliacijas.

 

LRTK kreipėsi į LNK teigdama, kad programa „Šlovė ir turtai“ turi būti pažymėta ženklu „S“ ir transliuojama nuo 23 valandos.

 

Neturėdama galimybės šią programą rodyti po 23 valandos, LNK nutraukia realybės šou „Šlovė ir turtai“ laidas.

 

„Transliuoti šį didelių kaštų reikalaujantį realybės šou vėlų vakarą būtų nerentabilu, nes po 23 valandos žiūrovų prie TV ekranų sumažėja kelis kartus, be to, LNK televizijos tinklelis po vakaro žinių turi susiklosčiusias ilgalaikes tradicijas: tuo metu rodomi filmai ir serialai, turintys nuolatinį gerbėjų ratą“, – sako LNK programos direktorius Aivaras Prancūzevičius.

 

Paskutinė realybės šou „Šlovė ir turtai“ laida eteryje pasirodys vasario 27 dieną, tai bus tiesioginė transliacija, kurioje dalyviai atsisveikins su žiūrovais.

 

„Gerbiame LRTK poziciją ir tikimės, kad tokie pat standartai bus taikomi ir kitiems rinkos subjektams“, – pabrėžia LNK generalinė direktorė Zita Sarakienė.

 

Kadangi realybės šou „Šlovė ir turtai“ laimėtojo nebuvo galimybės išrinkti, projekto prizinis fondas skiriamas labdarai – labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“, kuris  yra nuolatinis LNK partneris.