LNK jau paskelbė rengsianti televizinį projektą „Lietuvos balsas. Senjorai“ ir kviečia registruotis visus muziką mėgstančius, savo vokalu sužavėti publiką galinčius dalyvius nuo 60 metų.

 

autorius Nerijus Paluckas

Projekto prodiuseris Gediminas Jaunius iš kūrybos namų ELITAZ tiki, jog šis projektas taps tokiu pat mylimu šalyje, kaip ir visų televizijos žiūrovų širdis jau spėję užkariauti ir žiūrimiausiais muzikiniais projektais tapę „Lietuvos balsas“ ir „Lietuvos balsas. Vaikai“.

 

„Džiaugiuosi, kad Lietuvos auditorijai galėsime pasiūlyti naujausią „The Voice“ formato versiją, skirtą vyresnio amžiaus dainininkams. Šis formatas užkariauja žiūrovų širdis nuo Ispanijos iki Rusijos. Ir tai nenuostabu. Šešiasdešimties sulaukę žmonės dainuos žėrinčioje „Balso“ scenoje, pritariant gyvos muzikos grupei, ir kurs tokius pat įspūdingus šou, nepaisant to, kiek jiems metų“, – sako G. Jaunius.

 

„Lietuvos balsas. Senjorai“ projekte dalyviai ne tik įgaus neįkainojamos muzikinės patirties iš didžiausių muzikos ir pramogų pasaulio profesionalų, tačiau ir kausis dėl pirmojo istorijoje nugalėtojo titulo bei dešimties tūkstančių eurų.

 

„Projekto dalyvių laukia pats tikriausias nuotykis, kupinas gerų emocijų, geros muzikos ir ryškių įspūdžių. Kviečiu visus, kurie mėgstate dainuoti, ir visai nesvarbu, kiek patirties turite, jei muzika jūsų pakeleivė – pildykite anketą, ir mes padėsime jums tinkamai pasirengti, kad „Balso“ scenoje atrodytumėte pritrenkiančiai“, – į būsimus dalyvius kreipiasi G. Jaunius.

 

Pirmosios atrankos į naują projektą įvyks jau balandžio mėnesį Vilniuje, tuomet ir paaiškės, kuriems dalyviams bus suteikta galimybė pasirodyti „aklųjų perklausų“ scenoje ir savo balsu bandyti atsukti mokytojų kėdėse sėdinčius muzikos autoritetus. Kas taps naujojo projekto mokytojais, prodiuseriai atskleisti žada jau gegužės mėnesį.

 

Nuotraukos autorius Nerijus Paluckas