Atsikratyti dešimties kilogramų – toks buvo dainininkės Liepos Mondeikaitės tikslas, kai prieš kurį laiką dalyvavo viename sveikatingumo projekte. Tuo metu mergina tris mėnesius laikėsi sveikos mitybos valgiaraščio ir intensyviai sportavo.

 

TV3_SSM_Liepa_Mondeikaite_Vlada_Musvydaite

Jau šį sekmadienį 9.00 val. TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėjai Vladai Musvydaitei prie kavos puodelio dainininkė pasakos, kad pakeisti įprastą gyvenimo būdą buvo sunku, bet pradėjus matytis pirmiesiems rezultatams atsirado motyvacija.

 

„Buvo laikas, kai sveikai maitinausi, o jeigu vieną dieną nenueidavau į treniruotę, labai grauždavausi. Projekto metu pasiekiau tikrai gerų rezultatų, tačiau jam pasibaigus vėl pamažu grįžau prie senų įpročių. Vieną kartą nenuėjau į treniruotę, nenuėjau kitą, skaniau pavalgiau, ir viskas, dabar vėl reikia susiimti“, – prisipažins L. Mondeikaitė.

 

Dainininkė juokaus, kad geriausias rodiklis, jog reikia pradėti sportuoti, – neužsiseganti džinsų saga. Gerai atrodyti ją motyvuoja ir po romantiško savaitgalio Paryžiuje ant rankos sužibęs sužadėtuvių žiedas.

 

„Vestuves su draugu planuojame vasarą, bet dar tiksliai nežinome kada. Tekėsiu vieną kartą, todėl, žinoma, kad noriu atrodyti gražiai. Žinau, kad sportas ir sveika mityba yra labai gerai, esu tai išbandžiusi. Pažadu, kad vėl pradėsiu sportuoti“, – sakys šypsodamasi grupės „Pop Ladies“ narė.

 

Kad žodžiai neliktų tik pažadais, Vl. Musvydaitė pakvietė Liepą uždaryti vasaros sezoną ir su Lietuvos paplūdimio rinktinės nariais pažaisti paplūdimio futbolą.

 

Merginos su profesionaliais sportininkais žaidė du prieš du, nuo jūros pūtė stiprus vėjas, todėl jau po keliolikos minučių bėgiojimo paskui kamuolį dainininkei ėmė linkti kojos.

 

„Kai žiūriu futbolą per televizorių, viskas atrodo daug lengviau. Nemėgstu bėgioti, o ant smėlio tai daryti yra dar sunkiau. Žinau, kad paplūdimio futbolas tikrai nebus mano mėgstamiausia sporto šaka“, – gaudydama kvapą po žaidimo sakė L. Mondeikaitė.

 

Kai rezultatas tapo lygus, dainininkė sugalvojo, kaip užgesinti Vl. Musvydaitės ir futbolininkų azartą. Ji pasiūlė surengti bėgimo iki jūros varžybas. Kaip netikėtai jos baigėsi laidos vedėjai Vl. Musvydaitei, bus galima pamatyti jau šį sekmadienį 9.00 val. laidoje „Sportuok su mumis“ per TV3.

 

„Sportuok su mumis“ – sekmadieniais 9.00 val. per TV3!