Jau visai netrukus, rugsėjo 24 dieną, į TV3 ekranus sugrįš išskirtinio žiūrovų dėmesio sulaukusi gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“. Laidos vedėja ir kūrėja Vaida Skaisgirė tikina, kad naujajame sezone netrūks jautrių ir išskirtinių gyvenimo istorijų su tikromis žvaigždėmis.  Šią savaitė vykusiame anonso filmavime V. Skaisgirė vėl nustebino pritrenkiančiu žavesiu – pasipuošė stilisto Joringio Šato parinktais drabužių deriniais, turinčiais paslėptą žinutę žiūrovui.

 

kasperina-3541 (Small) kasperina-2985 (Small) kasperina-2998 (Small) kasperina-3008 (Small)

   

Praėjusį sezoną gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ žiūrovams dovanojo ne vieną įsimintiną akimirką – atvirus pokalbius su ryškiausiomis asmenybėmis bei jų neeilines ir dar niekur negirdėtas išpažintis. Laidos vedėjos ir kūrėjos V. Skaisgirės teigimu, laukia dar labiau intriguojantis sezonas.

 

kasperina-3017 (Small) kasperina-3020 (Small) kasperina-3024 (Small) kasperina-3076 (Small)

 

„Antrajame sezone žiūrovų laukia dar daugiau įvairiausių ryškių asmenybių gyvenimo istorijų –įkvepiančių, dramatiškų, džiaugsmingų, skaudžių…“, – pasakojo V. Skaisgirė.

 

kasperina-3077 (Small) kasperina-3097 (Small) kasperina-3101 (Small) kasperina-3104 (Small)

 

Laidos anonso filmavimui moteris ilgai ir kruopščiai ruošėsi – norėjosi ne tik pranešti apie į eterį grįžtantį „Raudoną kilimą“, bet ir perduoti žiūrovams žinutę. Anonse – daugybė skirtingų emocijų ir apie įvairius gyvenimo etapus bylojančių kadrų, kurie atskleidžia, kad antrajame laidos sezone TV žiūrovų laukia daugybė skirtingų, įtraukiančių ir abejingų nepaliksiančių istorijų.

 

kasperina-3105 (Small) kasperina-3165 (Small) kasperina-3188 (Small) kasperina-3196 (Small)

 

„Šiame anonse norėjome parodyti, kad mūsų laidos žiūrovų laukia pačios įvairiausios gyvenimiškos istorijos. O gyvenime juk būna visko – vos per vieną dieną laimę gali pakeisti nerimas ir priešingai – kai atrodo, kad jau viskas prarasta, staiga ateina džiaugsmingas, šviesus laikotarpis. Taip, kaip ir būna gyvenime, šiame anonse skirtingos emocijos keičia viena kitą“, – pasakojo V. Skaisgirė.

 

kasperina-3207 (Small) kasperina-3249 (Small) kasperina-3256 (Small) kasperina-3266 (Small) kasperina-3271 (Small)

 

Anonso filmavime svarbią dalį užėmė laidos vedėjai sukurti įvaizdžiai, kurie buvo kruopščiai pritaikyti prie anonso režisūros. Derinius filmavimams kūrė laidos J. Šatas, o nepriekaištingu vedėjos makiažu bei šukuosenomis pat rūpinosi makiažo akademija „Make up 2 go“.

 

kasperina-3274 (Small) kasperina-3329 (Small) kasperina-3335 (Small)

 

Ypatingam filmavimui J. Šatas parinko dizainerės Aurelijos Beliakaitės ir mados namų „Innamorata“ drabužius – ilgą blizgančią juodą suknelę, įspūdingą baltą vestuvinę suknelę, elegantiškus kostiumėlius ir trumpą kojas atidengiančią pustą suknelę, „Lush“ ir „Luxury life“ papuošalus.

 

kasperina-3354 (Small) kasperina-3441 (Small) kasperina-3514 (Small)

 

„Būtent tokius įvaizdžius Vaidai parinkome todėl, kad, kaip ji jau ir minėjo, kiekvienoje laidoje atsiskleis labai skirtingos istorijos. Laidos bus ir apie prabangias vestuves, ir apie išsiskyrimo ašaras, o kiekviena proga turi jai tinkamą drabužį“, – pasakojo ne vienam projektui V. Skaisgirę rengęs J. Šatas.

 

„Kadangi filmavimams kaskart parenkami itin elegantiški ir naujausias tendencijas atspindintys drabužiai, žiūrovai taip pat tikrai galės iš Vaidos stiliaus pasisemti įkvėpimo. Žadame daug netikėtumų“, – šypsodamasis pridūrė stilistas.

 

Antrajame gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ sezone – dar daugiau atvirų ir nuoširdžių pokalbių su ryškiausiomis Lietuvos ir užsienio asmenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios turi ką papasakoti.

 

Kviečiame pažiūrėti laidos „Raudonas kilimas“ anonsą ir nuotraukų galerijoje pasižvalgyti po filmavimo užkulisius.

 

„Raudonas kilimas“ – nuo rugsėjo 24 d. sekmadieniais 18.00 val. per TV3!

 

Užkulisių nuotraukos - kasperina.lt

 

Anonso nuoroda: