Buvusio aktoriaus, o dabar aktorystės meno mokytojo Bernardo Hillerio klientų sąraše puikuojasi tokios pavardės, kaip Cameron Diaz, Al Pacino ir Lady Gaga. Garsenybes jis moko pasitikėjimo savimi, įtaigos meno, elgesio viešumoje paslapčių, tačiau Holivude šis vyras vadinamas tiesiog sėkmės guru.

 

LR_TV_Gyvenimas B. Hiller

 

„Nėra neįveikiamų aukštumų, yra per mažai pastangų ir baimė, kad esame per prasti, nepakankamai gražūs, protingi, išsimokslinę. Tai didžiausia kliūtis kelyje į sėkmę ne tik kino bei teatro industrijoje, bet ir verslo pasaulyje“, – jau šįvakar 21.00 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas“ pasakos B. Hiller.

 

LR_TV_Gyvenimas_B. Hiller su Al Pacino

 

Jis gimė Argentinoje, augo Vokietijoje, o paauglystėje su tėvais persikėlė į Ameriką. Nuo mažų dienų Bernardas svajojo tik apie aktoriaus ir šokėjo kelią, todėl gyvenime nesiblaškė ir Niujorke baigė aktorystės mokslus. Vieną dieną, jau vaidindamas Brodvėjuje, jis sulaukė netikėto kvietimo ne tik pasidalinto savo sėkmės istorija su kino meno studentais, bet ir mokyti jaunus žmones, kaip ugdyti savybes, padedančias pasiekti karjeros aukštumų. Įtaigos ir pasitikėjimo savimi šiam vyrui niekada netrūko, todėl tokį pasiūlymą priėmė ilgai nedvejojęs.

 

Ir štai jau daugiau, nei tris dešimtmečius jis moko žmones visame pasaulyje, kaip prisivilioti sėkmę. Tiesa, patekti į brangiai kainuojančius Bernardo mokymus nepakanka vien pinigų. „Pabendravęs su žmogumi, perpratęs jo charakterį ir įvertinęs jo galimybes, pasakau, kad turi atvykti pas mane į Los Andželą, arba atsisveikinu. Holivudui reikia tik geriausiųjų, tad, jei nesijauti toks, nėra ko vargti nei man, nei pačiam“, – tiesiai dėstys B. Hiller ir čia pat išduos, kad užsiėmimai su aktoriumi Al Pacino truko ketverius metus, o štai dainininkei Lady Gagai jo pagalbos prireikė susivokti, kaip išmokti reaguoti į kritiką ir blogo jai linkinčius žmones.

 

Išskirtinis interviu su vienu garsiausių pasaulyje sėkmės mokytojų – jau šį trečiadienio vakarą 21.00 val. gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

„Gyvenimas“ – trečiadieniais 21.00 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.