Astrologija daro įtaką visose gyvenimo srityse. Motinystė – ne išimtis. Tikriausiai tą galvodamos niujorkietės identiškos dvynės astrologės Ophira ir Tali Edut bandė išsiaiškinti, kuo skiriasi skirtingų Zodiako ženklų motinystės stiliai.

 

Avino ženklo moterys užsispyrusios ir tikslo siekiančios asmenybės, tačiau jų motinystės instinktas taip pat labai stiprus. Savo vaikus ankstyvame amžiuje išmoko nepriklausomybės, disciplinos ir savarankiškumo.

 

Jaučiai paprastai gana senamadiški ir griežtoki. Jų auklėjimo principas: pirmiausiai pareigos, paskui pramogos. Mamos vaikus nuolatos moko gerų manierų, pagarbos, tačiau vaikai yra vaikai. Kartais jie elgiasi netinkami. Iš jų jaučio atstovės išmoksta pakantumo ir tolerancijos.

 

Dvynių ženklo moterys prieš susilaukdamos vaikų būna laisvos, bohemiškos dvasios. Kai atsiranda vaikų, jos tampa organizuotesnės, griežtesnės ir reiklesnės. Vis dėlto joms sunku susikoncentruoti tik į šeimą.

 

Vėžio ženklo atstovių motinystės instinktas yra pats stipriausias. Jos gali būti būtų per daug globėjiškos. Šeimoje joms reikėtų stengtis išlaikyti autoritetą, kad labiau gerbtų ir pasitikėtų vaikai.

 

Liūto atstovės labai energingos, veiklios, kūrybingos moterys. Šeimoje ne jos bėgioja paskui vaikus, o vaikai paskui jas. Joms reikėtų suteikti daugiau laisvės vaikams augti ir patiems atrasti dalykus.

 

Mergelės vienu metu gali būti ir griežtos, ir atsipalaidavusios. Jos linkusios į neurozes: suerzinti gali kiekviena smulkmena. Dažnai jos linkusios pernelyg daug reikalauti ir iš savęs, ir iš kitų.

 

Svarstyklės visada ieško pusiausvyros. Motinystė padeda atrasti aukso viduriuką, kurio ieškojo visą gyvenimą. Vaikai jaučiasi saugūs ir mylimi, jei mama supranta, kada laikas suteikti daugiau laisvės. Šios moterys kelia labai aukštus reikalavimus, todėl konfliktai su artimaisiais beveik neišvengiami.

 

Po skorpiono ženklu gimusios mamos reiklios, bet įkvepiančios. Šeima žino, kad po griežta išore slepiasi ištikima ir mylinti mama.

 

Šaulio ženklo atstovėms be galo svarbi nepriklausomybė. Vaikus jos vertina kaip lygiaverčius, todėl geba užmegzti unikalų santykį su vaikais. Kartais gali kilti problemų dėl pernelyg spontaniškos šių mamų prigimties.

 

Ožiaragiai linkę laikytis tradicijų, auklėdami vaikus. Santykiuose nubrėžia ribas, laikosi disciplinos. Jos niekada nebėga nuo pareigų.

 

Vandeniai gyvenime ir auklėdami vaikus yra kiek eklektiški. Vienu metu jie gali būti meilūs ir atsiriboję, griežti ir spontaniški. Dėl tokio charakterio vandenių šeimoje niekada nebūna nuobodu. Stiprus motinystės instinktas paprastai labai nustebina nepriklausomos dvasios vandenes.

 

Žuvys, kaip mamos, yra dvasingos, empatiškos, jautrios. Jų namai jaukūs, tačiau ir šiek tiek aristokratiški. Kartais žuvų atstoves drasko abejonės, kaip auklėti vaikus.