Šio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“ 19.30 val. studijoje Lietuvos scenos žvaigždės ir politikai atskleis, ar sunku gyventi, kai tavo sesė ar brolis yra tavo nuožmus konkurentas. Laidoje kartu pasirodysiančios Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova prisimins, kad buvo laikas, kai seserys net nebendravo. Dabar moterys sako, kad tuo metu suveikė ambicijos, dėl ko ir kilo konfliktas.

 

20160205_bunke_ivanova

 

„Mes buvome įpratusios kartu. Kiekvieną dieną keliesi. Viskas kartu. Ir ateina diena, kai sesers nelieka. Tas praradimas buvo skaudus“ , – 19 val. 30 min. kalbės N. Bunkė.

 

20160205_bunke_ivanova

 

Šiandien 33 – ąjį gimtadienį švenčianti Natalija laidoje sakys, kad dėl amžiaus tikrai neišgyvena: „Mane gąsdino, kai buvau trisdešimties. Aš džiaugiuosi gyvenimu, turiu nuostabų sūnų ir šeimą“.

 

20160205_bunke_ivanova

 

Daugelis nežinojo, tačiau Žemės ūkio ministrė, Darbo partijos atstovė Virginija Baltraitienė ir liberalas Eugenijus Gentvilas – brolis ir sesuo. Nors politikai skirtingose partijose, tačiau sako, kad dėl to nesutarimų nekyla.

 

20160205_bunke_ivanova

 

E. Gentvilas laidoje sakys, kad jam dėl sesės apsisprendimo šiek tiek buvo apmaudu, tačiau jis ją puikiai supranta: „Šiek tiek apmaudu, bet aš suprantu, kad kito pasirinkimo Kėdainiuose nebuvo. Ne todėl, kad ji būtų neliberali, matau daug priimtinų dalykų jos sprendimuose. Tačiau žinojome Kėdainiuose tradicijas. Jeigu Virginija būtų gyvenusi Klaipėdoje, nebūtų pasirinkusi tos partijos. Kai kuriuose miestuose laisvės daugiau“.

 

V. Baltraitienę ir E. Gentvilą skiria vos dveji metai, todėl brolis ir sesė penktadienio laidoje prisimins ir apie nesutarimus, kurie kildavo vaikystėje.

 

„Buvau gal 11 klasėje, tėvų nebuvo, mes likome dviese namuose, o man reikia egzaminui ruoštis, o Eugenijus viską kuičia, verčia, todėl pradėjau ant jo rėkti ir aš jam su kaktusu per galvą“, – prisiminimais dalinsis V. Baltraitienė.

 

E. Gentvilas prisimins, kad nebuvo tobulas mokinys: „Mano mama, kuri buvo mokytoja, ne kartą buvo kviečiama pas direktorių. Aš dariau problemų, buvau susimušęs. Nebūčiau mokytojos vaikas – pabartų ir tiek, bet dabar iškart mamą iškviesdavo“.

 

Kita laidos dalyvė – Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė atskleis, kad jos sūnus šiuo metu gyvena JAV: „Mūsų vaikai nenorėjo būti Pinskiukais, gal todėl ir paskatino, kad Dovydas išvažiavo į Čikagą mokytis. Tai susiję su krepšiniu, jis siekia karjeros sporte. Būdavo tokių atvejų, kad Lietuvoje jeigu ligos atveju neateidavo į treniruotę, tai treneris sakydavo – „Gal mamos lankstinukus nešiojai“?

 

Laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite šį penktadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.