2020-ieji atvers naują gyvenimo ciklą. Pagal kinų Zodiaką, juos globoja Žiurkė – pirmasis iš dvylikos metų ciklo gyvūnų. Prognozuojama, kad kitąmet kiekvienas Zodiako ženklas turės galimybę pradėti viską iš naujo – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Ko galime tikėtis kiekvienas iš mūsų?

 

horoskopai

Avinas

(Kovo 21 d.-balandžio 20 d.)

 

Valdanti planeta – Marsas.

Stichija – Ugnis.

Skaičius: 9.

Spalvos: avietinė, tamsiai raudona ir geltona.

 

2020-ieji Avinams suteiks daug jėgų – fizinių bei psichinių – judėti pirmyn. Dauguma šio ženklo atstovų jausis itin entuziastingai ir drąsiai sieks sėkmės tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Metai bus gerokai aktyvesni ir labiau orientuoti į tikslą nei 2019-ieji. Jeigu anksčiau jautėtės užstrigę tuose pačiuose reikaluose, visa tai pradings.

 

Meilė ir santykiai. 2020-ieji paskatins labiau atsigręžti į save, o ne į kitus. Daugumai avinų pastarieji keleri metai santykių atžvilgiu nebuvo lengvi, o ateinančiaisiais pagaliau turėsite galimybę į meilės sritį įnešti naujų vėjų. Bus galimybė sukurti santykius, kurie padovanos pilnatvę ir pasitenkinimą. Daugiausiai išbandymų santykių srityje kils iki ankstyvos vasaros, o vėliau viskas eisis gana sklandžiai. Tie, kurie dar neturi antrosios pusės, gali stipriai įsimylėti ir pradėti daug žadančius santykius. Tikėtina, kad meilės objektu taps jau iš anksčiau pažįstamas žmogus. Stiprių jausmų gimimas labiausiai tikėtinas vasaros pabaigoje bei rudenį. Jeigu planuojamos vedybos, joms itin palankus kovas ir birželis. Apskritai 2020-ieji meilės srityje bus augimo metai.

 

Karjera. Pirmais 2020-ųjų mėnesiais būsite azartiški, norėsis konkuruoti. Bandysite išnaudoti asmenines savybes vildamiesi, kad tai padės kopti karjeros laiptais, visgi gali tekti nusivilti. Dėl per didelių ambicijų gali nukentėti santykiai su bendradarbiais. Jie gali imti jumis piktintis, pavydėti, palaikyti didesnį atstumą nei įprastai. Galite prieiti iki tokio taško, kad patys trokšite atsiriboti nuo esamos veiklos. Tai gali baigtis ilgalaikėmis atostogomis, sąmoningu darbo krūviu sumažinimu, o gal net išėjimu iš darbo arba atleidimu. Nors ir nebus lengva, viskas tik į gera: tokia patirtis padės suvokti, kas esate ir ko iš tiesų trokštate profesinėje veikloje. Tikėtina, kad radikaliai pakeisite veiklos kryptį. 2020-ieji Avinams bus karjeros išbandymo metai.

 

Pinigai. Kitąmet Avinai pajus padidėjusį finansinio saugumo poreikį. Norėsis išsiugdyti didesnę discipliną piniginių reikalų tvarkyme. Namuose dėl finansinės padėties gali jaustis šiokia tokia įtampą, netgi galimi konfliktai (ypač vasario mėnesį),todėl turėsite išmokti elgtis itin struktūruotai. Dėl to gali apimti jausmas, kad yra varžomos jūsų saviraiškos galimybės. Spalį ar lapkritį tai pagaliau atslūgs. Metų gale dėl savo finansų lengviau atsipūsite ir rasite puikių būdų investuoti. Pačioje gruodžio pabaigoje pajusite grįžtamąjį ryšį. Tuomet gyvenime prasidės naujas finansinis laikotarpis, kuomet trauksite pinigus it magnetai.

 

Sveikata. Metų pradžioje daugumą Avinų užplūs energija. Ji gali virsti į nerimastingumą, todėl svarbu skirti dėmesio psichinei sveikatai. Deja, dauguma šio ženklo atstovų nebus nusiteikę skirti daug dėmesio sveikatai, nesidomės nei sveika mityba, nei fiziniu aktyvumu. Nepaisant to, organizmas neturėtų pateikti nemalonių staigmenų. Visgi tai nereiškia, kad atitinkamos grąžos nesulauksite vėlesniais metais, tad būtina prisiminti, jog organizmas duoda tokią grąžą, kiek patys į jį įdedame. Reikėtų turėti omenyje, kad 2021-ieji iš jūsų pareikalaus dar daugiau energijos, todėl kitąmet reikėtų labiau apsirūpinti savimi ir atidžiai ruoštis tolesniems gyvenimo etapams.

 

Jautis

(balandžio 21 d.-gegužės 20 d.)

 

Valdanti planeta – Venera.

Stichija – Žemė.

Skaičius: 6.

Spalvos: žalia, alyvinė, geltona ir balta.

 

Daugumai Jaučių 2020-ieji bus dar vieni kūrimo, augimo ir pamatų lipdymo metai. Visomis prasmėmis – tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime, tiek kaip asmenybės. Sunkus darbas ir ryžtas duos didelių vaisių. Kiti metai itin palankūs meilės, šeimos ir namų reikalams spręsti. Jie gali atnešti didelių dovanų, kurių nusipelnėte išmokę 2019-ųjų pamokas.

 

Meilė ir santykiai. Kitąmet santykių srityje laukia didžiuliai virsmai. Jusite, kad su partneriu neriate vis gilyn, tarpusavio ryšys įgaus visiškai naują prasmę. Tai kels didžiulį pasitenkinimą. Itin sėkmingai klostysis tie santykiai, kuriuose partneris yra šiek tiek vyresnis už jus. Dauguma šio ženklo atstovų pajus išaugusį pasitikėjimą savimi, o tuomet atsiras ir mylinčio žmogaus palaikymas. Pagaliau pavyks iš tikrųjų susikalbėti, nusistatyti bendrus gyvenimo tikslus ir kryptingai judėti link jų. Tie Jaučiai, kurie dar neturi antrosios pusės, greičiausiai 2020-aisiais pakeis savo santykių statusą. Labai palankus laikas sužadėtuvėms bei vestuvėms. Kitąmet santykiai turi palypėti į naują lygmenį! Beje, rudenį reikėtų pasisaugoti impulsyvių sprendimų.

 

Karjera. Pavasarį arba vasaros pradžioje, maždaug tuo metu, kai vyks Mėnulio užtemimas, profesinėje veikloje Jaučiai gali susidurti su sunkumais ir išbandymais. Su jais susitvarkyti bus lengviau, jeigu pakeisite kasdieną rutiną, nors to pasidaryti ir labai nesinorės. Kai kurie pokyčiai nuo jūsų menkai tepriklausys, bet vis tiek bandysite su jais kovoti – neverta, ilgalaikėje perspektyvoje viskas tik į gera, nors dabartyje gali atrodyti bauginančiai. Nepaisant kai kurių išbandymų, kitąmet karjera Jaučiams klostysis sėkmingai, bus kur kas daugiau energijos ir ryžto negu ankstesniais metais. Tikėtina, kad kai kurie šio ženklo atstovai savo pomėgį pavers pajamų šaltiniu – galbūt kol kas ne pagrindiniu, bet tai bus rimtas žingsnis pirmyn. Vasarą gali aplankyti impulsyvus noras pakeisti darbą – prieš priimant tokį sprendimą verta pamąstyti, ar tikrai to reikia.

 

Pinigai. 2020-aisiais finansinė padėtis gali pasikeisti į gera ir ženkliai. Dauguma Jaučių pajus finansinį stabilumą ir saugumą. Daugiau pinigų į gyvenimą padės pritraukti disciplina, organizuotumas, planų kūrimas – ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Turintieji ilgalaikių skolų pagaliau turės progą jas grąžinti ir pasijusti laisvi. Jeigu jau 2019-aisiais pradėjote mokytis tinkamai elgtis su pinigais, juos taupyti, sumaniai investuoti, kitąmet tai bus tik lengviau.

 

Sveikata. Kitąmet taps lengviau paisyti sveikos gyvensenos įpročių ir juos paversti rutina. Tam itin palankus laikotarpis nuo pavasario ir visus likusius metus. Turintieji priklausomybių turėtų pasinaudoti proga jų atsisakyti, nes dabar tai bus kur kas lengviau. Didžiausias metų iššūkis daugumai Jaučių bus išlaikyti pastovų svorį, laimei, tam tikros išorinės jėgos bus reikšminga paskata, nukreipsianti jus tinkamu keliu. 2020 m. sveikatos atžvilgiu bus it sėjos metai – kokį indėlį įdėsite, tokius rezultatus turėsite vėliau.

 

Dvyniai

(Gegužės 21 d.-birželio 21 d.)

 

Valdanti planeta – Merkurijus.

Stichija – Oras.

Skaičius: 5.

Spalvos: violetinė, pilkšvai melsva, salotinė, oranžinė.

 

Dvyniai įžengs į naują gyvenimo etapą, kuriame turės kurti pamatus ateičiai. 2020-aisiais bus labai svarbu suprasti, ko iš tiesų trokštate gyvenime, ir ko reikia tiems dalykams pasiekti. Reikės į save pažvelgti naujomis akimis, giliau, racionaliau, objektyviau. Metai mokys naujomis akimis žvelgti ir į kitus žmones – teks atsirinkti, kuriais asmenimis galite pasitikėti ir kurie verti toliau jus lydėti gyvenimo keliu. Taip atsiras galimybė didžiausioms svajonėms virsti realybe.

 

Meilė ir santykiai. Pastaruosius kelerius metus nemažai Dvynių santykiuose susidūrė su dideliais ir nelengvais pokyčiais. Būta visko: skyrybų, mirčių, rimtų konfliktų. 2020-ieji socialiniu atžvilgiu bus kur kas lengvesni ir tai ypač pasimatys pavasarį. Staiga su šeimos nariais, draugais, kolegomis ir kitais jus supančiais asmenimis sutarti taps lengviau, net konfliktai taps švelnesni. Vasaros pradžioje gali aplankyti meilė. Iki metų galo dauguma Dvynių vėl džiaugsis harmoningu asmeniniu ir intymiu gyvenimu, o kai kurie jaus, kad santykiai pasistūmėjo į gerokai aukštesnį lygmenį. Tikėtina, kad pozityvia linkme pakryps net tie santykiai, kuriems jau kurį laiką bandote rasti ryžto apsakyti „sudiev“, o dabar vėl ištarsite „sveiki“ ir viską pradėsite tarsi iš naujo, tik tobuliau, su didesniu apsitikėjimu ir dėkingumu.

 

Karjera. Paskutiniais metais Dvyniai jautėsi gana patenkinti negrieždami pirmuoju smuiku. Dauguma nė nesistengė būti pastebėti, palypėti karjeros laipteliais. 2020-ųjų vasaros pradžioje viskas pasikeis. Grįš noras eiti į viešumą, siekti aukštesnių tikslų, tobulėti. Visa tai leis įgyvendinti savo troškimus. Tikėtina, kad iki metų galo nemaža dalis šio ženklo atstovų arba bus pakeitę darbą, arba pradėję kokį nors naują projektą sename. Aplankys pasitenkinimo jausmas dėl to, ką darote. Jeigu 2019-aisiais kilo kokių nors konfliktų su vadovybe, kitąmet jie turėtų galutinai išsispręsti ir net virsti ilgalaikiu bendradarbiavimu. Išmoksite priimti geresnius sprendimus. Ypač domins mokslinė veikla, kelionių, elektronikos, kompiuterijos kryptys.

 

Pinigai. Pirmaisiais naujų metų mėnesiais išryškės nepriklausomybės siekis. Tikėtina, kad daugiausiai papildomų pajamų pavyks gauti tiems Dvyniams, kurių veikla susijusi su aptarnavimu, pagalba kitiems. Lapkritis turėtų būti ypač finansiškai sėkmingas. Šiuo metu gali grįžti seniai pamirštos skolos, o ilgą laiką dedamos pastangos duoti pelno. Atsiradęs finansinis saugumas labai džiugins ir ramins. Be to, tai taps motyvacija produktyviam darbui.

 

Karjera. 2020-aisiais teks išmokti harmonijos. Labai tikėtina, kad sveikata šlubuoja tik todėl, kad pernelyg skubate, trokštate greitų rezultatų, nepaisote natūralių gamtos ritmų. Pastebėsite, kad greitai pavargstate, laimei, taip pat greitai ir atgaunate jėgas. Jokiu būdu nedera praleisti profilaktinės sveikatos patikros. Jeigu pastebėsite, kad sveikata šlubuoja, rekomenduojama daugiau dėmesio skirti mitybai, fiziniam aktyvumui, psichiniam poilsiui. Jeigu kitąmet išsiugdysite tinkamus įpročius, 2021-aisiais jie atsipirks su kaupu.

 

Sveikata. 2020-aisiais teks išmokti harmonijos. Labai tikėtina, kad sveikata šlubuoja tik todėl, kad pernelyg skubate, trokštate greitų rezultatų, nepaisote natūralių gamtos ritmų. Pastebėsite, kad greitai pavargstate, laimei, taip pat greitai ir atgaunate jėgas. Jokiu būdu nedera praleisti profilaktinės sveikatos patikros. Jeigu pastebėsite, kad sveikata šlubuoja, rekomenduojama daugiau dėmesio skirti mitybai, fiziniam aktyvumui, psichiniam poilsiui. Jeigu kitąmet išsiugdysite tinkamus įpročius, 2021-aisiais jie atsipirks su kaupu.

 

Vėžys

(birželio 22 d.-liepos 22 d.)

 

Valdanti planeta – Mėnulis.

Stichija – Vanduo.

Skaičius: 2.

Spalvos: sidabrinė, žalia ir oranžinė.

 

Ateinantys metai Vėžiams atvers naują pasaulį. Bus proga išnaudoti geriausias savo savybes. Tai bus vertingų pamokų, tobulėjimo laikotarpis. Daug dėmesio 2020-aisiais pareikalaus meilės reikalai, bet visgi svarbiausi įvykiai laukia karjeros srityje.

 

Meilė ir santykiai. Metų pradžioje santykių srityje galimas staigus pagyvėjimas. Bus naujų pažinčių, tačiau šiuo laiku užsimezgę santykiai greičiausiai tebus trumpalaikiai – iki mėnesio ar panašiai. Daugiausiai ilgalaikių galimybių bus užmezgus santykius su Jaučio ženklo atstovu, o mažiausiai – su Avinu. Daugumai Vėžių meilė ir santykiai su šeima 2020-aisiais bus ypač svarbūs. Kirbės mintys apie santuoką, šeimos pagausėjimą. Tarpusavio santykiuose atsiras daugiau lengvumo, romantikos, linksmo nerūpestingumo. Atrodys, kad grįžote į santykių pradžią. Kūrybiškumas ir žaismingumas meilės santykiuose bus labai sveikintinas ir netgi persiduos į kitas gyvenimo sritis, daugiausiai karjerą.

 

Sveikata. Dauguma Vėžių 2020-aisiais profesinėje veikloje pradės labiau pasitikėti savimi. Tai itin pasimatys vasaros viduryje. Iki tol darbo sferoje teks suktis kaip voverėms rate. Veiklos bus daug, įvairios ir intensyvios. Visa tai pareikalaus ne tik greito tempo, bet ir kūrybiško mąstymo. Nebijokite inovacijų – jos suteikia, o ne atima galimybes, nors iš pradžių gali pasirodyti priešingai. Tikėtina, kad kitąmet karjera padovanos galimybę nukeliauti kažkur toli, gal ir ne kartą. Tai nebus atostogos, o dalykinė išvyka, tačiau vis tiek labai turininga ir džiuginanti. Metų pabaigoje likimas gali pateikti šiokį tokį išbandymą. Jį išlaikysite, jeigu nepervertinsite savo jėgų. Taip pat svarbu išlaikyti draugiškus santykius su kolegomis.

 

Pinigai. Ateinantys metai labai palankūs ryžtingiems finansiniams sprendimams. Prireiks didelio dėmesingumo, drąsos, disciplinos, organizuotumo, bet galiausiai matysite, kad įdėtos pastangos atsiperka ir prasideda klestėjimo era. Svarbiausia nepradėti taškytis pinigais, elgtis išmintingai ir taupiai. Jeigu patys neturite pakankamai žinių, dėl investavimo verčiau tartis su specialistais. Išaugęs pasitikėjimas savimi leis pritraukti naujas finansines galimybes. Tiesa, metai nebus tinkami bendriems finansiniams projektams, verčiau savo pinigus laikyti atskirai nuo kitų, antraip viskas gali baigtis fiasko.

 

Sveikata. 2020 m. aiškiai pajusite, koks stiprus ryšys egzistuoja tarp fizinės sveikatos ir psichinės/dvasinės gerovės. Išaugusi savivertė leis džiaugtis puikia savijauta ir tai bus anksčiau įdėtų pastangų rezultatas. Kadangi ateinantys metai bus veiklūs ir pateiks daug įdomių iššūkių, sukauptos energijos bei ištvermės tikrai prireiks. Norint neprarasti geros sveikatos svarbu rasti laiko poilsiui, nors ir atrodys, kad jėgų turite daugiau nei pakankamai.

 

Liūtas

(liepos 23 d.-rugpjūčio 22 d.)

 

Valdanti planeta – Saulė.

Stichija –Ugnis.

Skaičius: 1.

Spalvos: auksinė, oranžinė, šviesiai ruda, raudona.

 

2020-ieji Liūtams bus vidinio tobulėjimo, savęs analizės metai. Teks atsigręžti į giliausius savo jausmus bei poreikius ir rasti būdą, kaip visa tai suderinti su išoriniu pasauliu. Raktas į sėkmę bus atsakomybė ir atsidavimas. Apskritai metai bus optimistiški, sėkmingi, atneš tam tikrą plėtrą ir naujas galimybes.

 

Meilė ir santykiai. Kiti metai santykių atžvilgiu nebus patys lengviausi. Liūtai jaus stiprų troškimą būti mylimi ir vertinami, norės, kad jais žavėtųsi. Deja, atrodys, kad aplinkiniai akli ir kurti tokiems prašymams. Niekas nevyks tarsi savaime. Santykiuose su aplinkiniais koją kiš įvairios smulkmenos, pavyzdžiui, nuolatiniai vėlavimai į pasimatymus ir susitikimus. Nors tai ir neatrodo kažkas labai rimto, visgi griaus aplinkinių pasitikėjimą jumis. Tie Liūtai, kurie dar neturi antrosios pusės, turėtų įsidėmėti, kad iki vasaros pradžios rimtiems įsipareigojimams laikas nebus tinkamas. Antroje vasaros pusėje situacija pasikeis, tuomet jau galima mąstyti apie naujus santykius arba esamų gerinimą. Pastaroji užduotis nebus paprasta, mat tarpusavio ryšyje su antrąja puse bus daugybe Liūtams nepažintų keblumų. Taip gyvenimas mokys kurti brandžius santykius ir nebėgti nuo atsakomybės.

 

Karjera. Nemažai daliai Liūtų kitąmet gali kilti problemų vadybiniuose, koordinavimo ir bendradarbiavimo reikaluose. Likimas čia siųs egzaminą. Mažai tikėtina, kad 2020-ieji atneš paaukštinimą ar kitą didelį karjeros postūmį į priekį. Nusiminti neverta, nes tai, ką darote dabar, duos rezultatų vėliau. Labai svarbu elgtis atsakingai, priimant sprendimus galvoti ne tik apie save, bet ir bendradarbius. Nors ir nesinorės pripažinti, komandoje esate stipresni nei pavieniui. Jeigu elgsitės teisingai, karjeroje prasidės didžiulis, kone radikalus virsmas. Svarbiausia apsišarvuoti kantrybe ir nesustoti viduryje kelio.

 

Pinigai. Kitąmet finansiniuose reikaluose Liūtus lankys dvejopi troškimai. Jų prigimtinis noras palepinti save žadins norą išlaidauti, bet sustiprės atsakomybės jausmas, skatinsiantis labiau varžyti save ir su pinigais elgtis atsakingiau. Tai ypač išryškės vasaros viduryje. Tuomet bus ypač palankus metas tvarkyti piniginius reikalus ir juose sudėti visus taškus ant i. Nuo to, kaip tuo metu bus sprendžiami finansiniai klausimai, labai priklausys ilgalaikės ateities perspektyvos. 2020-aisiais nemažai daliai Liūtų gali kilti noras įsigyti naujus namus, plėsti ar renovuoti turimus. Tai gali sietis su šeimos gausėjimu.

 

Sveikata. 2020-aisiais gali kilti sveikatos išbandymų. Teks laikytis griežto režimo, nepamiršti disciplinos. Ypač bus svarbus reguliarus fizinis aktyvumas. Palanku sportuoti namuose, investuoti į tam reikiamą įrangą. Metai bus kupini įvykių, todėl būtina lavinti savo ištvermę ir didinti energijos kiekį. Skirti daugiau dėmesio sveikatai nebus lengva, nes Liūtų dėmesys kryps į santykius, darbą ir tai atrodys svarbiau nei rūpintis savimi. Visgi ne veltui sakoma, jog sveikame kūne – sveika siela!

 

Mergelė

(rugpjūčio 23 d.-rugsėjo 23 d.)

 

Valdanti planeta – Merkurijus.

Stichija – Žemė.

Skaičius: 5.

Spalvos: geltona ir mėlyna.

 

2020-ieji Mergelėms bus laikas iš naujo atrasti save ir pažvelgti į savo didžiausias gelmes. Labiausiai pasiteisinusios kitų metų investicijos bus skirtos saviugdai – tiek profesine, tiek sveikatingumo, tiek dvasine prasme. Nors Mergelės mėgsta rūpintis kitais ir dažnai sprendžia ne savo problemas, kitąmet pats metas liautis ir labiau pasirūpinti savimi.

 

Meilė ir santykiai. Kitąmet santykių srityje laukia itin reikšmingi įvykai, dideli pokyčiai. Mergelės pribręs rimtiems sprendimams. Apie juos galvota jau kuris laikas, bet anksčiau trūko ryžto, drąsos arba dar nebuvo aišku, ar pokyčiai, apie kuriuos mąstoma, tikrai yra reikalingi. Tikėtina, kad nuspręsite iš gyvenimo išbraukti žmogų, kuris jau ilgai yra šalia, bet iš tiesų tik kliudo laimingai gyventi. Kai kurie pokyčiai santykiuose įvyks žaibo greitumu, impulsyviai ir nė patys nespėsite suprasti, kada ir kaip viskas įvyko. 2020-ieji tinkami naujoms pradžioms. Tikėtina, kad trauksite labai unikalias, ekscentriškas asmenybes. Apskritai santykiai primins amerikietiškus kalnelius: netrūks nei pakilimų, nei nuopuolių. Netgi tikėtina, kad galite atgaivinti kažkokius santykius iš praeities.

 

Karjera. Viskas gali pasikeisti labai staiga ir atsidursite visiškai naujame profesiniame pasaulyje. net jeigu nepakeisite darbovietės, kardinaliai pakeisite darbo stilių. Visus metus jausite, kad darbo sferoje bus suintensyvėjusi komunikacija, ypač elektroniniais kanalais. Su kažkuriuo iš kolegų galite užmegzti ir gerokai intymesnį nei darbinį ryšį. Apskritai darbo reikalai džiugins, jausite didžiulį pasitenkinimą karjera ir tai bus neįprasta, nes jau kurį laiką tokių jausmų nejutote. Nors Mergelėms būdingas atsargumas, kruopštumas, dėmesys detalėms, 2020-aisiais darbe jos elgsis kur kas drąsiau, nebijos rizikuoti. Tai pasiteisins jau rudens pradžioje.

 

Pinigai. Įprastai Mergelės su pinigais elgiasi labai atsakingai, nėra linkusios išlaidauti, kruopščiai skaičiuoja pajamas ir išlaidas. 2020-aisiais finansinių reikalų tvarkyme atsiras kur kas daugiau spontaniškumo, laisvės ir drąsos. Galimi rizikingi sprendimai, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nelogiški ir net gąsdinantys, bet galiausiai jie pasiteisins. Netikėtų pajamų gali atnešti tolimi ryšiai ir labai neįprasti metodai. Verta išlaisvinti kūrybiškumą.

 

Sveikata. Metų pradžia gali atnešti nemažai streso, o kur dar didelis fizinis krūvis. Norint, kad organizmas visa tai sėkmingai atlaikytų, bus svarbu koreguoti gyvenimo būdą. Privalu paisyti darbo ir poilsio režimo, skirti pakankamai laiko miegui, sveikai maitintis, mankštintis. Nors šios rekomendacijos tinka visiems ir visada, dabar jos Mergelėms bus reikšmingos kaip niekad. Laimei, šie žmonės norės rūpintis savimi, domėsis sveika gyvensena ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Taigi rimtų sveikatos problemų turėtų pavykti išvengti.

 

Svarstyklės

(rugsėjo 24 d.-spalio 23 d.)

 

Valdanti planeta – Venera.

Stichija – Oras.

Skaičius: 6.

Spalvos: mėlyna ir žalia.

 

Svarstyklėms 2020-ieji turėtų būti tikrai sėkmingi! Jie paskatins atsigręžti į savo pomėgius bei troškimus. Laukia daug bendravimo, kelionių, įdomių patirčių. Veiksmų sūkuryje svarbu nepamiršti ilgalaikių planų – jeigu kitąmet teisingai juos nusistatysite, šypsosis sėkmė.

 

Meilė ir santykiai. Iki pavasario gali tekti nusivilti romantiškais santykiais – tiek senais, tiek naujai pradėtais. Svarbu suprasti, kad tik jums patiems spręsti, kaip stipriai tam leisite jus paveikti. Jums rinktis – liūdėti, lieti nuoskaudas ir panirti į savigailą ar pasimokyti iš susidariusios situacijos ir aukščiau pakėlus galvą judėti pasitikti šviesaus rytojaus. Privalu išmokti pirmiausia pasirūpinti savimi. Tai daryti reikia dabar, o ne rytoj, kitą savaitę ar kada nors. Tik tokiu būdu išmoksite kurti darnius santykius su kitais. Svarstyklėms reikia išmokti vertinti santykius, bet neperžengiant ribos – nesveika kitą mylėti labiau nei save. Išmokę šias pamokas metų gale galėsite džiaugtis prasmingais santykiais. Tiesa, tie, kurie neturi antrosios pusės, 2020-aisiais greičiausiai jos neras, nes tai bus pasiruošimo laikas. Na, o tos Svarstyklės, kurios jau turi sukūrusios tvirtus santykius ims vis dažniau mąstyti apie vaikus. Kiti metai tam labai palankūs!

 

Karjera ir darbas. Profesinėje veikloje Svarstyklės nestokos kūrybiškumo. Bus atsarti visiškai nauji būdai įveikti įprastoms užduotims. Dirbti bus įdomiau, jausite didesnę prasmę ir daugiau pasieksite. Reikėtų nebijoti inovacijų, nes tai, kas dar nepažinta, praturtins ir atvers naujas galimybes. Šis laikas karjeroje toks ypatingas, kad daugiau nepasikartos niekada gyvenime, būtina jį išnaudoti. Keblumų gali kelti partnerystės reikalai, nes čia viskas nesiklostys taip lengvai, kaip norėtųsi. Svarbiausia nenuleisti rankų ir kloti tvirtą pagrindą ateičiai. Jeigu pastaraisiais metais profesinei veiklai atidavėte daug jėgų ir laiko, 2020-aisiais sulauksite saldžių vaisių. Tik jokiu būdu nesustokite ir ambicingai tobulėkite toliau.

 

Pinigai. Finansine padėtimi Svarstyklės skųstis neturėtų. Pavyks rasti dar netyrinėtų vandenų, naujų teritorijų, leisiančių neblogai pasiplėnyti. Finansinę naudą neš ir praeityje vystyti projektai. Patartina būti dosniems, dalytis turimu gėriu su tais, kam to labai reikia, tačiau nepamiršti ir sveiko proto. Visos išlaidos turi būti gerai apgalvotos, ypač vasarį, kovą ir ankstyvą rudenį. Galimybių užsidirbti bus kone už kiekvieno kampo, tereiks rinktis, kurios jums tinkamos. Finansinį augimą skatins ir nauji įgūdžiai, nauja aplinka, todėl nebijokite keistis. Kartu su pinigais gali aplankyti ir pripažinimas, visuomenės dėmesys. Jeigu nežinote, kaip elgtis su staiga užklupusia sėkme, nebijokite tartis su daugiau pasiekusiais žmonėmis.

 

Sveikata. Dauguma Svarstyklių pajus didesnį susidomėjimą sveikatingumu, alternatyviais gydymo būdais, natūralistinėmis idėjomis. Organizmas už tai bus dėkingas! Kiti metai bus labai palankūs keisti gyvenimo būdą, spręsti ilgalaikes sveikatos problemas. Tai, kas anksčiau atrodė neįveikiama, 2020-aisiais taps paprasta užduotimi. Teigiamu pavyzdžiu galite užkrėsti ir artimuosius. Svarbu prisiminti, kad įtakos sveikatos būklei turi ir mintys, emocijos, todėl ir čia būtina higiena!

 

Skorpionas

(spalio 24 d.-lapkričio 22 d.)

 

Valdanti planeta – Marsas.

Stichija – Vanduo.

Skaičius: 9.

Spalvos: visi raudoni atspalviai.

 

2020-ieji Skorpionams bus atpildo metai. Kokias sėklas sėjote pastaruosius kelerius metus, tokį derlių raškysite ateinančiaisiais. Nemažai daliai šio ženklo atstovų ateinantys metai prasidės dideliais pokyčiais, labiausiai tikėtina, kad karjeros srityje. Taip pat atsiras galimybių geriau pažinti savo dvasinį pasaulį ir tokiu būdu geriau suvokti, ko turite siekti gyvenime.

 

Meilė ir santykiai. Šioje gyvenimo srityje didelių pokyčių laukti nereikėtų. Jeigu esama darnių santykių, jiems jokių kliūčių iškilti neturėtų. Jeigu pykstamasi, rietenos lydės ir 2020-aisiais. Jeigu vis dar ieškoma antrosios pusės, paieškos užsitęs. Santykiai išliks stabilūs ne tik su antrąja puse, bet ir draugais, kaimynais, kolegomis. Netikėtumų gali pametėti nebent pats metų galas, tuomet vienišiai turės progą pagaliau sutikti jiems skirtą žmogų. Atmosfera taps kur kas šiltesnė, romantiškesnė. Netgi gali padaugėti sužadėtuvių, taip pat bus palanku kelti vestuves.

 

Karjera. Dauguma Skorpionų karjeros augimą pastebi jau nuo praėjusių metų ir 2020-aisiais šis procesas įgaus pagreitį. Atrodys, kad tarsi prasisklaidė debesys ir nevaržomai galite kilti vis aukščiau ir aukščiau. Dauguma šio ženklo atstovų vis drąsiau išreikš save. Tikėtina, kad dėl to sulauksite paaukštinimo, algos pakėlimo, naujų galimybių. Norint pasiekti dar daugiau bus svarbu nebijoti prisiimti atsakomybės. Pajutus sėkmę gali kilti noras forsuoti įvykius, bet bus kur kas geriau, jeigu leisite viskam natūraliai tekėti, netaikysite agresyvių metodų. Vasaros ir rudens viduryje rekomenduojama būti atlaidesniems kolegoms. Ne visiems viskas taip lengvai pavyksta kaip jums.

 

Pinigai. Ankstyvą pavasarį Skorpionų gyvenime cirkuliuos pinigus traukianti energija. Teliks jos neblokuoti klaidingais sprendimais. Jeigu mąstysite pozityviai, versliai, nebijosite rizikuoti išmėgindami naujas galimybes, metų gale galėsite džiaugtis bene geriausiais finansiniais rezultatais gyvenime. Neišleiskite apakinami sėkmės, nevalia išlaidauti, verčiau kaupti ateičiai. Svarbu prisiminti, kad gyvenimas sukasi ratu ir po pakilimo anksčiau ar vėliau ateina ir nusileidimas, tad reikia jam ruoštis iš anksto.

 

Sveikata. Apskritai sveikata nuvilti neturėtų, bet pastebėsite tendenciją, kad prarandate įvairius senus gerus įgūdžius, pavyzdžiui, įprotį gerti pakankamai vandens. Patys stebėsitės kaip tai, kas daugelį metų buvo įprasta, staiga virsta iššūkiu. Taip gali nutikti dėl to, kad 2020-aisiais daugiau dėmesio pareikalaus aplinkinių sveikata, todėl sau skirsite mažiau dėmesio. Visgi rasti laiko sau būtina, nes, jeigu organizmą spausite iki paskutinės ribos, ligos neišvengiamos.

 

Šaulys

(lapkričio 23-gruodžio 21 d.)

 

Valdanti planeta – Jupiteris.

Stichija – Ugnis.

Skaičius: 3.

Spalvos: tamsiai raudona, violetinė, mėlyna ir žalia.

 

2020-aisiais Šauliams prasidės didelių pokyčių laikotarpis. Bus proga pakeisti tai, kaip save pristatote pasauliui. Gali būti, kad aplankys suvokimas, jog turite judėti visai kita kryptimi, vadovautis kitokiomis vertybėmis. Nemažai įtakos jūsų gyvenimui kitąmet turės kiti žmonės.

 

Meilė ir santykiai. Pavasarį suvoksite, kad meilės fronte nevyksta nieko naujo. Net jeigu turėsite sukūrę santykius, iš jų norėsis kažko daugiau. Lemiamą žingsnį teks žengti jums, nesitikėkite iniciatyvos iš antrosios pusės. Jeigu galvojate, kad metas žengti prie altoriaus, nedvejokite pirštis. Jeigu pribrendote tėvystei, nebijokite apie tai atvirai šnekėtis. Tik jūs buvusius santykių nuopuolius galite paversti laimėjimais. Jausitės užtikrinti ir šia nuotaika turėsite užkrėsti ir mylimą žmogų. Jeigu asmeniniuose santykiuose pastaraisiais metais būta skaudžių praradimų, tuščia vieta bus užpildyta ne tais pačiais, jau naujais žmonėmis.

 

Karjera. Karjera kitąmet nebus svarbiausia gyvenimo sritis. Kur kas labiau norėsis vidinio augimo, tobulėjimo, asmenybės virsmų. Daugiau dėmesio skirsite asmeniniams, ne profesiniams santykiams. Kai kurie Šauliai gali pajusti, kad esamą darbovietę išaugo, kad metas judėt pirmyn, gal net išbandyti save naujoje srityje. Jeigu taip liepia vidinis balsas, vadinasi, pokyčiams tikrai laikas, nors protas gali ir priešintis. Vėlyvą žiemą galite priimti labai drąsius, tikslius sprendimus, kurie praplės jūsų karjeros galimybes iki netikėtų ribų. Gali padidėti darbo krūvis, bet jausitės pakankamai pasitikintys savimi, kad jį patemptumėte. Antroje metų pusėje aplankys suvokimas, ką praeityje darėte ne taip, bus proga pasimokyti iš klaidų.

 

Pinigai. 2020-aisiais Šaulius aplankys gausa. Į pinigus žiūrėsite gana filosofiškai ir tai atvers naujų galimybių duris. Esant galimybėms naudinga skirti lėšų kelionėms, mokymuisi, nes tai jus praturtins kaip asmenybes ir ateityje duos tiek dvasinės, tiek materialios naudos. Tiesa, kitąmet derėtų būti atsargesniems investuojant, prisijungiant prie kokio nors verslo – tokie žingsniai turėtų būti kur kas geriau apgalvojami negu jums būdinga. Vėlyvą rudenį galite rasti netikėtų būdų užsidirbti.

 

Sveikata. Ateinančiais metais turėtų kilti mažiau sveikatos išbandymų ir, net jeigu tokie pasitaikys, lengvai susidorosite. Pavasarį galite pajusti naujų jėgų antplūdį. Prasidės asmeninio augimo laikotarpis. Rūpinantis savimi kitąmet verta kliautis intuicija – jūsų vidinis aš visuomet žino, ko jums labiausiai reikia. 2020-aisiais gali tekti turėti reikalų su gydymo įstaigomis, tačiau ne asmeniniais reikalais, o tvarkant darbines užduotis arba tai bus susiję su kitais žmonėmis.

 

Ožiaragis

(gruodžio 22 d.-sausio 20 d.)

 

Valdanti planeta – Saturnas.

Stichija – Žemė.

Skaičius: 8.

Spalvos: pilka, juoda, tamsiai ruda, mėlyna ir gelsva.

 

Dauguma Ožiaragių seniai trokšta savo gyvenimą padaryti ypatingesniu, labiau jaudinančiu ir 2020-ieji tam susiklostys palankios aplinkybės. Tai metai, kuomet pavyks aiškiau suvokti savo mintis, susitelkti į trokštamą tikslą ir susikurti pasaulį, kuriame norisi gyventi. Daug dėmesio teks meilės reikalams.

 

Meilė ir santykiai. Dauguma Ožiaragių jau anksčiau dėjo daug pastangų bandydami rasti pusiausvyrą tarp karjeros ir asmeninių santykių, šeimos. Tokių pastangų prireiks ir 2020-aisiais. Iki pavasario vidurio tai gali pareikalauti labai daug dvasinių jėgų, nes nemaža dalis šio ženklo atstovų jausis nemylimi, nepakankamai vertinami, todėl abejos, ar apskritai verta dėl ko nors stengtis. Nevalia nuleisti rankų, nes vis labiau įsibėgėjant šiltajam metų laikui atšils ir meilės frontas. Širdį vis dažniau lankys malonūs jausmai, daugės bendravimo, santykiai vis stipriau užpildys širdyje glūdėjusią tuštumą. Vasaros viduryje romantiški santykiai klostysis labai spontaniškai ir tai teis didžiulį džiaugsmą. Kartu tai taps didžiule jūsų asmenybės evoliucija. Šiuo metu būsite atviresni, socialesni, optimistiškesni. Naujos pažintys gali virsti ilgalaikiais santykiais, kurių jau seniai trokštate. Antrąją pusę jau turintys Ožiaragiai irgi nestovės vietoje – galimos vedybos ar net šeimos pagausėjimas.

 

Karjera. 2020-aisiais profesinėje srityje dramatiškų virsmų nematyti, bet vietoje nestovėsite. Jeigu karjeroje kažkas netenkina, norite keisti darbovietę ar kažką esamoje, siekiate tobulėti, tam bus palankiausias metų galas. Visgi šioks toks virsmas patiems to nesuvokiant gali prasidėti dar vasaros viduryje. Tikėtina, kad užmegsite naujus dalykinius santykius, kurie praplės jūsų pasaulėžiūrą ir paveiks ateities karjerą. Norint pasinaudoti likimo siunčiamomis galimybėmis būtina pasitelkti stipriausias savo savybes: atsakingumą, organizuotumą, darbštumą ir tvarkingumą.

 

Pinigai. Didelių pokyčių šioje gyvenimo srityje kol kas nematyti. Pajamos išliks stabilios ir daugiausiai plūs iš ilgalaikių darbo santykių, laiko patikrintų partnerysčių. Ieškant papildomo uždarbio verta pasidomėti perpardavimo galimybėmis. Nors pinigų trūkti neturėtų, tačiau galite susidurti su finansiniais suvaržymais, kurie bus nulemti aplinkinių žmonių bei nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Tai trukdys laisvai disponuoti turimomis lėšomis. Nesijaudinkite, viskas laikina.

 

Sveikata. Situacija išliks gana stabili: tie, kas jautėsi gerai, ir toliau džiaugsis puikia sveikata, o tie, kas turi ilgalaikių sveikatos sutrikimų, didelio palengvėjimo kol kas nepajaus. Dauguma Ožiaragių nelabai domėsis savo sveikata, neskirs jai pakankamai dėmesio. Vis dėlto reikėtų bent jau pasistengti geriau suderinti darbo ir poilsio režimą. Dalį profesinei veiklai skirtos energijos nukreipus į sveikatingumą galėtumėte apsiekti džiuginančių rezultatų.

 

Vandenis

(sausio 21 d.-vasario 19 d.)

 

Valdanti planeta – Uranas.

Stichija – Oras.

Skaičius: 8.

Spalvos: violetinė, šviesiai pilka.

 

Ateinantys metai turėtų būti kupini energijos, galios ir įvykių. Į duris beldžiasi reikšmingi pokyčiai – ar juos įsileisite, spręsti tik jums. 2020-aisiais daug teisingų atsakymų pakuždės intuicija, tad nebijokite įsiklausyti į save. Tikėjimas savimi gali tapti toks stiprus, kad dalis Vandenių imsis jo mokyti ir kitus.

 

Meilė ir santykiai. Stabilumas, nuspėjamumas ir saugumas santykiuose 2020-aisiais nebus stiprioji vandenių pusė. Dėl to ryšyje su kitais žmonėmis – tiek santuokoje, tiek draugystėje, tiek dalykiniuose santykiuose – gali būti labai didelių pokyčių. Deja, dažniau tai bus praradimai, o ne atradimai. Išryškės jausmas, kad nesugebate suprasti kitų, o kiti nesupranta jūsų. Dėl to gali varginti nuotaikų kaita, netikėti įsiplieskimai, kurie dar labiau apsunkins santykius su aplinkiniais. Gali nukentėti net verslo ryšiai. 2020-aisias būtina išmokti tam tikrų pamokų, kurios susiję su ryšio mezgimu. Lengva nebus, laukia ir pakilimai, ir nuopuoliai. Dėl to kitąmet meilės fronte nereikėtų planuoti kokių nors didelių įvykių – vestuvėms ar šeimos pagausėjimui metas nebus palankus. Vienišiai daug žadančius santykius galės pradėti tik tuo atveju, jeigu meilė užgims seniai pažįstamam žmogui, galbūt net ilgamečiam draugui.

 

Karjera. Kadangi meilė sritis nebus džiuginanti, labai daug jėgų skirsite profesinei veiklai. Čia ne tik kad nestigs energijos, bet netgi jos bus šiek tiek per daug. Dauguma vandenių elgsis itin iniciatyviai, trokš kurti naujus projektus, prisiimti naujų atsakomybių, išbandyti save naujuose amplua. Įdėtos pastangos nenueis perniek – karjeroje laukia sėkmė, kurios nusipelnėte. Savo ryžtu bei pasitikėjimu savimi įkvėpsite ir aplinkinius. Nors norėsis save išbandyti visiškai naujuose vaidmenyse, verčiau eksperimentuoti toje srityje, kurioje jau darbuojatės kurį laiką. Visiškai naujiems verslams pradėti metas nebus palankus.

 

Pinigai. Atrodys, kad kitąmet pinigai patys jus susiranda. Pastaruosius kelerius metus dėjote daug pastangų, kad susikurtumėte stabilų pajamų šaltinį ir kitąmet tai duos saldžių vaisių. Finansine prasme 2020-ieji Vandeniams bus augimo metai. Taigi tikėtina premija, didesnė alga, augantis pelnas. Vienintelis dalykas, galintis čia pakišti koją – santykiai su verslo partneriais, kolegomis, vadovais, klientais. Privalu būti atsargiems, nes 2020-aisiais jūsų liežuvis jums gali pridaryti rimtų bėdų.

 

Sveikata. Nemaža dalis Vandenių gali susidomėti alternatyviais gydymo būdais. Naudinga juos integruoti į esamą gyvenimo būdą. Šiems žmonės visuomet tinka tai, kas neįprasta, nauja, nepatirta. Metų pradžioje gali užklupti sveikatos problemos. Tai bus netikėta, gali išgąsdinti, bet pavyks išsikapstyti be rimtesnių pasekmių. Svarbu pasikliauti gydytojais, dirbti išvien su jais. Vienas didžiausių sveikatos priešų kitąmet bus stresas, todėl rekomenduojama daugiau dėmesio skirti atsipalaidavimui, poilsiui.

 

Žuvys

(Vasario 20 d.-kovo 20 d.)

 

Valdanti planeta – Neptūnas.

Stichija – Vanduo.

Skaičius: 7.

Spalvos: sidabrinė, šviesiai pilka.

 

Tai bus metai, kai Žuvims teks atrasti tikruosius save ir sugrįžti į tikrąją savo prigimtį. 2020-aisiais labai pasitarnaus intuicija ir vaizduotė, dvasingumo lavinimas. Reikėtų nebijoti savo svajonių ir nuoširdžiai patikėti, kad jos gali virsti realybe. Jums gali atsiverti nauji horizontai, ypač meilės srityje.

 

Meilė ir santykiai. Nors šioje gyvenimo srityje gali nutikti lemtingų įvykių, meilės reikalai Žuvims kitąmet nebus prioritetas. Dauguma nuspręs, kad čia viskas lai vyksta taip, kaip turi vykti ir nebandys likimo vairo perimti į savo rankas. Visgi nemaža dalis Žuvų pajus norą paleisti tuos santykius, kurie į jų gyvenimus neatneša nieko gero. Tai labiausiai bus taikoma tiems ryšiams, kurie nėra susaistyti oficialaus įsipareigojimo, taigi santuokos griūti neturėtų. Vienišos Žuvys reikšmingų pokyčių greičiausiai nesulauks. 2020-aisiais bus svarbiau sutelkti dėmesį į save, meilę sau, o ne antrosios pusės paieškas. Išimtis – daug keliaujančios Žuvys. Jos išvykose gali sutikti širdį stipriau suspurdėti priversiantį žmogų.

 

Karjera. Kitąmet Žuvys profesinėje veikloje trokš daugiau laisvės ir naujų nuotykių. Norai pildysis – avantiūrų darbe nestigs. Nuotykius šie žmonės kursis ir patys, nes elgsis rizikingai, bandys eiti dar nepramintais takeliais, tikėdamiesi, jog jie nuves į platesnius laukus. Drąsūs sprendimai iš tiesų gali pasiteisinti. Po pavasario karjeros reikalai daugumą ims labai džiuginti. Tikėtina, kad į darbą pradėsite žiūrėti visiškai naujomis akimis. Gali būti, kad teks palikti savo komforto zoną, bet tikrai verta! Galite sulaukti netikėtų darbo pasiūlymų, netgi visiškai pakeisti veiklos sritį.

 

Pinigai. Darbe įdėtas triūsas atsipirks, tiesa, greičiausiai tai pasimatys tik įsibėgėjus pavasariui. Apskritai kitąmet būsite labai apsukrūs ir nedidelius praradimus greitai sugebėsite paversti į laimėjimus. Besimokydami iš klaidų sukursite savo finansinės sėkmės filosofiją, kuri netruks virsti realiomis strategijomis ir darbais. Net jeigu patys savyje nepastebėsite teigiamo poslinkio, jį labai aiškiai matys aplinkiniai. Norėdami judėti dar toliau turėsite būti atviri naujoms galimybėms. Saugiai nesijausite, bet tai bus būtent tai, ko jums reikia.

 

Sveikata. Šioje gyvenimo srityje gali tekti susidurti su iššūkiais. Sveikatos sutrikimai atrodys labai erzinantys, nes kliudys džiaugtis sėkmingais karjeros reikalais, stabdys jūsų planus. Laimei, greitai susivoksite, jog užuot niurzgėjus reikia imtis veiksmų ir tuomet sveikata ims taisytis. Daugiau dėmesio teks skirti mitybai, fiziniam aktyvumui, emocinei būsenai. Jeigu visa tai paversite naudingais įpročiais, jau po poros mėnesių galėsite stebėti, kaip kardinaliai keičiasi savijauta ir tai – ilgam! Ypač vertingos bus dvasinės praktikos, natūralistiniai sveikatinimosi metodai.