Kauno meras Visvaldas Matijošaitis LNK laidos KK2 žurnalistams pravers savo prabangaus SPA duris. Politikas ir verslininkas prisipažins, kad šis statinys – nepigus dalykas.

 

1 (Small)

 

„Nepasakysiu skaičių, nes nežinau. Dariau daug metų ir tiksliai neatsakysiu, bet tai nėra pigu“, – šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės Kauno meras.

 

2 (Small)

 

V. Matijošaičio draugė Loreta žurnalistams pasakos, kad jiedu su Visvaldu čia praleidžia nemažai laiko: „Mums čia labai patinka, mes susėdam, dvi tris valandas pasėdim, pasišnekam dviese. Patinka mums čia“.

 

3 (Small)

 

Visvaldas pasakos, kad dideliame baseine jis plaukioja kiekvieną rytą ir vakarą. Be to, baseine yra visos masažo programos.

 

4 (Small)

 

„Praplaukiam rytais po 10–20 minučių ir einam į darbą“ , – pasakos Visvaldo draugė Loreta.

 

5 (Small)

 

SPA šeimininkas atskleis, kad vanduo baseine – tyras, jonizuotas: „Ypač Skandinavijos šalyse daug kas turi namuose. Žmonėms yra būtinas patogumas, relaksas.

 

Tačiau mėgstamiausia Visvaldo vieta – rusiška pirtis. Kauno meras pasakos, kad daktarai neleidžia daug laiko būti pirtyje, nes neseniai buvo operuota širdis.

 

„Amžius jau ne tas. Karščio nemėgstu, apie 80 laipsnių. Anksčiau eksperimentuodavom iki 100 ar 110 laipsnių, bet tai yra odos svilinimas“, – kalbės V. Matijošaitis.

 

Visą reportažą apie Visvaldo Matijošaičio SPA žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.