Jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – išties išskirtinė, kilminga publika, karališki patiekalai, dainos ir darbužiai. Tačiau svarbiausiais LNK studijos svečias – tikrų tikriausias Lietuvos princas Inigas fon Urachas  iš Vokietijos.  Nedaug kas žino, kad 1918-taisiais Lietuva turėjo karalių Vilhelmą, kuris buvo pavadintas Mindaugu II-uoju. Kilmingas vokietis sutiko ne tik tapti mūsų karaliumi, bet ir išmokti kalbą, papročius bei apsigyventi Lietuvoje, Verkių rūmuose.

 

Vokietijoje, įspūdingoje Lichtenšteino pilyje, karaliaus Mindaugo II-ojo palikuonis, anūkas Inigas fon Urachas gyvena ir dabar.  O jau šį vakarą specialiu „KK2 penktadienio“ vizitu jis viešės Lietuvoje. Ir atsakys į pagrindinį klausimą: ar jis sutiktų tapti šalies karaliumi?

 

Į susitikimą su tikru Lietuvos princu atvyks išskirtinė publika: Seimo narė Dalia Teišerskytė atsineš  bajorišką jos luomą patvirtinančius dokumentus. Etiketo žinovas Giedrius Drukteinis pateiks įrodymus, kodėl jis yra tikrasis Lietuvos elito atstovas.  Tačiau bene labiausiai visus priblokš stilistas Mantas Petruškevičius, kuris tiesiai princui į akis pasakys, kad jo apranga – netinkama oficialiems pasirodymams.  Ką Inigui fon Urachui pasiūlytų Mantas? Ar princas ruošiasi palikti prabangiąją Lichtenšteino pilį ir apsigyventi Lietuvoje?

 

Įspūdingas karališkas šou jau šį penktadienio vakarą  19.30 val. tik per LNK!