Jaunų moterų apkaltintas bandymu į lovą įsiversti moksleives, Seimo narys Mykolas Majauskas įkliuvo vėl. “Lietuvos ryto” televizijos laida “Patriotai” pagavo politiką, mėginantį išbraukti iš receptinių vaistų sąrašo vyrišką seksualinę potenciją skatinantį vaistą.

 

Majauskas

Parlamentaras neigia, kad tokiu būdu tarnauja kai kurioms interesų grupėms, tai esą tik savižudybių prevencija ir nieko daugiau. „Aš kalbėjau apie tai, kad žmonės dažnai žudosi, turi labai rimtų sutrikimų. Viena iš priežasčių būna ir erekcijos sutrikimai. Bet vyrai neina į gydymo įstaigas ir nesigydo. Ir aš sakau, kad bent nueitų į vaistinę“, – sako M. Majauskas.

 

Seimo kuluaruose M. Majausko iniciatyva siejama su degalinių ir prekybos tinklų noru pailginti nereceptinių vaistų lentyną išskirtine preke, o Irena Degutienė pareiškė, kad tokia kolegos iniciatyva gali būti pavojinga žmonių gyvybėms. „Kaip buvusi gydytoja galiu pasakyti, kad mano laikais, kai „Viagra“ dar tik pasirodė, buvo labai daug pašalinių komplikacijų. Tuo labiau ir pati skaičiau literatūroje, kad jos tokios rimtos, kaip širdies ritmo sutrikimai, kaip miokardo infarktai. Tikrai čia ne čiulpinukas nuo gerklės skausmo ir aš tikrai nepritariu jo dalinimui į kairę ir į dešinę“, – sako I. Degutienė

 

Kaip išsisukinėjo pats M.Majauskas – pamatysite antradienį “Patriotų” laidoje.

 

Antrasis laidos pasakojimas – apie nelegalias statybas sostinę valdant Remigijui Šimašiui, o Lietuvą – R.Karbauskiui. Laidos vedėjas Jurijus Smoriginas su Seimo nariu Nagliu Puteikiu šįkart nerypavo prie griaunamų vienuolynų ar nukirstų medžių kelmų, o ėmėsi papasakoti, ką reikėtų papirkti, kad neteisėtos statybos taptų teisėtomis. ” Pamatų klastojimą saugomose teritorijose šiandien galima užsisakyti internetu”,- šiurpins reikalo išmanymu Seimo narys.

 

Žiūrovų laukia kelionė net į buvusio premjero Adolfo Šleževičiaus žmonus valdas, Meilės slėnyje J. Smoriginas pamėgins išmatuoti neteisėtą R. Karbauskio įmonės valdų tvorą špagatais. Lankysimės su R. Šimašiaus palaiminimu griaunamuose Vilniaus vienuolynuose ir pagarbiai restauruojamame V. Matijošaičio dvare. Ir visa tai antradienį 21.30  “Patriotuose” tik per “Lietuvos ryto” televiziją.

 

Nuotrauka iš „Patriotų“ stop kadro