Mano namai – mano tvirtovė, sakoma visiems gerai žinomoje anglų patarlėje. Tai vieta, kurioje jaučiamės geriausiai, kur nereikia apsimetinėti geresniems nei esame ir kur visada miela grįžti. Tačiau namai ne visada yra ta vieta, kurioje geriausia mylėtis. Meilei namų atmosfera labai svarbi. Netvarkingas kambarys, dulkės po lova, nešvari vonia ar daiktai, virstantys iš drabužių spintos, gali sumažinti libido.

  • Netvarka namuose – tai tas pats, kas blogas burnos ar kūno kvapas, nemokėjimas bučiuotis. Betvarkė miegamajame skatina svečią ne mylėtis, o galvoti, kas dar jo gyvenime yra netvarkinga, netinkama. Kokios mintys gali būti apie seksą, kai miegamajame mėtosi nešvarių drabužių krūvos, neapmokėtos sąskaitos, nebaigti projektai ir maisto likučiai. Pirmiausia norisi susitvarkyti, baigti visus darbus ir tik tada mylėtis.
  • Tėvų, brolių, vaikų nuotraukoms miegamajame – ne vieta. Kartais atrodo, kad artimieji iš nuotraukų stebi, kas vyksta miegamajame, todėl pora gali jaustis nejaukiai ir nesusijaudinti. Psichologai rekomenduoja miegamajame laikyti tik savo ir antrosios pusės nuotraukas. Miegamajame tinka kabinti nuotraukas iš atostogų dviese, šiltų, švelnių formų paveikslus, kuriuose vaizduojami gamtos peizažai ar gėlės.
  • Meilės lizdelyje neturėtų būti jokių technologinių prietaisų: televizoriaus, kompiuterio, telefono. Vienintelis, kuriam galima padaryti išimtį – žadintuvas. Prieš karštą naktį išjungti technologinių prietaisų garsą arba išnešti į kitą kambarį, padėti į spintą ar į vonios kambarį.
  • Miegamajame neturėtų būti laikomos dovanos nuo buvusių partnerių. Dažnai jos neleidžia susikaupti ir mėgautis kūniškais malonumais su dabartiniu partneriu.
  • Nešvarus, netvarkingas vonios kambarys taip pat gali atšaldyti aistrą. Įsivaizduokite, kad aistros įkarštyje nusprendžiate pasimėgauti intymiais malonumais vonioje, kuri užsikimšusi plaukais, nešvari, o pakampėje mėtosi nešvarūs skalbiniai…
  • Svarbi gerų seksualinių santykių sąlyga – patogi, nei per didelė, nei per plati lova. Abu partneriai joje turi patogiai jaustis, tačiau kartu ir būti pakankamai arti. Lovos nereikia apkrauti pagalvėlėmis, kad nekliudytų priartėti prie vienas kito.
  • Visos priemonės (apsaugos priemonės, seksualiniai žaisliukai ar kt.), kurios bus reikalingos sekso metu turi būti laikomos netoli lovos, lengvai pasiekiamos, tačiau nepastebimos pašaliniams.
  • Ryški šviesa – romantikos priešas. Miegamajame apšvietimas turėtų būti švelnus.
  • Kartais sutvarkomas tik kambarys, bet pamirštama žvilgtelėti po lova. Ten gali būti įvairių daiktų, šiukšlių ir dulkių, kurios gali akimirksniu sumažinti aistrą, ypač, jei mylėsitės ant grindų.
  • Kodėl viešbučiuose seksas būna aistringesnis? Atkreipkite dėmesį, kad viešbučių kambariuose specialiai kuriama jauki aplinka. Geras seksas priklauso ne tik nuo technikos, bet ir nuo naujos, dailios ir kokybiškos patalynės.