Ar seksas yra pervertinamas? O gal kaip tik atvirkščiai? Tokių klausimų kyla dažnai. Iš tikrųjų seksas poros gyvenime yra labai svarbus, nes jis gali pagerinti asmeninius santykius.

 

Mylėtis yra nuostabu, kai tai darai su žmogumi, kurį aistringai myli. Kodėl tiek daug žmonių seksui priskiria kone mistinių savybių? Kodėl jis toks svarbus asmeniniuose santykiuose?

 

Kažkada buvo tokie laikai, kai apie seksą nebuvo daug kalbama. Tai tiesiog buvo malonumą suteikiantis užsiėmimas. Tačiau žmonės nebūtų žmonės, jei nepradėtų mąstyti, kokį poveikį sveikatai, organizmui, santykiams daro ši maloni veikla.

 

Geras seksas ne tik praskaidrina dieną, padeda užmigti naktį ar apsaugo nuo kai kurių ligų. Geri santykiai ir seksas yra neatsiejami vienas nuo kito, kaip neatsiejamas dangus ir žemė, debesys ir lietus, šuo ir jo uodega…

 

Žmonės mylisi dėl daugybės skirtingų priežasčių: dėl malonumo, norėdami atsipalaiduoti, pasilinksminti ar net dėl socialinio statuso. Kodėl seksas toks svarbus ir kaip jis pagerina gyvenimą?

 

Dažnai kalbama apie tai, kad intymūs žaidimai su mylimu partneriu naktį padeda užmigti. Tai ne vienintelis privalumas! Seksas suteikia trūkstamos energijos tomis dienomis, kai asmuo jaučiasi išsekęs ar nusiminęs. Seksas yra geriausias natūralus vaistas nuo depresijos! Įrodyta, kad vyrai mėgaujasi seksu, nes jis suteikia jiems energijos fiziškai, o moterims seksas svarbus emociškai.

 

Pavyzdžių nereikia ieškoti toli. Visi kūrybingi ir intelektualūs asmenys gyveno labai audringą gyvenimą. A. Einšteinas, Z. Froidas, daugybė menininkų, mokslininkų ir politikų garsėjo savo seksualiniais nuotykiais. Šiems žmonėms seksas buvo esminė gyvenimo dalis. Seksas jiems buvo varomoji jėga, verčianti kurti, atrasti naujus dalykus. Nėra daug moksliškai pagrįstų įrodymų, kodėl, pavyzdžiui, atletams sveika susilaikyti nuo lytinių santykių prieš svarbias rungtynes.

 

Žmogaus organizmas taip sukurtas, kad visi nervai veda į smegenis. Po gero sekso į smegenis patenka tam tikrų cheminių junginių, kurie atpalaiduoja. Šie cheminiai junginiai taip pat malšina skausmą ir mažina įtampą.

 

Asmuo, kuris turi daug energijos yra kūrybingesnis. Kyla klausimas, kas pakelia energijos lygį organizme? Atsakymas telpa į vieną žodį: seksas. Išvada: kuo daugiau sekso, tuo kūrybingesnis žmogus.

 

Seksas poroje yra svarbus, nes jis paverčia laimingesniu žmogumi, kuriam lengviau įveikti stresą ir kitus gyvenimo sunkumus. Be to, koks malonumas jausti, kad tokį patį teigiamą poveikį seksas daro ir partneriui.