Kas yra žmogaus biolaukas?
2018-04-17 14:30Žmogaus biolaukas yra tam tikri energijos srautai, gaubiantys kūną. Norite tikėkite, norite ne, bet nuo jo tiesiogiai priklauso ląstelių aktyvumas strateginiuose meriadianų taškuose. Energijos aura yra tarsi greitkelis, leidžiantis DNR genams ląstelėse komunikuoti šviesos greičiu ir palaikyti gerą kūno ir sielos būklę organizme.
Be abejo, biolaukus turi ne tik žmonės, bet ir visa, kas yra gyva gamtoje. Net negyvi objektai jį gali turėti. Vienokį biolauką turės, pavyzdžiui, žalias brokolinis kopūstas, o visai kitokią – virtas. Biofizikų nuomone, informaciją perduoda fotonai. Fotonai – tai yra besvorės šviesos dalelės. Jie perduoda informaciją ląstelės viduje ir tarp ląstelių. Gyvų ląstelių DNR kaupia iš išleidžia fotonus. Tai vadinama biofotonine emisija.
Šių biofotonų skleidžiama šviesa yra 10 kartų silpnesnė negu įprasta dienos šviesa. Biofizikas Fritzas Albertas Poppas, norėdamas ištirti šį fenomeną, sukūrė instrumentą, vadinamą fotonų daugikliu, kuris gali aptikti jonvabalio švytėjimą už maždaug 16 km. Jis nustatė, kad DNR naudoja įvairius dažnius kaip informacijos perdavimo priemonę, skirtą perduoti ir užkoduoti informaciją tarp ląstelių.
Nobelio premijos laureatas Albertas Szentas-Györgyi‘us kartą yra pasakęs: „Mes gyvename nedideliame saulės elektros sūkuryje“ ir buvo teisus. Stebuklingosios fotosintezės metu saulės šviesos dažniai yra perkeliami į žaliuojančius augalus, medžius, žolę ir vaistažoles. Patekę į žmogaus virškinamąjį traktą šie augalai išskiria maistines medžiagas ir daug šviesos dažnių į organizmą. Be to, žmonės tiesiogiai sugeria šviesos energiją iš saulės į savo kūnus.
Mes visi esame šviesos būtybės ir mums būtinai reikia gyvybę palaikančios ir puoselėjančios šviesos, kad išliktume gyvi. Dauguma žmonių supranta, kad turi kasdien gauti bent šiek tiek tiesioginės saulės šviesos, kad išliktų sveiki. Saulėje ne tik gaminasi vitaminas D, bet tai nėra vienintelė priežastis.
Kosminė (jan) energija telkiasi kaip karūna, o kiti dažniai pasiskirsto po visą kūną vadinamosiomis čakromis. Mes taip pat turime būti įžeminti Motinos Žemės (in energija), kad išleistume organizmą žalojančias energijas ir pakeistume jas kitomis, gydančiomis, energijomis. Kiti šviesos energijos šaltiniai turi būti vartojami kartu su maistu. Tai yra reikėtų valgyti daugiau šviežių, geriausiai ekologiškų, vaisių ir daržovių, kurie sukaupė daug šviesos energijos ir pavertė ją į gyvybę puoselėjančias maistines medžiagas. Maistinės medžiagos, kurios yra greitai įsisavinamos ir asimiliuojasi ląstelėse mūsų organizmuose, yra gyvos ir naudingos mūsų kūnui. Taip pat ir vanduo gali būti gyvas ir negyvas. Pavyzdžiui, buteliuose dažniausiai būna negyvas vanduo.
Žmogaus biolaukas arba energijos laukas gali būti pažeistas ir gali būti sutrikdyta natūrali energijos srautų tėkmė. Biolauką pažeidžia maisto produktai be gyvybės, aplinkos teršalai, parazitai, lėtinės virusinės infekcijos, operacijos, emocinės traumos, negatyvūs mąstymas, netinkamų energijų ir tarpdimensinių trikdžių.
Viskas, ką mes vartojame, fiziniame ir mentaliniame lygmenyje, nepraeina be pasekmių. Daugelis žmonių nesuvokia, kad biolaukui įtakos daro genetika, ankstesni gyvenimai, maistas, kurį kasdien valgome, vanduo ir kt.