Erotiški pašnekesiai lovoje yra viena dažniausių slaptų fantazijų. Tačiau praverti burną daugeliui kliudo įgimtas kuklumas. Kalbėti aistringai apie seksą ir geidžiamą partnerį galima išmokti – viskas priklauso nuo praktikos ir nuo mažų pastangų. Svarbiausia prisiminti, kad kalbos lovoje yra neatsiejamos nuo lytėjimo, veiksmų ir, be abejo, tinkamo nusiteikimo.

 

seksas

Karščiausi dalykai, kuriuos galima pasakyti lovoje:

 
  • Viską vardinti. Tai geriausias būdas išmokti kalbėti lovoje erotiškai ir labai seksualiai. Kai vyras įsiskverbia, gali griebti ją į glėbį ir pasakyti kažką nešvankaus ir seksualaus apie kiekvieną jos kūno dalį, kurias jis liečia rankomis.
 
  • Apibūdinti tai. Tai dar vienas saugus būdas, patikrinti, ar jūs abu esate pasiruošti kalbėti lovoje šiek tiek nešvankiai. Pasakokite viską, ką ketinate padaryti, 5 – 10 sekundžių prieš tai, kai iš tikrųjų tai darysite. Jeigu ketinate giliau į ją įeiti ir energingiau mylėtis, pašnibždėkite tai į ausį prieš tai darant. Jeigu ketinate bučiuoti kaklą ir krimstelėti į spenelį, nesiliaudami glamonėti geidžiamą kūną, pašnibždėkite į ausį, ką ketinate daryti.
 
  • Paprašyti atsiverti. Atvirai paklausti partnerio, apie ką ji(s) norėtų kalbėti. Iš pradžių gali būti nejauku kalbėti nešvankiai sekso preliudijos metu. Tad galima palaukti, kol visiškai atsipalaiduosite ir tuomet užduoti kokį nors provokuojantį klausimą. Arba paprašyti įsivaizduoti kažką nepadoraus ir papasakoti pačiam, kur norėtumėte, kad dabar būtumėte. Kai galiausiai pasakys, ko norėtų, pasistenkite detaliai išklausinėti apie seksualią akimirkos fantaziją.
 
  • Suvaržytas seksas. Daugumai merginų tai patinka. Pradėkite mylėtis kaip įprastai, po to stipriai suimti jos rankas ir laikyti už galvos. Energingai judėti ir giliau įsiskverbkite. Visa tai darydami, laisva ranka braukykite per visą kūną. Jeigu partnerei tai patiks, galima eiti toliau: pliaukštelėti, įkąsti ir daryti kitką, kas abiem pusėms yra malonu.
 
  • Nurodyti sekso partneriui, ką daryti. Pasakyti, ką norėtumėte, kad jis arba ji padarytų. Užduoti provokuojančius klausimus preliudijos arba sekso metu: „Ar eitum su manimi maudytis nuoga(s) tuščiame paplūdimyje?“ arba „Kai mes esame klube, noriu jausti tavo užpakaliuką besitrinantį į mane ir noriu pajausti tavo rankas, siekiančias patekti man į kelnes“.
 
  • Fantazijos, kurios yra tabu. Kalbėti apie dalykus, kurie neapsiriboja tuo, kas šiuo metu vyksta lovoje. Kalbėti apie kitas vietas, žmones, rizikingą elgesį (seksą viešumoje arba stebint pašaliniam asmeniui).