Anksčiau mobilusis telefonas buvo prabanga, kurią vaikams tėvai nupirkdavo toli gražu ne pirmoje klasėje. Tačiau atlikėja Milita Daikerytė teigia savo pirmąjį telefoną gavusi jau antroje.

 

Duok papng

 

„Istorija išties juokinga. Būdama vaikas gavau savo pirmąjį darbą nusifilmuoti reklamoje. Mano amplua buvo dukra, kuri turėjo nusifilmuoti su svetimais tėvais. Įvyko taip, kad tariamas tėtis man labai nepatiko, ir reklamos pabaigoje turėjau atsisėsti jam kelių, tačiau to daryti nenorėjau ir pradėjau nervuotis bei sakyti, kad to tikrai nedarysiu. Kaip tik tuo metu mano tikrasis tėtis buvo išvykęs į komandiruotę, todėl matyt, kaip vaikas, išsigandau, kad teks vaidinti su kitu žmogumi, kurį turiu vadinti tėčiu“ – šį trečiadienio vakarą 2TV laidoje „Duok paskambint“ prisimins Milita.

 

Duok pask

 

Užsispyrusi mergaičiukė reklamos kūrėjus privertė apgalvoti net antrąjį reklamos scenarijų, kuriame Militai nereikėtų sėstis ant tariamo tėčio kelių, o užtektų ir patapšnojimo per petį. Bet ir tam Milita nenorėjo ryžtis. Tačiau kokių priemonių ėmėsi jos mama, kad tik suvaldytų dukros kaprizus, nesitikėjo net pati Milita. „Mamai manęs įtikinti nepavyko, todėl ji mąstė, kaip čia mane papirkti. Tad paskambino mano tėčiui, ir sakė: Arūnai, daryk kažką, nes ji nesifilmuoja, neklauso, pavedėm visą komandą. Tu vienintelis dabar gali su ja susikalbėti“, – prisiminimais dalinosi M. Daikerytė.

 

Duok paska

 

Pokalbis su tėčiu paspartino visus reikalus ir Milita akimirksniu persigalvojo. „Tėtis labai gražiai su manimi kalbėjo, sakė, na, Militukai, čia tik reklama, aš tikrasis tavo tėtis. Tau tereikia prieiti, pastovėti ir patapšnoti tam vyrui per petį. Jei viską padarysi, kaip tavęs prašo, tai gausi telefoną. Po šių žodžių reikalai kaip mat pajudėjo“, – juoko neslėpdama pasakojo dainininkė Milita.

 

Duok

 

Laidos „Duok paskambint“ vedėjas T. Augucevičius Militai paruošė ne vieną užduotį. Tik ar Militai lengvai pavyks įgyvendinti tai, ko iš jos reikalaus Timūras? Kokiam žinomam žmogui Milita po nuotrauka privalės komentuoti dėl erotinių nuotraukų? Kokiu suktu klausimu skambins konkurso „Eurovizija“ komisijos nariui Vytautui Bikui? Ir kokias paslaptis atskleis jos mobilusis telefonas? Sužinokite jau šį trečiadienio vakarą, 22 val. tik per 2TV, laidoje „Duok paskambint“.