Idealiame pasaulyje visada liktų laiko pabūti dviese tiek, kiek širdis geidžia. Tačiau svajonės telieka svajonėmis. Vietoj to, reikėtų pabandyti atrasti laisvą valandėlę tarp nesibaigiančių darbų, virtinės pareigų ir vaikų auklėjimo rūpesčių. Išmokus tinkamai panaudoti laiką, su intymaus gyvenimo malonumais atsisveikinti nereikės.

 

seksas skalbykloje

Statistinė moteris praleidžia 18 valandų per savaitę, atlikdama namų ruošos darbus. Jeigu prie jų dar pridėtume laiką, praleidžiamą darbe, su vaikais ir visą kitą gyvenimišką veiklą, miegamojo reikalams nebeliktų nieko.

 

Teisininkė Sofija kasdien darbe praleidžia 12 valandų, grįžusi namo dar valandą ar dvi pluša prie namų ruošos darbų. Trisdešimtmetė moteris šveičia, valo, siurbia kilimus ir atlieka kitus darbus, kol jos vyras po darbų ilsisi prie televizoriaus. Ji manė, kad lytinis potraukis sumažėjo dėl nerimo ir hormonų svyravimų. Reikėjo nemažai laiko, kad moteris suprastų, kad pagrindinė to priežastis – kriauklė, pilna nešvarių indų, perpildyta šiukšlių dėžė ir svetainė, kurią būtina sutvarkyti.

 

Dauguma moterų dirba ne namuose, taip pat kaip ir vyrai. Tačiau priešingai nei jie, moterys dar praleidžia bent valandą daugiau kasdien užsiimdamos namų ruoša ar auklėdamos vaikus. Dėl to jos ne tik turi mažiau laisvalaikio, bet net ir tada, kai ilsisi nesugeba visiškai atsipalaiduoti.

 

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, bet tikriausiai apie 90 procentų moterų nesupranta, kodėl sumažėja libido. Todėl kilus problemoms, reikėtų pasikalbėti su ginekologu. Priežastį gali nurodyti paprasčiausias kraujo tyrimas. Silpną seksualumą gali lemti kai kurių vaistų vartojimas, mineralinių medžiagų trūkumas, hormonų svyravimai. Paskui pabandyti atgaivinti aistrą su vyru ir išvykti atostogų dviese, apsirengti seksualiais apatiniais drabužėliais. Jei per atostogas atsiras noras mylėtis, vadinasi, dėl mažo libido kalta namų ruoša. Nereikėtų stengtis nudirbti visų darbų vienoms. Geriausia būtų pasiskirstyti, kas už ką atsakingas, o kartais tiesiog leisti sau pailsėti ir atsipūsti. Juk daug svarbiau geri asmeniniai santykiai nei idealiai sutvarkyti namai. Psichologų nuomone, poroms labiau reikėtų rūpintis, kad nebūtų chaoso santykiuose su mylimu žmogumi, o ne namuose. Žinoma, tai nėra priežastis bet kokia kaina vengti buities rūpesčių!

 

Paprasti būdai, kaip sugrąžinti seksą į poros gyvenimą:

 

Aistra nebūtinai turi visą laiką degti. Kartais intymumo poreikį galima kompensuoti švelniu prisilietimu, bučiniu, prisiglaudimu, apsikabinimu.

 

Seksui nereikia daug laiko. Didelį malonumą gali padovanoti vadinamasis greitas seksas. Kartais būtent to ir reikia, kai norisi išlaisvinti savo seksualinę energiją.

 

Įprasti dalintis. Ar dar prisimenate, kad santykių pradžioje buvote kaip susiklijavę? Nesitraukėte vienas nuo kito nė per žingsnio? Jei tai iš gyvenimo seniai dingo – metas prisiminti. Nuo šiol kartu maudykitės duše, netikėtai vienas kitą apdovanokite jausmingu bučiniu, užsistatykite žadintuvą anksčiau, nei paprastai keliatės. Laisvą laiką bus galima išnaudoti intymiems džiaugsmas. Be to, gera dienos pradžia  reiškia ir geresnę nuotaiką visą sunkią darbo dieną.

 

Net ir po 60 metų kartu nepamiršti flirtuoti. Tai nieko nekainuoja ir tam nereikia papildomo laiko. Nesvarbu, kokie esate pavargę, nereikėtų skubėti sakyti „taip“ arba „ne“. Kartais gali užtekti viliojančio pokalbio, gundančio pasiūlymo, intrigos, kad mylimas partneris vėl pasijustų mylimas ir geidžiamas.

 

Surengti pasimatymą namuose. Dažniausiai poros, norėdamos skirti daugiau laiko vienas kitam, palieka vaikus su aukle ar pas giminaičius ir patys išvažiuoja į miestą pavakarieniauti restorane, pašokti naktiniame klube ar apsilankyti kino teatre. Tai, žinoma, puiku, bet reikėtų ir kitokių pasimatymų dviese. Tokių pasimatymų, kai pora galėtų pasidžiaugti vienas kito kūnu. Vaikus galima palikti pas giminaičius ir pasilikti vieną naktį namuose dviese. Nepamiršti išjungti telefonų, televizorių ir kitų komunikacijos priemonių.

 

Išmokti planuoti laiką. Iš pradžių galima užsirašinėti dienos planus, paskui pamėginti atrasti laiko antrajai pusei. Net ir pačioje įtempčiausioje dienotvarkėje galima rasti laisvo laiko.