Kai žmogaus ir gyvūno biolaukai nesutampa…
2012-10-10 13:07Ne tik žmogus, bet ir gyvūnas turi biolauką. Tą patį galima pasakyti ir apie negyvus daiktus – akmenį, knygą ar laikrodį. Pastarieji taip pat turi biolaukus, tik jie kur kas mažesni nei žmonių ar gyvūnų. Vieną stipriausių biolaukų turi žmogus, ir jeigu jį lyginti su gyvūno, tarkime, šimpanzės, biolauku, tai žmogus turi septynis šio lauko sluoksnius, o šimpanzė – tik tris. Mes turime ir jausmus, ir logiką, ir ryšį su kosmosu, ir karminę užduotį – tai, ko neturi gyvūnai. Tuos biolaukus mes jaučiame.
(Ne)suderinami?
Dažniausiai sakoma, kad gyvūnai – geriausi žmonių draugai, tačiau taip būna ne visada. Pavyzdžiui, parsivežate į namus naują augintinį, retos veislės, gražų, galbūt ir labai brangų, tačiau jis jums nemielas ir viskas, jūs jaučiatės būdamas su juo blogai. Kodėl taip yra? Mokslininkai paaiškintų racionaliau: nesutampa judviejų elektromagnetinių bangų dažniai, ir nieko čia nepakeisi.
Jeigu jausite, jog gyvūnas tik siurbia iš jūsų energiją, jus tai, žinoma, erzins. Kartais būna dar blogiau – šalia jo jausite nuolatinį nuovargį, dažnai skaudės galvą, prastai miegosite, gali pradėti varginti padidėjęs kraujospūdis, alergija, dusulys… O ką jau kalbėti apie tai, kad su jumis nesuderinamas gyvūnas gali tapti šeimyninės nesantaikos priežastimi.
Žinoma, mums iš pradžių būna sunku suvokti, kad su savo augintiniu esame nesuderinami. Kai mus pradeda erzinti gyvūno miaukimas, lojimas, čirškimas, kai mes giliai atsidūstame vien prisiminę, kad su juo teks eiti pasivaikščioti, jį maudyti arba šerti, visų pirma bandome kaltinti save: „Kodėl esu toks nemeilus vargšui gyvūnėliui?“ To tikrai nereikėtų daryti. Be to, nederėtų ir nuolaidžiauti gyvūnui, kuris mėgina namuose įvesti savo tvarką. Pavyzdžiui, šuo niekam net neleidžia priartėti prie savo mėgstamo krėslo, urzgia, puola artimuosius ir t. t. Augintinis, su kuriuo jūs nesuderinami, nepasikeis, tad geriausia jį atiduoti auginti kitiems. Juk jis gali puikiausiai tikti kitam šeimininkui.
Katės sugeria blogąją energiją
Iš istorijos žinome, kad žmogus prisijaukino šunį, o katė pati atėjo. Todėl katė iki šiol kada nori ateina, kada nori išeina. Žmogus turėtų suprasti, kad katė yra nepriklausomas gyvūnas. Ji negyvena pas žmogų, ji gyvena tik kartu su žmogumi.
Prieš statant namuose baldus, reikėtų įsileisti į kambarį katę ir stebėti, kur ji atsiguls. Toje vietoje, kur įsitaisė katė, jokiu būdu nereikėtų statyti lovos. Turbūt esate pastebėję, kad išėjus nemaloniam svečiui katė atsigula ant kėdės, ant kurios sėdėjo tas žmogus. Iš pažiūros didelės egoistės, visada darančios ką nori ir nepaklūstančios šeimininko komandoms, katės tuoj pat prisistato, jeigu tik šiam kas nors nutinka.
Žuvys – ramybės skleidėjos
Akvariumus turintys žmonės vienbalsiai tvirtina, kad niekas taip neramina kaip tylus žvelgimas atsisėdus į plaukiojančias žuveles. Tai visiška tiesa – šalta žuvų energija ir stipri energinė vandens galia padeda atgauti ramybę. Žuvelės teigiamai veikia kraujospūdį, normalizuoja širdies ritmą, išvaduoja nuo įtampos, streso, galvos skausmo.