„Nuotraukos neregimais saitais yra susietos su jumis, kur bebūtumėte, – teigia parapsichologai. – Ir pakenkti, naudojant jas, kur kas paprasčiau negu veikiant senoviniu būdu per žmogaus „antrininką“ – vaškinę lėlę. Juk nuotraukose atsispindi viskas, ką tuo metu jautėte – mintys, praeitis, energija, galimybės ir netgi ateitis. Tad turėdamas jūsų atvaizdą bet kuris ekstrasensas galės manipuliuoti jūsų elgesiu ir nulems likimą“.

 

Nepasisekė su tėvais…

 

Dabartiniai magijos specialistai žino, kad bandant paveikti žmogų per nuotrauką svarbiausia – užčiuopti kanalą, vedantį nuo nuotraukos prie žmogaus. Šiais laikais tą padaryti gerokai lengviau negu anksčiau, nes senovinės nuotraukos energiniu požiūriu buvo kur kas geriau apsaugotos. Mat joms sukurti buvo naudojamos sidabro druskos, o šis metalas, kaip žinia, turi visokius energinius „nešvarumus“ naikinančių savybių. Dabar ištobulėjus fototechnikai ir technologijoms nuotraukų energinė apsauga yra gerokai susilpnėjusi. Egzistuoja gausybė prietarų, susijusių su nuotraukomis. Nors žmonės juos dažnai ir atmeta, vis dėlto nesąmoningai jų laikosi… O gal į juos nederėtų žvelgti skeptiškai? Juk neretai prietarai susiję būtent su pasąmonėje slypinčia informacija, kurios paslapčių mokslininkams nesiseka atskleisti iki šiol.

 

Kaip manote, kodėl stengiamasi nefotografuoti naujagimių? Todėl, kad jų energinė apsauga dar nėra susiformavusi. Juk kūdikių organizmas ypač jautrus išorės poveikiui. Kartu su nuotraukomis mes suteikiame vaikui informacinę ateities programą. Tam visai nebūtina būti negeranoriškam, galima jaustis geru šeimos draugu, užjaučiančiu mažylį arba pagailinčiu jo. Būtent per atsitiktinumą sukuriama aktyvaus poveikio programa. „Nepasisekė su tėvais“, – sumurmės sau po nosimi šeimos draugas, neturėdamas jokių blogų ketinimų, tik girdėdamas, kaip prie kūdikio lopšio tarpusavyje barasi jo bičiuliai. Bet šie žodžiai liks su vaiku visam gyvenimui. Po kurio laiko jie gali lemti nuolatinius vaiko ir tėvų konfliktus, netgi dideles šeimos krizes. Vaikas gali pradėti nekęsti savo tėvų už tai, kad jam su jais „nepasisekė“. Tai, beje, vienas švelniausių gyvenimo programavimo būdų.

   

Nepaaiškinamas apmaudas

 

Tačiau ne vien mes darome poveikį nuotraukoms, jos taip pat veikia mus, ypač jeigu tai artimų giminaičių nuotraukos. Šiuo atveju užsimezga ypatingai stiprus ryšys, kuris dažnai kenkia poros darniam šeimyniniam gyvenimui.

 

Dauguma tėvų, praradę įtaką savo atžaloms, nesąmoningai pavyduliauja savo vaikams jų naujų šeimų. Net jeigu jaunieji gyvena atskirai ir pasprunka nuo pernelyg įkyrios savo gimdytojų globos. Pakabinę ant sienos savo mylimų tėvelių nuotraukas jie dažnai ne tik nepagerina savo santykių, bet netgi atvirkščiai – pablogina. Įsikūrusi atskirai jauna šeima trokšta nepriklausomybės, o nuotraukoje kaupiasi energinis tėvų apmaudas. Būtent jį ir spinduliuoja į erdvę ant sienos kabančios nuotraukos. Rezultatai dažnai būna liūdni: vyras, kuris anksčiau palaikydavo savo žmoną, kai ši ginčydavosi su jo mama, staiga pradeda pykti ant jos už tai, ką anksčiau laikė nepelnytais priekaištais. Žmona piktai atsikerta. Jis, nesuprasdamas tikrosios savo nepasitenkinimo žmona priežasties, vis dažniau mintyse kreipiasi į savo motiną prašydamas patarimo. Toks kreipimasis tik sustiprina energinį ryšį su ant sienos kabančia mamos nuotrauka. Taigi šeimyninių santykių irimo procesas tęsiasi toliau, nors jaunieji ir gyvena atskirai nuo gimdytojų.

 

Pasak psichoenergetikų, persikeliant gyventi kitur ima ir suyra vidinė apsauga, psichoenerginis barjeras, kuris anksčiau gynė jauną šeimą nuo išorės poveikio. Sutuoktiniai gynė vienas kitą nuo savo giminaičių, tačiau įsikūrę atskirai ėmė laikyti šios rūšies gynybą nereikalinga. Rezultatas akivaizdus.

 

Be to, išlieka glaudus ryšys ir su mirusio žmogaus nuotrauka. Tik šis kanalas egzistuoja jau ne materialiame pasaulyje, o jungia mūsų pasaulį su anapusiniu. Štai čia ir slypi grėsmė.

   

Kaip apsisaugoti?

 
  • Namuose nederėtų laikyti negeranoriško žmogaus nuotraukos, net jeigu jis miręs. Tai leistina tik tuomet, jeigu jūs ketinate jam atleisti už jo piktus darbus. Priešingu atveju šios jūsų neapykantą sukeliančios nuotraukos prišauks į jūsų namus nelaimes. Mat pajutusi atvirą kanalą neigiama energija įsiverš į materialųjį pasaulį ir pasmerks jus kančioms.
  • Didelį pavojų kelia giminaičių nuotraukos, su kuriais nesutariate. Šiuo atveju per atvirąjį kanalą ant jūsų pečių užvirs gausybė nemalonumų.
  • Taip pat derėtų atsižvelgti į tai, kokioje aplinkoje ir kokioje vietovėje fotografuojatės. Neapdairiai galite įamžinti save ir savo artimuosius šalia stipraus negatyvios energijos objekto. Pavyzdžiui, paminklų, kurių aura atveria tiesioginį ryšio kanalą su jau kankinio mirtimi mirusio žmogaus dvasia.