Dar nuo neatmenamų laikų įvairūs akmenukai, kubeliai, rutuliukai, pagaliukai, kriauklės ir kaladėlės su ant jų sužymėtais taškais buvo naudojami įvairiems žaidimams ir burtams. Tokių burtų esmė paprasta – sugalvoji klausimą, meti kauliuką, o taškų reikšmės į tą klausimą atsako. Domino kaladėlės pirmąkart paminėtos XII a. kinų metraščiuose. Iki šiol nėra aišku, ar tais laikais domino buvo žaidžiama ar buriama.

 

Kaip burtis domino kaladėlėmis?

Iš tikrųjų tai visai paprasta: tereikia visas 28 domino kaladėles sudėti užverstas ant stalo ir gerai išmaišyti. Tuomet aiškiai suformuluoti rūpimą klausimą, ištraukti tris kaladėles po vieną ir mėginti jas interpretuoti pagal pateiktas reikšmes. Kaip ir kiekvienas burtas, domino kaladėlės atsakymus duoda tik tuomet, jei viskas atliekama susikaupus, atsiribojus nuo pašalinių minčių. Geriausia – tyloje ir vienumoje. Burtis patariama ne dažniau kaip vieną kartą per dieną. Galima išburti ir kitą žmogų, išskyrus tą, kuriam trokštate blogo.

Labai svarbu, kad domino kaladėlėmis, kuriomis yra buriama, nebūtų žaidžiama. Šios kaladėlės turėtų būtų laikomos tik joms skirtoje dėžutėje arba suvyniotos į medžiaginę skraistę, pašaliniams nežinomoje vietoje.

 

Taškų ant kaladėlių reikšmės

 

Tuščia/tuščia. Tai yra pati blogiausia domino kaladėlė, reiškianti neigiamą poveikį bet kokiai jūsų veiklai. Reikia elgtis labai atsargiai ir apdairiai.

 

Vienas/tuščia. Žmogus iš šalies gali suteikti jums žinių arba pranešti naujieną, kuri bus labai naudinga. Tereikia mokėti ja pasinaudoti.

 

Vienas/vienas. Dabar yra pats palankiausias metas ryžtingiems sprendimams priimti. Jie pagerins jūsų gyvenimą, tad neatidėliokite. Tai malonumo, romantikos ir meilės kaladėlė.

 

Du/tuščia. Puikus metas kelionėms ir susitikimams su užmirštais draugais – dabar jie gali tapti labai svarbiais jūsų gyvenime. Saugokitės priešų ir jų rengiamų žabangų.

 

Du/vienas. Ši kaladėlė reiškia turtų ir pinigų praradimą. Tačiau būtent dabar sužinosite, kas yra tikrieji jūsų draugai ir kuo galite pasikliauti.

 

Du/du. Tai – labai šviesios reikšmės kaladėlė. Laukia laiminga ir ilga santuoka. Aplankys sėkmė ir laimė, pasieksite visko, ko trokštate.

 

Trys/tuščia. Dėl pavydo galimos problemos tiek namuose, tiek darbe. Tad reikia būti labai budriam ir stebėti aplinką.

 

Trys/vienas. Jūsų laukia netikėtos, naudingos naujienos. Tačiau reikia saugotis problemų, kurių gali sukelti naujas pažįstamasis.

 

Trys/du. Reikia būti atsargiems su pinigams, vengti rizikos, nelošti azartinių žaidimų. Ateityje jūsų laukia malonios permainos.

 

Trys/trys. Meilės srityje dėl pavydo ir nesusikalbėjimo gali kilti nesutarimų. Taip pat padidėjusi nelaimių tikimybė. Jei neišsiaiškinsite su antrąja puse, laukia skyrybos, susitaikius – greitos vestuvės. Finansinė situacija pakankamai gera.

 

Keturi/tuščia. Ši kaladėlė reiškia blogas naujienas, nusivylimą meile, pyktį, griūvančius planus, dūžtančias viltis. Tačiau tai laikina, tad nenuleiskite rankų.

 

Keturi/vienas. Laukia finansinės nesėkmės, bus primintos senos skolos, kurias geriau grąžinti.

 

Keturi/du. Jums gali pakenkti greta esantis žmogus arba naujas pažįstamasis. Laukia permainos, tačiau jums ne itin palankios. Saugokite savo turtą ir santykius su brangiais žmonėmis.

 

Keturi/trys. Jūsų laukia laimė ir sėkmė, tad baimės yra visiškai nepagrįstos. Gali kilti smulkių nesutarimų šeimoje, tačiau jie greitai išsispręs.

 

Keturi/keturi. Laimė, džiaugsmas, poilsis, linksmybės, pramogos ir pokylis – jūsų laukia išties puikus laikas.

 

Penki/tuščia. Jūsų pagalbos prašys bėdon papuolęs draugas. Visgi prieš ištiesdamas pagalbos ranką gerai pagalvokite, kad dar labiau jam nepakenktumėte.

 

Penki/vienas. Jūsų laukia aistringas romanas arba romantiška pažintis. Deja, pabaiga gali būti ir nesėkminga, tad didelių vilčių į naujus santykius nedėkite.

 

Penki/du. Artimųjų rate laukiamas šeimos pagausėjimas. Jei turite sunkumų, kuriuos pačiam sunkiai sekasi spręsti – drąsiai klauskite draugo patarimo.

 

Penki/trys. Galite sulaukti jums palankių naujienų iš viršininko. Jos užtikrins sėkmę ir ramybę. Jus aplankys žmogus, galintis padėti.

 

Penki/keturi. Jūsų laukia didžiulė materialinė sėkmė. Tačiau prieš investuodami kur nors pinigus, gerai viską apgalvokite, nes galite greitai jų netekti.

 

Penki/penki. Laukia persikraustymas, laimė ir sėkmė. Visi šiuo metu jūsų gyvenime vykstantys pokyčiai – tik į gera.

 

Šeši/tuščia. Saugokitės netikrų draugų ir priešų. Kažkas iš jų jums linki blogo ir gali pakenkti.

 

Šeši/vienas. Problemos, kurių turėjote su draugais arba dėl jų, pagaliau baigsis jūsų naudai. Jei esate vieniši, galimos netikėtos vestuvės.

 

Šeši/du. Jei elgsitės sąžiningai ir būsite sąžiningas su kitais, jus aplankys sėkmė ir lauks geros permainos visose srityse.

 

Šeši/trys. Laukia kelionė, kuri teigiama kryptimi nukreips jūsų gyvenimą. Gausite netikėtų, tačiau labai malonių dovanų.

 

Šeši/keturi. Kokiu būdu bespręstumėte ginčą (teisme, žodžiais ar kumščiais), pralaimėsite. Verčiau nusileiskite ir susitaikykite.

 

Šeši/penki. Tik nuoširdi ir patinkanti veikla suteiks pasitenkinimą ir malonumą. Už jūsų gerus darbus bus atlyginta su kaupu, tereikia būti atkakliems ir kantriems. Galite sulaukti paramos iš draugo.

 

Šeši/šeši. Tai pati geriausia domino kaladėlė, reiškianti pergalę visose srityse. Tai – laimės, sėkmės, klestėjimo ir pasisekimo ženklas.