Ar kada nors pabudę esate supratę, kad galite pajudinti tik akis? Kas yra miego paralyžius? Ar jį galima mediciniškai paaiškinti? O gal tai paranormalus fenomenas, kurį sukelia piktosios jėgos?

 

Legenda pasakoja, kad sapnuose mus kartais aplanko sena laumė. Ta sena dama atsisėda ant miegančio žmogaus, kad galėtų ištraukti gyvybines jėgas, rašo squidoo.com.

 

Žmonijai miego paralyžiaus fenomenas žinomas tikrai labai seniai. Istorijoje yra daug pavyzdžių, kai žmonės pabudo iš miego ir jautė lyg kažkoks svoris būtų uždėtas ant jų, bet jie negalėjo pajudėti, kad jį nusimestų. Beveik visi žmonės, patyrę miego paralyžių, patyrė paniką ir baimę, kuri dažnai nepraeidavo ir praėjus daug laiko po paralyžiaus.

 

Kad ir kaip siaubingai tai skambėtų, miego paralyžius – tai tam tikra miego stadija. Vienas veiksmingiausių būdų nustatyti, ar ištiko miego paralyžius, yra skaitmeninis laikrodis. Pasistenkite, jei tik galite, į jį pasižiūrėti. Bet kurioje miego stadijoje laikrodžio skaitmenys atrodys ne savo vietoje, neryškūs ir neįskaitomi. Jeigu matote skaitmenis, stebėkite, kaip laikas keičiasi. Intensyvi sąmonės veikla gali padėti greičiau atsibusti.