Buvęs Alytaus meras Jurgis Krasnickas kyla į kontrataką. J. Krasnickas kreipėsi į teismą, kur reikalauja, kad būtų įrodyta, jog tuometinės Alytaus teatro direktorės darytas garso įrašas – klastotė.

 

KK2_sumaz

„Niekada nebijojau kalbėti ir dabar nebijau, nes vis juokauju – kam meluoti, jeigu neturi kur dėti tiesos?“, – KK2 žurnalistams šį trečiadienio vakarą 19.30 val. per LNK pasakos politikas.

 

Tačiau su tuo nesutinka skandalingųjų įrašų autorė Laura Radzevičiūtė, ji teigia, kad daug kas Alytuje mano J. Krasnicką turint Napoleono sindromą: „Esu pasiskaičiusi kai kurių psichologų paaiškinimus, kas tai yra. Aplinkybės iš tikrųjų atitinka“.

 

Buvęs meras teigia, kad jis tokių baisių sakinių nekalbėjo, o sakė tiktai tam tikrus žodžius, kuriuos įrašė gražuolė alytiškė Laura.

 

„Mano visi įrašai daryti iš principo privačiuose, ne viešai kur nors, bet privačiuose pokalbiuose“, – sakė J. Krasnickas.

 

Politikas įtaria, kad L. Radzevičiūtė išprovokavo tuometinį merą, įrašė pokalbį ir sumontavo. O dėl to J. Krasnickas pralaimėjo mero rinkimus.

 

L. Radzevičiūtė KK2 žurnalistams sakė, kad J. Krasnickas ją padavė į teismą privataus kaltinimo tvarka. „Jis bando teigti, kad įrašai suklastoti, kad neva kažkokie niekadėjai jo žodžius sudėjo jam į jo lūpas ir šiuo atveju prašo pripažinti, kad aš neva sudėjau tuos žodžius jam į jo lūpas, ir kad įrašas yra sumontuotas, suklastotas ir netikras“.

 

Ypač tuometinį merą papiktino žodžiai apie milijonų vagystę bei nemeilę Lietuvai.

 

„Mano pokalbis, kur aš nuo pat pradžios teigiau, kad jis yra sumontuotas, nėra vientisas. Dėl to kreipiausi į teismą“, – laidoje KK2 kalbės J. Krasnickas.

 

Tačiau gražuolė L. Radzevičiūtė tikina, kad įrašas – tikras ir nebuvo niekaip montuotas: „Atsakingai dar kartą pabrėžiu, kad įrašas yra tikras, darytas vieną kartą mero kabinete, o ponas Krasnickas teigia netiesą, sakydamas, kad neva paimta iš įvairių pokalbių su įvairiais žmonėmis ir sumontuota“.

 

Visą istoriją apie J. Krasnicko ir L. Radzevičiūtės teismą žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 19.30 val. per LNK.