Magija ir burtai išties egzistuoja. Bent jau tuo šventai tiki musulmoniškų kraštų gyventojai, baudžiantys žiauriomis bausmėmis tuos, kurie praktikuoja juodąją arabų magiją (Sihr). Burtai esą tokie galingi, kad jie gali paveikti net ir netikinčiuosius, ne musulmonus.

 

Išvertus iš arabų kalbos Sihr reiškia klastingus, slaptus dalykus, kurių eilinis mirtingasis negali matyti. Juodąja magija užsiima žmonės, turintys piktų kėslų, norintys kitiems pakenkti. Juodąją magiją sudaro įvairūs burtai, užkalbėjimai, stebuklingi gėrimai, smilkalai ir dūmai. Naudodamasis juodąja magija burtininkas gali susargdinti arba net nužudyti žmogų, atskirti jį nuo sutuoktinio. Tikima, kad užkeiktąjį užvaldo piktojo džino jėgos.

 

Juodąja magija apkerėtieji gali jausti panašius į gripą simptomus: aukštą temperatūrą, galvos skausmą, nuovargį, sausą kosulį, gerklės skausmą, užgulusią nosį, raumenų skausmus ir sąstingį. Užkerėtasis asmuo išvardintus simptomus gali jausti metų metus, nors tradicinės medicinos gydytojai jokios rimtos priežasties neras. Tokį asmenį išgydyti gali tik asmuo, kuris žino, kaip elgtis, ištikus tokiai nelaimei. Net parapsichologui panaikinti tokius kerus yra sunkus ir skausmingas išbandymas, nes jis turi per 24 valandas, specialios meditacijos metu, patirti visus simptomus, kuriuos jautė užkeiktasis žmogus. Tik taip jis supras, kokiais metodais piktasis raganius jį užkeikė ir žinos, kaip išgydyti klientą.