Sekmadienį tiesioginės transliacijos metu populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ žiūrovus nustebino netikėta žinia – projekto vedėjas ir komikas Justinas Jankevičius prisijungė prie šou dalyvių. Toks žinomo vyro poelgis uždavė mįslę – kokios yra tikrosios šio sprendimo aplinkybės? Šou kūrėjai atskleidžia – neseniai pagrindinį vaidmenį atlikęs rudenį kino ekranus pasieksiančiame filme „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, J. Jankevičius atėjo padėti barmenui Juozui.

 

Screen Shot 2017-07-25 at 11.56.04 (Small)

 

„Aš visada prijaučiau realybės šou žanrui. „2 Barai“ yra projektas, kuris man sukelia nostalgiją iš vaikystės – žiūrėdavau šį realybės šou, kai buvau mažas. Jeigu prodiuseriai nebūtų sutikę vėl manęs paimti į vedėjo poziciją, aš tikrai būčiau dalyvavęs kaip dalyvis“,  viename ankstesnių interviu yra sakęs J. Jankevičius.

 

Screen Shot 2017-07-25 at 11.59.25 (Small)

 

Tačiau komiko meilė realybės šou žanrui – ne vienintelė jo atėjimo į „2 Barai“ priežastis. J. Jankevičius tapo pagrindiniu spalio 6 d. pasirodysiančio kino filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ aktoriumi, todėl projekte dalyvauja turėdamas ypatingą misiją – barmenui Juozui turi naudingų patarimų.

 

Screen Shot 2017-07-25 at 12.02.05 (Small)

 

Praėjusį sekmadienį vykusios tiesioginės transliacijos metu Juozas visiems atvirai prisipažino, kad labai myli savo merginą ir norėtų daugiau nei tik paprastos draugystės. Būtent todėl J. Jankevičius nusprendė apsigyventi kartu su barmenais ir padėti Juozui – išmokyti jį, kaip pavergti mylimą moterį.

 

Screen Shot 2017-07-25 at 12.03.37 (Small)

 

Filmavimo aikštelėje kartu su kolega aktoriumi Ainiu Storpirščiu įvairių moterų viliojimo technikų išmokęs „2 Barai“ vedėjas juokdamasis tikina, kad šio meno gali išmokyti netgi ir storžievį Juozą.

 

Screen Shot 2017-07-25 at 12.03.57 (Small)

 

„Tikslas yra vienas – tau reikia ją susigrąžinti“,  patarimų savo merginą iš naujo sužavėti norinčiam dalyviui negailėjo J. Jankevičius.

 

Screen Shot 2017-07-25 at 12.04.38 (Small)

 

Šį antradienio vakarą 21 val. per TV3 realybės šou dienoraštyje žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik pirmąją žinomo komiko dieną tapus „2 Barai“ dalyviu bei jo naudingus ir juoktis iki ašarų priversiančius patarimus Juozui, bet ir sužinos, kas sudarys naująsias velnių ir angelų komandas.

 

Screen Shot 2017-07-25 at 12.07.35 (Small)

 

Jau šį rudenį, spalio 6 dieną kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam… Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę.

 

Filmo kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.

 

Kaip „2 Barai“ dalyviai priėmė naujoku tapusį J. Jankevičių? Kokių patarimų jis pažers Juozui? Ką savo pokštais humoristas jau spėjo suerzinti ir kokia dalyvių reakcija bus išgirdus, kaip performuojamos jų komandos? Visi atsakymai – šiandien 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba vienuolika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

Vaizdo įrašas, J. Jankevičiaus pamokymai Juozui:  

 

 
 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!