Jau šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ liesis džiaugsmo ir liūdesio ašaros. Laidos studijos svečiai kalbės itin jautria tema: „Bėdos ištiktiems žmonėms turi padėti valstybė, o ar mes visi galim padėti tiems, kam likimas siunčia ypač sunkius išbandymus?“

 

TV3_Gincas_be_taisykliu_Kristina_Ivanova_3

Garsūs pašnekovai kalbės apie tai, kodėl artėjant Kalėdoms padaugėja įvairių labdaros, paramos ir gerumo iniciatyvų. Didžiausias televizijos paramos projektas – „Išsipildymo akcija“ – šiemet rengiamas jau 12-ą kartą. Akcijos finalinis koncertas – jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play. Per visus akcijos gyvavimo metus surinkta daugiau nei 25 milijonai litų. Geros valios žmonių rūpesčiu išgelbėta daugybė vaikų, sunkiai sergančių ligoniukų, pagerinta jų buitis, sveikata, suteiktas reikalingas gydymas, reabilitacija, būtiniausia pagalba.

 

„Ginčas be taisyklių“ studijoje apsilankęs mažasis Emiliukas, kuris visą savo neilgą gyvenimą galėjo tik šliaužioti, nepaliko abejingo nė vieno laidos svečio. „Išsipildymo akcija“ septynmečiui Emiliui suteikė galimybę vaikščioti. Dėl kaulų trapumo Emilio kojos buvo deformuotos, bet už geros valios žmonių suaukotus pinigus berniukui buvo atlikta sudėtinga operacija – Emilis pagaliau atsistojo ant kojų. Įsikibęs į ranką jį gydžiusiam ortopedui Emiliui Čekanauskui, „Išsipildymo akcijos“ herojukas savo pirmuosius žingsnelius pademonstravo TV3 laidos studijoje.

 

Vaizdas taip sujaudino dainininkę Kristiną Ivanovą, kad ši apsipylė ašaromis. „Neįmanoma ramiai žiūrėti į tokį vaizdą. Sergantis vaikas gali sujaudinti net kiečiausią širdį, dėl to niekada neatsisakau dalyvauti labdaringuose renginiuose“, – šįvakar 19.30 val. braukdama ašaras kalbės Kristina.

 

„Aš irgi apsiverkiau, žiūrėdama į pirmus žingsnius žengiantį Emiliuką, – antrins žurnalistė Audrė Kudabienė, jau ne vienus metus padedanti atskleisti „Išsipildymo akcijos“ istorijas. – Bet tai yra džiaugsmo ašaros. Pažįstu Emilį ne pirmus metus – jis yra nuostabus vaikas, o mūsų visų po keletą litų suaukoti pinigai padarė stebuklą – šiandien berniukas gali vaikščioti, o ateity galės ir bėgioti.“

 

Laidos vedėjas Kristupas Krivickas pateiks ir kitokią nuomonę: „Atsiranda skeptikų, klausiančių, ar tikrai mes turime visiems nelaimėliams padėti? Juk yra valstybė, o gal žmonės patys turėtų kapstytis iš savo bėdų?“ „Kristupai, aš juk žinau, kad tu širdyje esi geras žmogus, na nejau pats tiki tuo, ką kalbi?“ – jo klaus kolegė Rūta Ščiogolevaitė.

 

„Man patinka Kristupo vaidmuo. Jis bando vaidinti skeptiką. Bet čia nėra ką vaidinti. Reikia aukoti ir padėti vieni kitiems. Aš pati vaikystėje buvau smarkiai apdegusi, todėl žinau, kaip pasikeičia šeimos gyvenimas atsitikus nelaimei. Jei šiandien jūsų šeimoje nėra bėdų, sunkių ligonių, tai galbūt todėl, kad esate geras žmogus, suvokiate, kaip būtina su kitais dalintis tuo, ką turi. O „Išsipildymo akcijos“ jėga yra ta, kad pakanka paaukoti kelis litus – jei paaukosim visi, susidarys milžiniška suma, kuri padės ligoniukams“, – kalbės grupės „Pinup girls“ narė Simona Nainė.

 

,,Ginčas be taisyklių“ – ketvirtadieniais 19.30 val. tik per TV3!