Prie žiūrimiausios televizijos TV3 jau vienuoliktą kartą organizuojamo didžiausio paramos projekto „Išsipildymo akcija 2013“ prisideda vis daugiau geros valios žmonių, įstaigų ir įmonių. Vakar TV3 eterio veidai ir žinomi žmonės pristatė šešias specialiai šių metų „Išsipildymo akcijai“ skirtas kavas, kurias ragaudami kavos mėgėjai ne tik mėgausis naujais skoniais, bet ir padės sergantiems vaikams.

Radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė pristatė „Rytinę kavą“. „Aš netgi turiu tikslų laiką, kada rytais geriu kavą. Lygiai 7 val. 42 min. išgeriu savo pirmąjį puodelį“, – prisipažino R. Vyšniauskaitė.

 

Muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ laimėtojai Bjelle ir Tadas nuo šiol kviečia ragauti jų sukurtos „Bučinio kavos“, o televizijos laidų prodiuserė Goda Jokubaitienė sukūrė „Kavą su gabalėliais paslapties“.

 

Daugelį kavos mėgėjų nustebino projekto „X Faktorius“ teisėjas, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, pasiūlęs „Pankiška kava“ pavadintą kakavą. „Čia tik jūs manote, kad kakava yra vaikų žaidimas. Iš tiesų istorija byloja, kad kakava – gėrimas, kuris suteikia daugiausia energijos. Kakavą aš mėgstu ir su savo vaiku daug jos išgeriu, nors man patinka ir kava. Truputis pažastų plaukų, gyvenimiškos patirties – tokie mano slaptieji kavos ingredientai“, – juokavo Samas.

 

TV3 serialo „Pasmerkti 2“ žvaigždė – aktorius Tadas Gryn siūlo ragauti „Aktoriaus  kavos“, o „Chorų karų“ generolai – vyrų ansamblis „Quorum“ kviečia kava mėgautis geroje kompanijoje, siūlydami „Draugų kavą“.

 

Nuo šiol „Vero Cafe“ pirkdami žinomų žmonių sukurtą kavą, pažymėtą „Išsipildymo akcijos 2013“ ženklu, kiekvienas Jūsų pasidalins gerumu – dalis sumos nuo kiekvieno nupirkto kavos puodelio bus pervesta į šių metų akcijos fondą.

 

TV3 ir SEB banko organizuojamai IŠSIPILDYMO AKCIJAI galima aukoti ir telefonu nuo lapkričio 4 d.: 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai), 1892 (auka 10 litų) ir www.aukok.lt