„25 savaitės” – taip atlikėja ir projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Justė Kraujelytė pakrikštijo naujausią savo kūrinį ir vaizdo klipą, pradedantį ir naują muzikinį etapą. Iki šiol už didžiausių lietuviškos scenos vardų stovėjusi ir kaip pritariamasis vokalas dainavusi muzikantė žengia žingsnį pirmyn ir prisistato kaip solistė.

 

juste_laivas_1600x1067

„Tai – debiutinis mano kūrinys, kurį išleidžiu kaip Justė Kraujelytė. Tikiu, kad kiekvienas atlikėjas turi drįsti turėti dainą visiškai sau, nepaisydamas madų ar patarimų. „25 savaitės” yra labai savas ir intymus kūrinys, visiškas manęs atspindys, kai jaučiuosi savimi“, – sako Justė.

 

„Dainoje yra ir lūkesčių, ir praeities, daug meilės ir net truputį šviesaus liūdesio, bet daugiausia – ramumos, kuri yra svarbiausia kūrinio žinutė. Nėra geresnės būsenos už ramybę ir žinojimą savo viduje. Tai atspindi ir pati daina, kurioje ritmas, melodija ir vaizdas sudaro harmoningą visumą kartu su simboliais, spalvomis, tempu bei nuotaika“, – džiaugiasi atlikėja.

 

Pasak dainos autorės, pirminė mintis parašyti tokį kūrinį galvoje atsirado prieš dvejus metus, įkvėpta ilgesio ir stiprių jausmų: „Niūniuodavau ir dėliodavau jos eilutes kasdien eidama gatve, tik pabudusi ir net sapnuodama… Pirminę dainos versiją atlikome tik viename koncerte, kartu su grupe „Netikėti svečiai”. Neprigijo. Todėl šią vasarą kartu su klavišininku ir dainos bendraautoriumi Sauliumi Sakavičiumi peraranžavome ją į kitokią, švelnesnę, soul/rnb stiliaus dainą. Iškart kilo mintis, kad dainai reikės vaizdo klipo.”

 

Dainininkė pasakoja, kad klipas buvo nufilmuotas per tris paras, beveik be jokio biudžeto:

 

„Po kelerių metų pertraukos į mano gyvenimą grįžo mokyklos bičiulė Elena, su kuria nusprendėm įsivelti į smagų žaidimą ir pažiūrėti, kas iš to pavyks. Tris paryčius ir vakarus Nidoje lakstėm kaip pamišusios, bandydamos, eksperimentuodamos, kalenom dantimis iš šalčio, kovojom su lietumi ir pusdienį praleidom po skėčiu netoli Parnidžio kopos, laukdamos, kol prasisklaidys debesys, miegojom susigrūdusios į vieną mažą lovą po 3 valandas iki saulės patekėjimo ir popiet…“

 

„Buvo žiauriai daug juoko ir gilių atsidusimų, kai 4 val. ryto neprisiklijuoja blakstienos ir plaukai „nesišukuoja”, kai pradeda lyti ir kiaurai skrodžia vėjas, o reikia būti „diva”. Visus nesklandumus padėjo išspręsti maža, tačiau labai atsidavusi komanda – Saulius Sakavičius, Bjørnas Holmeslandas, Armas Rudaitis, Redita Survilaitė, Elena Augustinaitė ir Karolis Šablauskas“, – sako atlikėja.

 

Scenoje Justė Kraujelytė matyta bei girdėta kaip Manto, Lino Adomaičio, „Lilas ir Innomine“, Girmantės Vaitkutės bei „Colours of Bubbles“ pritariamasis vokalas, taip pat spėjo sudalyvauti ir 2015 m. Eurovizijoje, pritardama Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės duetui. Be šių projektų, atlikėja dainuoja kartu su grupe „Netikėti svečiai“, o šį rudenį sėkmingai startavo kokybiškiausiame muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“, kuriame sulaukė didžiausių muzikos grandų pagyrų už profesionaliai valdomą vokalą.

 

Pačios Justės žodžiais, jos solo kūryba – kiek jautresnė, ramesnė, lyriška: „Ateityje turėtų pasirodyti tiek tokio pat stiliaus, tiek ritmingesnių elektroninės muzikos dainų, kurios, tikiuosi, vieną dieną suguls į albumą. Bet viskas dar prieš akis. Net po 17 metų scenoje jaučiu, kad tik dabar subrendau debiutui.“