Pirmasis tiesiogiai transliuojamas muzikinio projekto „X Faktorius“ finalas nugriaudėjo su trenksmu. Šou pakerėjo net visko mačiusius televizijos žiūrovus. TV3 projekto metu netrūko nei įspūdingų vokalinių pasirodymų, nei įmantrių techninių sprendimų. Pirmojo tiesioginio „X Faktoriaus“ finalo reitingai išties puikūs. Šou pasižiūrėjo 816 tūkst. TV3 žiūrovų, o artimiausią konkurentą vos 713 tūkst.

 

TV3_X Faktorius 1

 

Šaudančios ugnys, ryškūs prožektoriai, dūmų užsklandos nublanksta prieš  projekto dalyvius. Jie yra tikrieji šou deimantai, be kurių nebūtų nieko. Vienas iš daugiausiai dėmesio sulaukusių dalyvių yra Mindaugas Avižienis. Iš mažo kaimelio į „X Faktorių“ atvykęs vaikinas tapo tikra bomba. Jo pasirodymo nuotrauka iš pirmojo „X Faktoriaus“ finalo sulaukė daugiau nei trijų tūkstančių paspaudimų „patinka“. Mindaugas nedrąsiai šypsosi – tokio palaikymo jis tikrai nesitikėjo, o dalyvavimas šiame projekte jam atrodo lyg sapnas.

 

TV3_X Faktorius 2

 

Mindaugas užaugo mažame Žeimelio miestelyje prie Latvijos sienos. Vaikinas kiekvieną sekmadienį žiūrėdavo „X Faktorių“ ir svajojo kada nors sėdėti tarp studijos žiūrovų. Mindaugas net neįsivaizdavo, kad jam pavyks įveikti kelias atrankas ir tapti projekto finalininku. „Neturėjau su muzika nieko bendro. 11 klasėje išvykau mokytis į Šiaulius. Ten įstojau į muzikos mokyklą ir supratau, kad galiu dainuoti“, – pasakoja 18 metų vaikinas.

 

TV3_X Faktorius 3

 

Praėjusio sekmadienio Mindaugo pasirodymas sužavėjo visus keturis projekto teisėjus. Salėje sėdėję žiūrovai taip pat negailėjo jam pagyrų ir garsių plojimų. „Labai džiaugiuosi, kad žmonės mane palaiko. Iš pradžių sulaukiau kritikos iš „X Faktoriaus“ žiūrovų, neva aš nejudu scenoje. Tačiau šis pasirodymas buvo visai kitoks. Aš jaučiausi scenoje laisvai, man patiko mano daina. Po pasirodymo užkulisiuose manęs laukė mama. Mačiau, kaip iš laimės jai skruostais tekėjo ašaros. Ji manimi labai didžiuojasi“, – džiaugiasi vaikinas, kuriam mamos nuomonė yra labai svarbi.

 

TV3_X Faktorius 4

 

Mindaugas žino – kelią į žiūrovų širdis jam atveria ne tik talentas, bet ir įgimtas mielumas. Vaikinas šypsosi – tai, kad jis yra mielo veido, žino jau seniai. „Esu mielas ne tik iš išvaizdos. Svarbiausia man gyvenime yra žmonių nuoširdumas. Stengiuosi su visais sutarti gerai. Nors „X Faktorius“ tik prasidėjo, jau susiradau draugų. Puikiai sutariu su savo komandos nariu Pauliumi Drabuliu. Nors turėtume būti konkurentai, tačiau taip tikrai nėra“, – sako Mindaugas.

 

Kaip vaikinui seksis šią „X Faktoriaus“ transliaciją? Ar pavyks pelnyti žiūrovų balsus? Tai sužinosite jau šį sekmadienį, per antrąjį tiesiogiai transliuojamą „X Faktoriaus“ finalą, 19.30 val. per TV3!