Ketvirtadienio LNK laidoje KK2 – atviras interviu su interneto sensacija Lina Kučinskaite. Moteris laidoje atskleis, kad per visą savo gyvenimą nėra dirbusi, o po pirmųjų pasirodymų televizijoje sulaukė vyrų skambučių iš Šveicarijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų bei iš vieno žinomo lietuvio verslininko, kurio įvardinti, deja, nepanoro, kurie mielai užkariautų Linos širdį.

 

KK2_Lina

„Aš nedirbau ir nedirbsiu, ir tikrai savo rankyčių nealinsiu. Vyras dirbti ir uždirbti man pinigus“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 aiškins L. Kučinskaitė.

 

Moteris įsitikinusi, kad vyras turi uždirbti arba daug, arba labai daug. „Delniukai – pačios jautriausios vietos moterims. Čia vieša paslaptis, nes į delniukus įkrenta pinigėliai, deimančiukai, papuošalai, brangios suknelės, kvepalai ir mes labai jaučiamės gerai“.

 

Lina sakys, kad jai populiarumo pradėjo pavydėti kitos Lietuvos moterys: „Mielosios, nepavydėkit jūs man to gyvenimo. Aš esu patenkinta savo išvaizda, galiu sau leisti, o gal jūs to negalit, bet nustokit pykti ir nepavydėkit“.

 

Tokio gyvenimo Lina mokėsi iš meksikietiškų serialų: „Karalienės mąstymas yra nuo vaikystės. Juk visuose meksikiečių serialuose moterys namuose yra karalienės, o vyrai dirba ofisuose ir uždirba pinigus“

 

Tačiau Lina atskleis, kad šiuo metu jos širdis užimta – moteris turi turtingą ir rūpestingą vyrą. „Nuo pat vaikystės sakydavau, kad turėsiu turtingą vyra, ir dabar turiu neblogą vyriškį. O vyriškis, kuris gyvena nuo algos iki algos, man nereikalingas“.

 

Visą interviu su Lina Kučinskaite žiūrėkite šį ketvirtadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.

 

VIDEO https://www.facebook.com/lnktv/videos/648238938971497/