Ar pastebėjote, kad kuo arčiau Šv. Kalėdos, tuo mažiau minčių, ką dovanoti tiems, kuriuos mylime? Gebėjimą mąstyti kūrybiškai ir greitai apsispręsti gali prislopinti prieššventinis stresas ir pasiruošimui skirtų užduočių gausa.

 

Nieko baisaus! Jei svarstote, kokios galėtų būti geriausios dovanos moterims, idėjos vėl aplankys, kai skirsite šiek tiek laiko apgalvoti moters pomėgius, polinkius ir gyvenimo būdą.

 

Dovanos technologijų gerbėjai

 

Happy,Pretty,Young,Woman,Freelancer,In,Headphones,Smiling,,Working,Remote

 

Ar partnerė, mama, sesuo, kuriai ieškote kalėdinės dovanos, domisi technologijų naujienomis ir mielai naudojasi jomis kasdieniame gyvenime? O gal manote, kad tam tikras elektronikos prietaisas padėtų išspręsti vieną ar kitą problemą?

 

Nebūtina dovanoti tokių didelių dovanų kaip nešiojamasis kompiuteris ar mobilusis telefonas. Puikiai nustebinti ir pradžiuginti gali ir smulkesnės elektronikos prekės, pavyzdžiui:

 
  • belaidės ausinės ar garso kolonėlės;
  • išmanusis laikrodis ar saulės šviesa žadinantis žadintuvas;
  • šiuolaikiški grožio prietaisai: plaukų džiovintuvas, tiesintuvas, fotoepiliatorius;
  • foto įranga: fotoaparatas, objektyvas, momentinis fotoaparatas, krepšys foto įrangai, stovas, blykstė, žiedinė LED lempa, fotografavimo dėžė, reflektorių rinkinys ir kt.
 

Dovanos stiliaus ikonai

 

Happy,Beautiful,Young,Woman,In,Holiday,Red,Dress,Decorating,Christmas

 

Jei moteris, kuriai ieškote dovanos, mėgsta pasipuošti, skiria laiko drabužiams ir aksesuarams derinti ar žavi pomėgiu eksperimentuoti savo įvaizdžiu, per Šv. Kalėdas ją gali nudžiuginti įvairios detalės asmeniniam stiliui puoselėti.

 

Tiesa, rinkdami dovaną būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kokio stiliaus apranga dominuoja moters įvaizdyje ir stenkitės priderinti prie to, ką mėgsta jau dabar. Tai gali būti:

 
  • šilkinis, kašmyro ar kitos kokybiškos sudėties šalikėlis;
  • auskarai, žiedas, apyrankė ar kaklo vėrinys;
  • daili rankinė ar delninukė ypatingoms progoms;
  • miego drabužiai: naktinukai ar pižama;
  • plaukų aksesuarai: lankelis, segtukai, šilko gumytė, segė;
  • makiažo priemonių rinkinys ar kokybiški produktai odos priežiūrai.
 

Dovanos sveikatingumo entuziastei

 

Beautiful,Young,Woman,Preparing,For,Training.,Snowy,Mountain,Morning,Fitness.

 

Dovana moteriai, kuri noriai rūpinasi savo ir šeimos sveikata, gali būti netikėta, bet praktiška. Pavyzdžiui, maisto papildų prenumerata, sporto klubo ar baseino abonementas, sporto inventorius (svarmenys, elastinės juostos ar mankštos kilimėlis).

 

Apsvarstykite galimybę Kalėdoms dovanoti ir elektrinius masažo prietaisus ar masažinį kilimėlį. Pradžiuginti gali net tokios naudingos dovanos kaip kuponas kraujo tyrimų programai, masažui ar SPA programai.

 

Dovanos mylinčiai knygas, muziką ir meną

 

A,Young,Woman,Is,Reading,A,Book,Sitting,By,The

 

Dovanų idėjos moterims, kurios mėgsta skaityti, akivaizdžios – nauja knyga tikrai pradžiugins tą, kuri mėgsta pasinerti į intriguojančias istorijas ar plėsti akiratį negrožinės literatūros kūriniais. Jei nesate tikri, ką padovanoti, knygyno dovanų kuponas geriausia išeitis.

 

Muzikos ir meno gerbėjos apsidžiaugs gavusios bilietus į koncertą, spektaklį ar kitą kultūros renginį. Jei išrinkti sudėtinga, daugelis bilietų platintojų turi dovanų kuponų pasirinktai sumai. Meno albumas ar vinilinė plokštelė taip pat gali pradžiuginti tuos, kurie vertina vizualinę ir muzikinę estetiką.

 

Dovanos namų jaukumo puoselėtojai

 

Curious,Happy,Romantic,Woman,Standing,Against,Christmas,Tree,Background.,Cheerful

 

Moteriai, kuri mėgsta kurti namuose jaukumą, išrinkti dovaną nebus sunku. Būtent šiam tipui subalansuotos tokios populiarios dovanos kaip žvakės, namų kvapai, rankšluosčiai, vaza, rankų darbo keramikos dirbiniai ar skoningos interjero detalės

 

Dovanos ambicingai siekiančiai tikslų

 

Joyful,Europian,Woman,Sitting,At,Desk,With,Laptop,,Reading,Xmas

 

Jei moteris, kuriai norite padovanoti kažką mielo ir naudingo, ambicingai siekia tikslų profesinėje ar asmeninėje srityje, dovanokite jai tai, kas gali prisidėti prie sėkmės. Naujas darbo kalendorius įkvėps disciplinuotai planuoti dieną, vandens gertuvė primins, kad net ir daug dirbant reikia rūpintis savimi, o kuponas savaitgalio išvykai į kurortinį miestą padės atrasti tinkamą darbo ir poilsio pusiausvyrą.

 

Dovanos kūrybingai sielai

 

Middle,Age,Hispanic,Woman,Painting,Christmas,Pineapple,Decor,Sitting,On

 

Kūrybingai moteriai patiks dovanos, kurios padeda išlaisvinti jos išradingą sielą. Nuo dailės reikmenų iki siuvimo, mezgimo ar karoliukų vėrimo priemonių – atkreipkite dėmesį į tai, ką moteris mėgsta veikti laisvalaikiu, ir drąsiai pakuokite į dailų dovanų popierių.

 

Pastaruoju metu itin išpopuliarėjo drobės tapybai pagal skaičius, deimantinės mozaikos, siuvinėjimo rinkiniai. Tai puikios dovanos toms moterims, kurios per kasdienius rūpesčius primiršo, kokios kūrybingos jos gali būti.

 

Dovanos keliautojai ir įspūdžių ieškotojai

 

Girl,Drinking,Hot,Coffee,While,Walking,In,Christmas,Market,Decorated

 

O ką daryti, jei moteris, kuriai ieškote dovanos, yra minimalistė ir mieliau renkasi ne daiktus, o potyrius? Dovanokite įspūdžius! 

 

Tai gali būti kelionės bilietai ar nakvynė netikėtoje šalies vietoje, naujas kelioninis krepšys ar lagaminas, kvietimas išbandyti naujas laisvalaikio pramogas arba kuponas fotoalbumui, kuriame tilptų ankstesnių nuotykių atsiminimai. Svarbiausia, kad dovana kviestų atrasti, patirti ir mėgautis gyvenimu!