Jau kovo 9 dieną vienam vakarui sugrįš prieš 20 metų Lietuvos muzikos padangę drebinusios ir tūkstantines gerbėjų minias būrusios „Mokinukės“. Šiandien grupei dar viena ypatinga diena – muzikos pasiklausymo platformose išleistas visų laikų geriausių dainų rinkinys „Klasės susitikimas“. Pasak „Mokinukių“, visus šiuos metus lydėjo gerbėjų klausimai, kada muzikos pasiklausymo platformose atsiras jų kūriniai. Šiandien pristatomame albume klausytojai suras net 18 didžiausių grupės hitų.

MOKINUKES_3000x3000 (1)

L. Griciaus nuotrauka.

 

Didžiulio populiarumo sulaukusi merginų grupė buvo tapusia tokia populiaria, kad galėjo didžiuotis rekordiniais įrašų pardavimais, o koncertinė veikla buvo tapusi kasdienybe. Ne kartą interneto platybėse buvo galima surasti ir įvairių žmonių prikeltų nelegalių įrašų su grupės dainomis.

 

„Mokinukės“ – Simona Nainė, Ieva Vaitiekūnienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Kristina Šerkšnienė bei Rūta Žilionytė – nusprendė sugrįžti į sceną ir jau kovo 9 dieną surengti įspūdingą koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

 

Šiandien grupė džiaugiasi pristatydama dainų rinkinį „Klasės susitikimas“. Pasak grupės narių, tai simboliška žingsnis.

 

„Jeigu nutiko taip, kad kurios nors dainos žodžiai prisimiršo – dabar pats metas juos pasikartoti, kad kovo 9 dieną „Klasės susitikimas“ būtų sklandus ir visi kartu galėtume dainuoti. Pažadame, kad laukia tikrai geras vakaras!“, – intriguoja „Mokinukės“.

 

Kovo 9 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje laukia išties įspūdingas šou – jau daugiau nei pusmetis grupės narės pluša įrašų studijoje, šokių repeticijose, o prie įspūdingo šou prisideda geriausi šalies scenografai. Vieninteliame pasirodyme „Mokinukės“ žada surengti kokybišką šou, pripildytą nostalgijos.

 

„Manau, kad geriausias žodis apibūdinti visa tai, ką šiuo metu ruošiame – „nostalgija“. Tikiuosi, šis jausmas sugrąžins ir gerbėjus, kurių „Mokinukės“ turėjo labai daug“, – atvirauja ilgametė grupės vadovė L. Lapkauskaitė.

 

Šiandien pristatomame geriausių kūrinių rinkinyje „Klasės susitikimas“ muzikos pasiklausymo platformose klausytojai suras tokiu kūrinius kaip „Melagis“, „Bye Bye“, „Aš ir mano mergaitės“, „Mažytis mielas“ ir daugelį kitų.

 

„Mokinukių“ albumą „Klasės susitikimas“ galima pasiklausyti čia.

 

Vienintelis šou Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks jau kovo 9 dieną. Bilietus į koncertą platina Bilietai.lt. Šiandien prekyboje pasirodė ir paskutiniai stovimi bilietai.