Visas pasaulis yra padengtas įvairiais Žemės energetiniais tinklais, kurie, manoma, atsiarado prieš tūkstančius metų, kaip atsakas į daugybę sudėtingų geofizinių ir kosminių procesų. Vienas labiausiai žmoniją veikiančių – 1951 m. vokiečių gydytojo Ernesto Hartmano užfiksuotas, ir jo pavardės garbei pavadintas, tinklas. Buvimas pastarojo spinduliavimo zonose, gali sukelti rimtus fizinius ir psichinius sutrikimus, sugriauti santykius.

 

tinklas

Neišvengiamas susidūrimas

 

Hartmano, neretai dar – globaliniu koordinatiniu vadinamas, tinklas dengia visą Žemės paviršių. Jo linijiniai energijos srautai paplitę lygiagrečiai pasaulio šalių kryptims ir paralelėms: eina iš Pietų į Šiaurę ir iš Vakarų į Rytus. Šios tinklo energetinės juostos yra išsidėsčiusios arti viena kitos, taigi ir kertasi mažų atstumų intervalais: iš pietų į šiaurę – kas 2 m,  iš vakarų į rytus – kas 2,5 m. Tokiose linijų sankirtose susidaro, ypač pavojingi sveikatai, vadinamieji, Hartmano mazgai. Tai 20-40 cm skersmens koncentruoti energijos spinduliai, ateinantys iš Visatos į Žemę ir išeinantys iš Žemės į Visatą.

 

Skleidžiamai kenksmingai spinduliuotei nėra neįveikiamų kliūčių: ji skverbiasi kiaurai per gruntą, asfaltą, betonines pastatų sienas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad kiekvienoje patalpoje yra po 1-2 neigiamo spinduliavimo zonas.Taigi, neišvengiamai su šiomis geopatogeninėmis vietomis, daugiau ar mažiau, tenka susidurti kiekvienam žmogui.

 

Poveikis žmogaus gyvenimui 

 

Gyvendami ir dirbdami neigiamos spinduliuotės zonose, ypač jų mazguose, žmonės netenka didelio kiekio teigiamos  energijos, patiria geopatogeninį stresą. Sveikatos sutrikimų pobūdis priklauso nuo tokiose vietose praleisto laiko, genetinių ligų, gyvenimo būdo.

 

Pradėjus būti geopatogeninėse zonose, pirmiausia, atsiranda nepaaiškinamas nuovargis, irzlumas, vidinis nerimas, nemiga, silpnėja imuninė sistema. Taip pat, neretai pasireiškia gausus prakaitavimas, raumenų traukuliai, galūnių šalimo pojūtis, lytinių funkcijų sutrikimai. Po 2-3 m. išsibalansuoja rūgštinė-šarminė organizmo pusiausvyra, ženkliai padidėja sklerozės, diabeto rizika. Specialistų teigimu, net 80 proc. visų onkologinių susirgimų yra dėl žmogaus ilgalaikio buvimo geopatogeninėse zonose. Taip pat, ilgainiui gali sustiprėti skydliaukės, širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai, kamuoti sąnarių uždegimai, rastis depresija, polinkis į savižudybę.

 

Sveikatos sutrikimai išnyksta per 1 mėn. nuo pasitraukimo iš neigiamo poveikio zonos.

 

Pažeidžiamiausi miego metu 

 

Neigiama spinduliuotė stipriausiai žmogų veikia miego metu – kuomet jis yra bejėgis ir negali niekam pasipriešinti. Tyrimų duomenimis, net apie 70 proc. visų ligų, įgyjama miegant geopatogeninėse zonose. Hartmano mazgo spinduliuotė, tenkanti krūtinės sričiai gali sukelti plaučių, gerklės, skrandžio vėžį, astmą, inkstų, tulžies ligas, padidinti infarkto, insulto riziką, o galvos – psichikos sutrikimus, irzlumą, nuovargį, darbingumo sumažėjimą, atminties suprastėjimą, smegenų ligas.

 

Patogeninių zonų spinduliavimui ypač jautrūs -  vaikai. Pagrindiniai neigiamos energijos poveikio simptomai gali būti: miegojimas susirietus į kamuoliuką lovos krašte, kankinantys naktiniai košmarai ir pabudimas verkiant, nevalingas šlapinimasis lovoje.Taip pat, tai gali pasireikšti dantų griežimu, nenoru eiti miegoti.

 

Kaip atpažinti geopatogenines zonas? 

 

Energetiškai teigiamas ir neigiamas zonas atskirti gali padėti gyvūnai. Katės, bitės, skruzdės ir termitai mėgsta įsitaisyti geopatogeninėse srityse, o štai gandrams, šunims patinka tik geros žemės spinduliuotės vietos. Hartmano mazgų zonose ypač puikiai auga ąžuolai, kiparisai, amalai, uosiai (PERKELTA IŠ ĮDOMYBIŲ).

 

„Tikrinti“ vietų energetiką galima remiantis savijauta. Jeigu neigiami simptomai pakeitus buvimo vietą (arba perstumdžius baldus) per 30 d. išnyksta, o sugrįžus į įprastas zonas, netrukus vėl atsiranda – vieta yra geopatogeninė.

 

Žemės energijos spinduliuotę gali padėti nustatyti radiostezistas – žmogus, turintis išskirtinius bioenergetinius duomenis, gebantis justi aplinkos energetinius spinduliavimus. Paprastai į darbą pasitelkiamos – virgulės, svambaliukai.

 

Specialisto komentaras

Jonas Algimantas Dainauskas, bioenergetikas-parapsichologas

 

Ar  Hartmano mazgų spinduliuotė visus žmones veikia vienodai?

 

Hartmano mazgų spinduliuotė stipriau veikia energetiškai pažeistus, psichinėmis ligomis sergančius žmones: jų organizmai yra netekę atsparumo.

 

Kaip gyvenimas tokiose geopatogeninėse zonose gali paveikti šeimos santykius? 

 

Šeimos santykiai gali būti paveikti įvairiais aspektais, priklausomai nuo to, kurios kūno dalys miegant, yra kertamos Hartmano linijos arba mazgo. Jeigu lytinių organų sritis – moterims gali rastis įvairios lytinės ligos, vyrams – erekcijos problemos. Jeigu širdies sritis – sustiprėja baimės, nerimo, jautrumo pojūčiai, randasi meilės energijos trūkumas, keičiasi tarpusavio bendravimas. Stipriai pažeidus šią zoną, žmogus gali tapti netgi agresyvus. Jeigu galvos sritis – veikiama nervų sistema. Paparastai tariant, pradeda važiuoti stogas, žmogus tampa psichu. Visi šie dalykai turi tik neigiamą poveikį žmogaus elgesiui, bendravimui vienas su kitu, šeimos santykiams.

 

Paaiškėja, kad sveikatos sutrikimai atsiranda dėl gyvenimo netinkamoje zonoje. Ar vienintelė išeitis – išsikraustyti? 

 

Ne, Hartmano tinklas yra išsidėstęs per visą Žemės rutulį, tad šiaip ar taip nuo jo pabėgti nepavyks. Labiausiai vengti reikia Hartmano mazgų zonų: jokiu būdu po jais neturi būti įrengti darbo ir poilsio kambariai. Jeigu, vistik taip atsitinka – galima perstatyti baldus, nuo geopatogeninės zonos patraukiant bent jau lovą, rašomąjį stalą. Dar vienas paprastas ir efektyvus būdas – neigiamos energijos neutralizavimas. Reikia lovos koją, arba bet kurią kitą jos dalį, tvirtai apsukti plonu variniu laideliu.  Jo galus būtina sutvirtinti lipnia juosta arba lituokliu. Hartmano mazgas ant šios vielutės persisuka aplink lovą, pasistumia į šoną ir jo poveikis konkrečioje zonoje yra višiškai nuslopinamas. Šio metodo efektyvumas – 100 proc.

 

Įdomu

  • Radiostezija – mokslas tiriantis įvairių materijos formų energetinių spinduliavimų poveikį žmonėms bei juos supančiai aplinkai.
  • Pirmieji šaltiniai fiksuojantys radiostezijos egzistavimą – Egipto papirusai, datuojami 4000 m. pr. m. e.: vaizduojami žmonės su virgulėmis rankose.
  • XIX a. pab. – XX a. pr. yra radiostezijos atgimimo laikas. Būtent tokį pavadinimą energetinių spinduliavimų mokslui, pasiūlė prancūzų kunigas A. Bouley, 1930 m.
  • Žemės energetinių spinduliavimo zonų pažinimo metodika paremta yra ir Fengšui sistema.
  • Hartmano linijų plotis ir spinduliuotės poveikis ženkliai padidėja audringu oru.
  • Tyrimais nustatyta, kad radiostezinius sugebėjimus turi tik kas 10 žmogus.
  • Avaringose Kazachstano zonose montuojami specialūs generatoriai, kurie naikina anomalijas: neutralizuoja aukšto dažnio elektromagnetines bangas, įelektrintų dalelių srautus, kurie veikia vairuotojų budrumą.
  • Teigiamose zonose pabuvusio žmogaus biolaukas padidėja 2-4 kartus, todėl pajuntamas jėgų ir energijos antplūdis.
  • Geopatogeninėse vietose pamerktos gėlės nuvysta 2 kartus greičiau.
  • Elektromagnetinio spinduliavimo neigiamą įtaką slopina šie augalai: lelijos, nykštukiniai bananai, auksiniai lotosai.
  • Žemės skleidžiamos ir palankiai žmogų veikiančios, jo sveikatą gerinančios bangos – Šumano.