Pajūryje apvogtas garsaus atlikėjo Gyčio Paškevičiaus naujutėlis automobilis BMW. Praėjusią savaitę dainininkas koncertavo Klaipėdoje, o kitą dieną turėjo pasirodyti Palangoje, todėl nutarė pernakvoti kurorte esančiame viešbutyje.

 

KK2 Paskeviciu apvoge1

 

G. Paškevičius laidoje KK2 pasakos, kad mašinoje paliko ne tik daugelį savo daiktų, bet ir brangiausią turtą – gitarą.

 

Paskeviciu apvoge01

 

„Tokia gitara Lietuvoje – vienintelė, su ja nei pagrosi, nei čia parduosi, gali tik išvežti kažkur kitur“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK pasakos G. Paškevičius.

 

Paskeviciu apvoge02

 

Su akustine gitara „Gibson Chet Atkins“ Gytis atliko visas legendines savo dainas bei yra grojęs daugelyje koncertų.

 

Paskeviciu apvoge03

 

„Aš ją parsivežiau labai seniai, prieš kokius 10 metų. Tai yra darbo įrankis ir su ja niekur nesiskiriu, tai darbinis instrumentas. Turiu gitarą su kuria dirbu studijoje, bet ten akustika, ten visai kitokie dalykai, o čia grynai koncertinė, nes ji labai patogi, o ir tokių gitarų daugiau nebegamina niekas“, – sakė G. Paškevičius.

 

Paskeviciu apvoge04

 

Automobilį dainininkas pastatė viešbučio stovėjimo aikštelėje, kur aplinkui teritoriją stebi kameros. Gyčiui net nekilo įtarimas, kad kažkas gali apiplėšti jo automobilį.

 

„Kai laikai automobilį namuose, kieme, tai kažkas išplėšia, bet kad viešbutyje ir taip drąsiai… nėra taip buvę“, – laidoje pasakos G. Paškevičius.

 

Gytis prisipažįsta: tai pirmoji jo akistata su plėšikais. Išvydęs suniokotą automobilį dainininkas tuoj pat nuvažiavo  į Palangos policiją. Sužinoję apie nusikaltimą, pareigūnai iškart pradėjo tyrimą, o netoli nusikaltimo vietos mėtėsi Gyčio Paškevičiaus kelnės.

 

„Čia mano žvejybinės kelnės. Pačios rimčiausios, net nespėjau panešioti“, – pasakos G. Paškevičius.

 

Visą reportažą apie vagystę iš Gyčio Paškevičiaus automobilio žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK su naująja vedėja Sandra Šalče.