Nuo seno žinoma gydomoji garsų galia. Senovėje žiniuoniai pastebėjo, kad tradicinių instrumentų garsai, giesmių giedojimas ir mantrų kalbėjimas padeda atkurti minčių, kūno ir sielos harmoniją.

 

Vibruoja visa visata. Kiekvienas organizmas, objektas ir kiekviena žmogaus kūno dalis sudaryta iš dalelių, vadinamų atomais, kurie vibruoja sau būdingu dažniu. Žmogaus ausis gali suvokti tam tikrą dažnių skalę. Garso bangos vibruoja ausies būgnelį, tada vidine ausimi nukeliavęs garsas paverčiamas į nervinius signalus, kuriuos mes jaučiame, rašo soundhealingtherapies.co.uk.

 

Vibracijos teigiamai veikia kūno ląsteles. Be to, žmogaus kūne yra 70 ar 80 proc. vandens, todėl kūnas yra labai geras garso laidininkas. Šiuolaikinėje medicinoje naudojami aparatai, kurie skleidžia garso bangas, naikinančias inkstų ir tulžies akmenis. Ši gydymo praktika yra labai sėkminga, nes pirmieji gerėjimo pojūčiai pajuntami vos po vienos ar dviejų valandų.

 

Gydymo tikslais garsas turi rezonuoti su kūno dalių dažniu. Kuo ritmiškesni ir harmoningesni garsai, tuo greitesnis sveikimas. Kai kūne aptinkama silpna vieta, balsu arba muzikos instrumentu sukuriami stipresni, harmoningi garsai. Kūnas pradeda vibruoti pagal skleidžiamus garsus ir taip atstatoma sveikata.

 

Po garso terapijos seanso pacientai jaučiasi nurimę. Jau po pirmojo seanso jie pajaučia, kad ligos simptomai sumažėjo.