Skaičius nuo vaikystės pamėgusi Regina Barauskienė tapo, vadovauja parduotuvių tinklui. Moteris vos spėja suktis veiklose ir sako, kad tai, kuo dalinasi savo socialinių tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, pavadintose „Gimimo datos matricos ir asmeniniai bioritmai“, yra širdies veikla, užimanti vis daugiau jos laiko ir dėmesio.

 

Woman,In,The,World,Of,Numbers,,Numerology

Regina, susitarėme pakalbėti apie skaičius. Ką jie jums reiškia?

 

Reiškia labai daug. Skaičiai padėjo susitvarkyti tas gyvenimo sritis, kurios buvo visiškai subyrėjusios (šypsosi). Atsakiau sau į daug klausimų, suvokiau, ką dariau gyvenime blogai, kodėl vyko tam tikri dalykai. Pradėjau eiti šiuo keliu, nes nuolat sirgau, buvau pikta, keičiau darbus, todėl ieškojau pagalbos visų pirma sau, o dabar stengiuosi padėti ir kitiems. Supratusi ir paleidusi mane laikiusas baimes, viskas pradėjo eiti tik geryn. Dabar visuomet mintimis padėkoju už kiekvieną žmogų, kurį man atsiunčia visata, nes tai mane verčia tobulėti. Tad skaičiai atvėrė galimybę ne tik sau padėti, bet ir kitiems palengvinti gyvenimus.

 

Kada susidomėjote skaičiais?

 

Dar vaikystėje atradau gimimo matricas. Būdama 10-ies su močiute tvarkiau palėpę, kurioje radau rusišką knygą su skaičiais. Tada nesupratau nei rusiškai, nei matricų. Tą knygą tiesiog vartydavau – ji man labai patiko. Po kurio laiko paprašiau senelio, kad man išverstų. Tada pradėjau tarsi žaisti, pavyzdžiui, pasitelkdama į gimimo datą kiemo draugams apskaičiuodavau, kada jiems geriausia daryti gimtadienį ir panašiai.

 

Kada tai tapo nebe žaidimu?

 

Šeima skeptiškai žiūrėjo į mano susidomėjimą skaičiais. Manė, kad tai be reikalo švaistomas laikas. Tėvų įtaka buvo tokia didelė, kad nustūmiau šį pomėgį į šalį. Baigiau mokslus, įstojau į buhalteriją, bet kartais vis susiskaičiuodavau, ką reikia – traukė tos matricos. Su nauja jėga prie jų grįžau susipažinusi su savo vyru. Iš pradžių apskaičiavau, ar tai man tinkantis vyras. Atradau, kad taip, tai 100 % mano siela. Tada apskaičiavau mums tinkančią vestuvių datą ir t. t. Taip ir prasidėjo mano kelionė. Pavyzdžiui, pradėjau domėtis, kodėl taip dažnai sergu. Kas tai lemia? Informacijos ieškojau užsienio literatūroje, nes lietuviškai tos jos beveik nėra. Tuomet pradėjau analizuoti žymių žmonių matricas. Galiausiai, visai netyčia, man į rankas papuolė informacija apie likimo vingius. Tai dar labiau praplėtė mano matymą. Dar vėliau mano interesų lauke atsirado bioritmai. Kai viską sujungiau į vieną visumą, tarsi dėlionės detalės į vietas sugulė daug dalykų. Supratau, kur ir ką dariau negerai. Kodėl buvo laikas, kai man nesisekė, nors atrodė, kad labai stengiuosi ir viską darau idealiai. Išanalizavusi save ir dar per 100 žmonių suvokiau, kokie skaičiai yra galingi ir kiek daug juos pasitelkdami galime sau padėti. Nes nėra blogų situacijų, yra tik nemokėjimas į jas reaguoti. Galiausiai atėjo suvokimas, kad galiu padėti daugeliui žmonių, ir tai man teikia didelį džiaugsmą. Gaunu daug padėkos laiškų – kartais net ašaros rieda, nes suvokiu, kiek žmogui padėjau. Man tai dar didesnis stimulas eiti pirmyn.

 

Gimimo dienos matrica, likimo vingiai ir bioritmai – daugeliui tai skamba paslaptingai.

   

Nuo senų laikų žmonėms rūpėjo gimimo data, kilmingieji visada skaičiuodavo sėkmingas dienas. Kai manęs klausia, kas yra gimimo datos matrica, likimo vingiai ir bioritmai, trumpai atsakau, kad tai skaičiai, su kuriais gimstame. Kiekvienas skaitmuo nuo 1 iki 9 kartojasi tam tikrą kiekį skaičių, kas lemia tam tikras sritis. Žinoma, galime ir neturėti tam tikrų skaičių, pavyzdžiui, vieno iš skaičių nebuvimas rodo, kad žmogui nebūdingas loginis mąstymas, bet jis jį gali lavinti, jeigu nori.

 

Kaip paaiškinate nesusidūrusiems, kas yra matrica?

   

Matrica – skaičių mokslas, kitų dar vadinamas Pitagoro sistema ar kvadratu. Pitagoras svarbiausiu savo išradimu laikė šį savo kvadratą, kuris suteikė galimybę numatyti žmogaus gyvenimo kokybę prieš jam gimstant. Ši žmogaus gimimo data grįsta sistema suteikia žinių apie charakterį, biolauką, nuojautą, gabumus ir kitas vidines savybes. Šiuo metu ją analizuoja daug mokslininkų. Pitagoro magiškuoju kvadratu naudojosi dar senovės Egipte, Graikijoje ir Romoje, tačiau jis puikiai tinka ir šiais laikais, neatsižvelgiant į amžių ar tautybę.

 

Kiekvienas skaitmuo mūsų datoje kartojasi tam tikrą skaičių kartų, paskui jie dar persiskaičiuoja – taip gaunama išsami analizė, pagal kurią projektuojamas tolimesnis vaizdas. Iš tos sistemos galima matyti atsineštas stiprybes ir silpnybes, taip pat – kur ir ką galima koreguoti. Ji parodo labai daug: nuo žmogaus talentų, siekamybių, tikslų iki gyvenimo labirintų. Matyti stipriosios ir silpnosios charakterio savybės, kurios trukdo kurti geresnį gyvenimą. Kartais reikia tiesiog paleisti tam tikrus dalykus, kad gyventume geriau, lengviau. Pavyzdžiui, turėjau situaciją, kai moteris norėjo sužinoti, kodėl niekada neturi pinigų? Išanalizavus jos skaičius paaiškėjo, kad ji gauna tiek, kiek reikia pragyventi, ir nėra ko nervintis, tiesiog taip yra – kad ir kaip sunkiai dirbs, jos uždirbami pinigai vis tiek išeis. Pridėjus likimo vingių analizę paaiškėjo, kad ji net nepasieka finansinių skaičių, kas irgi rodo, jog žmogus tiesiog turi tai priimti.

 

O likimo vingiai?

 

Iš likimo vingių matyti, kaip žmogaus gyvenimą lemia jo gimimo data ir priimami sprendimai. Visada aiškinu, kad matricos pakeisti negalime, galime ją tik stiprinti. Tačiau likimo vingius kiekvienas gali keisti savo sprendimu. Būna, ateina žmonės, kurie yra giliausioje savo gyvenimo duobėje, tačiau gavę mano rekomendacijas atsitiesia ir pakeičia savo grafiką. Jeigu matau, kad padėti negaliu, nukreipiu žmogų pas specialistą, nes nesu Dievas. Visada žmonėms bandau paaiškinti, kad skaičiai – tai įrankis, kuris gali palengvinti ateinančias krizes ar išbandymus.

 

Likimo vingiuose matyti kiekvieno žmogaus etapas metais nuo gimimo. Yra taškai, kuriuos žmogus turi pasiekti, tarkime, darželis, mokykla. Būna ir skaudžių situacijų, kai siela išeina per anksti. Kartą analizuodama susidūriau su situacija, kai grafikas tiesiog niekur nekilo. Tokiu atveju supranti, kad arba žmogus visiškame nuosmukyje, serga, arba jam laikas išeiti. Visi turime savo misiją, tai nebūtinai turi būti tik daug pinigų, namai, vaikai. Pradėjusi analizuoti poras, kurios negali susilaukti vaikų, supratau, kad tai ypač skaudi tema, drauge suvokiau, kad svarbu, jog abiejų partnerių likimo vingiai eitų panašiai, kaip ir bioritmai. Su kiekvienu žmogumi, nauja analize ateina patirtis, norisi išmokti vis daugiau, nes būna išskirtinių atvejų. Žmonės gali turėti tą pačią gimimo datą, bet būna labai skirtingi.

 

Iš kur kilusi ir kaip apskaičiuojama bioritmų sistema?

 

Klasikinė bioritmų teorija atsirado XIX–XX a. sandūroje, kai Vienos psichologas Hermannas Swoboda ir Berlyno gydytojas Wilhelmas Fliessas ir bandė atrasti dėsningumus tarp gerų ir blogų gyvenimo momentų. Vėlesni jų sukurtos formulės tyrimai negalėjo atrasti jokių jos teisingumo įrodymų. Tai taip pat skaičių mokslas, susijęs su gimimo data.

 

Trumpai tariant, bioritmai – kiekvieno žmogaus savita protinių, emocinių ir fizinių pojūčių kaita. Kiekvienam jie kartojasi tam tikrais intervalais. Juos žinodami ir suprasdami galime susiplanuoti svarbius įvykius, susitikimus ar išvykas. Mokslininkai nuo senų laikų tai tyrinėja, nes visiems įdomu, ar galima bent kažkiek pakeisti bioritmus? Kol kas vieno atsakymo nėra. Pati stebėdama žmones matau, kokią tai daro įtaką, tačiau laukiantiems iššūkiams galima tik pasiruošti. Pavyzdžiui, žinodama, kad mano fizinis bioritmas tuoj leisis, niekada neplanuoju ilgų kelionių – žinau, kad jų metu galiu pavargti. Pastebėjau, kad be galo svarbus emocinis bioritmas. Jeigu kitų bioritimų įtaką galime jausti mažiau, tai emocinį pajusime tikrai. Kiekvienas gali pastebėti, kad būna dienų, kada tiesiog nieko nesinori – tai ir yra ženklas, kad emocinis bioritmas nusileido. Žmonėms aiškinu, jog tai savotiška organizmo apsauga, leidžianti pailsėti nuo emocijų ir pan. Bioritmai leidžia žinoti, kada geriau pabūti ramiai, o kada šauti į viršų.

 

Kalbėdama apie bioritmus vartojate daugiskaitą. Kiek ir kokių yra?

   

Bioritmų yra daug. Šiuo metu daugiausia dėmesio skiriu pagrindiniams: emociniam, fiziniam ir intelektualiam. Kai analizuoju porų biortimus, kartais paliečiu ir antrinius bioritmus – savęs supratimo, dvasingumo ir kt. Išanalizavusi abiejų žmonių matricas matau bendrą situaciją, tada pagal pajautimą renku bioritmus.

 

Kodėl neišsirinkote vienos sistemos, o susidomėjote visomis trimis?

 

Sujungus visus tris elementus gaunama išsami informacija, pagalba sau, kuri padeda nurimti ir priimti sprendimus. Matrica apie žmogų pasako labai daug – nuo asmeninių charakterio savybių iki sveikatos kodo. Likimo vingiai parodo, kas nutiko to žmogaus gyvenime ir kas laukia ateityje. Bioritmai parodo ir paaiškina, kodėl taip dažnai keičiasi nuotaika. Naudinga tai išmanyti, nes tada galime mokytis ir ruoštis. Fiziškai ir emociškai pasiruošus lengviau atlaikyti įvairias gyvenimo staigmenas, yra mažesnė tikimybė susirgti ar panirti į kitas šiems laikams būdingas problemas.

 

Yra nemažai matricos sistemos mokymosi būdų. Pati žinau bent keturias, tačiau naudojuosi ta, kuri, mano nuomone, tiksliausia ir galinti suteikti daugiausia informacijos, kurioje daugiausia dėmesio skiriama bendrai apžvalgai. Tuomet likimo vingiais ir bioritmais galima dar daugiau papildyti iš matricos gautas žinias. Mano tikslas – pateikti kuo daugiau informacijos žmogui ir padėti jam susitvarkyti su baimėmis, galbūt patarti, kokiu keliu geriau eiti. Nesu Dievas ar guru, galiu tik pateikti rekomendacijas, bet žmogus pats sprendžia, ar nori keistis.

 

Kaip ir kuriam laikui apskaičiuojami bioritmai, likimo vingiai ar matrica?

 

Matrica apskaičiuojama visam gyvenimui. Likimo vingius galima keisti, todėl juos skaičiuoju pusei metų. Tačiau būna situacijų, kai žmogus kreipiasi ir po mėnesio, kad perskaičiuočiau. Bioritmai kartojasi tais pačiais intervalais. Jei juos sudarome mėnesiui, tai perskaičiuoti daugiau nereikia – jie tik pasislenka nuo mėnesio dienų skaičiaus per 1–2 dienas arba, pavyzdžiui, vasarį gali pasislinkti iki 3–4 dienų.

 

Be to, kad pasitelkdama numerologiją konsultuojate žmones, dar tapote, vadovaujate parduotuvėms. Kaip viską spėjate?

 

Konsultavimas pasitelkiant skaičius ir tapyba tikrai nėra mano pagrindinės veiklos, iš kurių pragyvenu, tačiau aš tai labai mėgstu. Laiko visi turime vienodai – 24 val. per parą, tad nemeluosiu, tenka dėliotis prioritetus. Tačiau kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai. Tiesa, šiuo metu tapybą truputį apleidau, nes oficialiame darbe daug naujienų – atidarome dar vieną objektą. Visgi ateityje svajoju dirbti tik sau, nes patinka padėti žmonėms su analizėmis – tai mane veža. Norėčiau prie matricų, likimo vingių ir bioritmų sistemos prijungti ir numerologinį žemėlapį. Pasitelkiant jį būtų aišku, kur žmogui geriausia gyventi, ar galima keisti šalį ir pan. Turiu daug norų, nes supratau, kad jungdama įvairias su skaičiais susijusias sistemas į visumą galima dar daugiau sužinoti.

 

Autorius Laura Auksutytė