Tikriausiai kiekviena moteris yra girdėjusi, kad šukuoseną ir akinius reikia rinktis pagal veido formą. Tačiau net ir kiti aksesuarai gali padėti išryškinti gražiausius bruožus ir paslėpti tai, ko nereikia visiems matyti.

 

auskarai

Geri patarimai, kaip išsirinkti auskarus pagal veido formą:

 

  • Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus, jei veidas apvalus? Svarbu ne tik pasirinkti tinkamą kirpimą, bet ir pasirinkti tinkamą auskarų stilių bei formą. Apvaliam veidui labiausiai tinka ilgi, krentantys auskarai, kurie optiškai pailgina veidą. Rekomenduojama vengti žiedo formos bei mažų, apvalių auskarų.

 

  • Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus, jei veidas širdelės formos? Širdelės formos veidas pasižymi siauru smakru, todėl jiems labiausiai tinka laisvai krentančius auskarus su apversto trikampio simboliu arba ilgus auskarus, kurie baigiasi kokia nors stambesne detale, rutuliuku ar pan. Taip pat tinka auskarai per visą ausį.

 

  • Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus, jei veidas pailgas? Pailgas veidas yra panašus į ovalų, tačiau šiek tiek ilgesnis. Tokiam veidui labiau tiktų žėrintys, maži auskarai it sagutės negu ilgi, kabantys. Rekomenduojama atrasti mėgstamiausią auskarų stilių – tada užteks ir vienos auskarų poros, kad kasdien jaustumėtės puikiai (ir sutaupytumėte laiko rytą).

 

  • Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus, jei veidas kvadrato formos? Moterys, turinčios kvadratinės formos veidą, turėtų labai atidžiai rinktis auskarus, kurie sušvelnintų griežtas veido linijas ir kampus. Rekomenduojama pasirinkti vidutinio dydžio auskarus arba ilgus su apvaliais kraštais, arba tokius, kurie turi ovalo ir apskritų formų. Rekomenduojama vengti bet ko, kas primena kvadratą.

 

  • Kaip išsirinkti tinkamiausius auskarus, jei veidas ovalus? Moterys, turinčios ovalo formos veidą yra pačios laimingiausios, nes joms tinka beveik visi įmanomi auskarai. Tačiau, ko gero, žavingiausiai tokios damos atrodytų įsisegusios mažus auskarus kaip sagutes arba ilgus trikampio formos auskarus, kurie pabrėžtų žandikaulio linijas.

 

  • Kokie auskarai tinka visoms veido formoms? Renkantis auskarus reikia atkreipti ir į aprangą. Jeigu drabužių viršus yra gausiai dekoruotas, rekomenduojama vengti segėti labai į akis krentančių auskarų. Tuomet labiausiai tinka paprasti auskarai. Tačiau prie vienspalvės, klasikinio kirpimo suknelės tinka ir ekstravagantiškesni auskarai.