„Moteriškumas – tai, ką visada bandau išsaugoti šiuolaikiniame pasaulyje, kur visi pasirengę perkąsti vieni kitiems gerklę“, – sakė legendinė australų tenisininkė Margaret Smith Court (g. 1942) Būdų, kaip tapti moteriškesnėms – milijonai. Privalumų būti labiau moteriška – taip pat. Moteris, pasinaudodama savo galiomis ir žavesiu, traukia vyrų žvilgsnius. Kad ir koks įtemptas būtų gyvenimas, kad ir kiek jame būtų skirtingų vaidmenų ir pareigų, reikėtų nepamiršti puoselėti prigimtinį moteriškumo pradą. Kaip tai padaryti? Štai keletas paprastų patarimų.

 

"moteriškumas"

Geri patarimai, kaip išsaugoti tikrąjį moteriškumą:

 

  • Kalbėti švelniai. Niekas geriau neišreiškia moteriškumo nei kalbėjimas švelniai. Būti moteriška – tai reiškia būti vyro priešingybe. Kai kuriems vyrams patinka labai moteriškos dailiosios lyties atstovės. Tokį vyrą galima sužavėti paprasčiausiai švelniu balsu, kuris kontrastuotų su jo stipriu ir galingu. Kai kurios tai moka natūraliai, bet daugeliui tokios ypatingos kalbėjimo manieros tenka ilgai mokytis. Tačiau rezultatai nudžiugins, nes po to švelniai kalbėti taps įprastu ir savaime suprantamu dalyku.

 

  • Auginti ilgus plaukus. Vyrams patinka ilgi moterų plaukai. Jei abejojate, galite atlikti nedidelę apklausą ir pasiteirauti pažįstamų vyrų, ar jiems labiau patinka ilgaplaukės ar trumpaplaukės. Rezultatai tikriausiai nustebins – daugeliui vyrų labiau patinka moterys ilgais plaukais. O moterys neretai galvoja, kad gali auginti ilgus plaukus tik iki tam tikro amžiaus, tačiau tai netiesa. Vyresnės moterys gali šiek tiek labiau patrumpinti plaukus, jei kitaip jie neatrodo gražiai, tačiau jie vis tiek turėtų likti labiau ilgi, negu trumpi.

 

  • Dėvėti sukneles ir sijonus. Niekas kitas taip neprimena vyrams, kad prieš jį stovinti būtybė yra moteris, o ne kokia nors belytė būtybė, kaip sijonai ir suknelės. Tai yra kažkas, kas būdinga tik moterims. Tikriausiai todėl vyrams taip patinka regėti moteris pasipuošusias sijonais ir suknelėmis. Netikite? Patikrinkite tai praktiškai! Kitą kartą eidamos į pasimatymą apsivilkite šį patį moteriškiausią drabužį ir stebėkite jo reakciją!

 

  • Avėti aukštakulnius. Bent viena pora aukštakulnių pora turėtų būti kiekvienos dailiosios atstovės spintoje. Tai paprasčiausias būdas atskleisti savo moteriškumą. Tai antras daiktas moters spintoje, kuris būdingas tik joms. Bateliai su aukštais kulnai – ne tik labai moteriška, bet ir kerinti stiliaus detalė. Apsiavus aukštakulniais kojos iš karto atrodo lieknesnės ir ilgesnės, o eisena grakštesnė. Be to, aukštakulniais avinčios moterys sulaukia daugiau priešingos lyties atstovų dėmesio.

 

  • Mylėti mergaitę (moterį) savyje. Geriausias būdas būti moteriškesnėmis – tai tiesiog būti savimi. Kiekviena dailiosios lyties atstovė intuityviai žino, kaip tai turėtų padaryti, tik neretai pamiršta įsiklausyti į savo mintis ir vidinius troškimus. Džiaukitės tuo, kad gimėte moterimi. Džiaukitės tuo, kad galite naudoti makiažo priemones, nešioti dailius aksesuarus ir išbandyti skirtingus plaukų šukavimo būdus. Moteris, kuriai patinka būti savimi, tiesiog spinduliuoja laime iš vidaus. Argi galėtų kas nors tokią moterį pavadinti nepatrauklia ir necharizmatiška?

 

  • Leisti vyrui pasirūpinti jumis. Vyrams patinka rūpintis mylimomis moterimis. Net jei moteris jaučia, kad gali savimi visiškai pasirūpinti savimi, ji neturėtų atimti šio malonumo iš ją mylinčio vyro. Moteris turėtų leisti, kad vyras jai atidarytų duris ar apmokėtų sąskaitą per pasimatymą. Susituokus moteris turėtų nebijoti prašyti pagalbos vyro, kai tik jos prireikia. Moteris turėtų leisti savo mylimam vyrui pasijusti didvyriu, tada ir pati bus laiminga ir jų meilė tęsis amžinai.

 

  • Rūpintis viso kūno oda. Kiekvieną dieną drėkinti odą losjonu. Skamba elementariai, bet būtent švelni, minkšta ir išpuoselėta oda yra vienas iš išorinių moteriškumo požymių. Švelni moterų oda yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos pastebi vyrai, užmezgę naujus santykius.

 

Moteriškumo puoselėjimas padaro kažką magiška. Moteris pražysta kaip gražiausia gėlė. Ypač didelį ir teigiamą poveikį tai turi asmeniniams jos santykiams.