Ar kada nors pagalvojote, kad galima išmokti skaityti kitų žmonių mintis vos per 10 minučių? Svarbiausia nenusiteikti, kad tai neva yra neįmanoma. Iš tikrųjų ir draugai, ir šeimos nariai, ir net nepažįstamieji, su kuriais tenka prasilenkti gatvėje, gali būti lyg atverstos knygos. Įvaldžius minčių skaitymo galias galima labai greitai sužinoti, apie ką dominantys žmonės galvoja ir ką jie jaučia. Be abejo, tam reikia praktikos! Iš pradžių 10 minučių gali ir nepakakti. Be to, reikės mokytis perskaityti kiekvieno per savaitę sutikto žmogaus mintis!

 

skaityti mintis

Geri patarimai, kai išmokti skaityti kitų žmonių mintis:

 
  • Pirmiausiai reikia išvalyti protą nuo visų minčių ir nerimo, bei atverti savo širdį ir protą aplink esantiems žmonėms ir galimybėms. Šiuo metu reikėtų pasistengti apie nieką negalvoti ir tuo pačiu metu viską pajausti kiekviena savo kūno ląstele. Tapti vieniu su savo aplinka ir individu, kurio mintis norisi perskaityti.
 
  • Po to reikia išmokti matyti ne tik tai, kas akivaizdu, bet ir tai, kas yra nematoma, paslėpta nuo kitų akių. Pavyzdžiui, galima pradėti nuo labai atidaus įsižiūrėjimo į dominantį asmenį, sukoncentruoti visą savo dėmesį į jį. Tada reikia pradėti žiūrėti į viską, kas nebėra tam žmogui būdinga, atkreipti dėmesį, kas tarsi verčia jį jaustis nepatogiai, tarsi ne savo rogėse: atkreipti dėmesį į kėdę, kurioje jis sėdi arba į orą aplink jį. Tai suteiks vertingų įžvalgų apie tai, kas yra ir kas nėra iš tikrųjų šis žmogus ir padės perskaityti teisingai jo mintis, nekliudant kažkokioms kitoms jėgoms ir energijoms, kurios nuolat cirkuliuoja aplink.
 
  • Žiūrėti tiesiai į akis savo tiriamajam objektui 10 – 15 sekundžių ir tada greitai nusukti akis. Po to mintyse vizualizuoti jo veidą ir susikoncentruoti į tai, kokius jausmus tas žmogus jums kelia.
 
  • Galiausiai reikėtų inicijuoti pokalbį su šiuo dominančiu asmeniu, kurio mintis ketinama perskaityti. Kai jūs pradėsite kalbėti, jūsų protą tiesiogine tų žodžių prasme užplūs jo mintys, jausmai, norai ir planai. Šiuo metu labiausiai reikėtų pasitikėti savo instinktais ir intuicija. Nereikėtų bandyti neigti minčių, kurios ateina į galvą. Veikite iš karto arba išsaugoti tą gautą informaciją apie kitos asmens slapčiausias mintis atmintyje, kada galėsite ją panaudoti. Minčių skaitovas turi jausti atsakomybę už savo paranormalius gebėjimus ir nenaudoti jų, linkėdamas kam nors blogo.
 
  • Kai kuriems žmonėms išlaisvinti savo prigimtinį gebėjimą skaityti kitų žmonių mintis, gali padėti jogos užsiėmimai. Joga moko sukoncentruoti dėmesį ir energiją, lavina lankstumą ir padeda tapti sąmoningesniems: labiau atkreipti dėmesį žmogaus naudojamą kūno kalbą bei veido išraiškas. Iš tikrųjų visi žmonės daugiau ar mažiau moka skaityti kitų žmonių mintis, pastebi pasikeitusią kūno kalbą ir veido išraiškas ir iš jų gali pasakyti, ar žmogus yra nusiminęs, sergantis, laimingas, piktas ar patenkintas savimi ir savo gyvenimu.