Netvarkingas miegamasis, nejaukus apšvietimas, nešvarių skalbinių krūvos tikrai nekvepia seksualumu ir aistringais nuotykiais. Miegamasis kambarys turėtų būti tokia vieta, kuri be žodžių kviestų užeiti, pasilikti ir užmiršti viską, kas vyksta už jo ribų.

 

miegamasis

Žinoma, visada yra galimybė pakviesti išrinktąjį(-ją) į prabangaus viešbučio kambarį praleisti naktį, tačiau tą gali leisti tik nedaugelis. Nereikia manyti, kad visi kiti pasmerkti gyventi be romantikos. Ją galima susikurti ir neišleidžiant daug pinigų!Taigi, į ką atkreipti dėmesį dekoruojant miegamąjį kambarį?

 

Miegamasis – tai ne tik patalpa, kurioje miegama. Meilės guoliui reikalinga intymumo aura. Tai turėtų būti nuošali vieta, į kurią galima pabėgti su išsvajotuoju princu ar princese. Kvietimas praleisti naktį namuose – tai labai intymus ir reikšmingas gestas, planuojant rimtus ir ilgalaikius santykius. Šiuo kvietimu tarsi parodoma, kad žmogus yra pasiruošęs atskleisti ne visiems žinomą savo asmenybės dalį. Kvietimas į asmeninę erdvę rodo, kas ketinama santykius perkelti į naują lygmenį ir sustiprina pasitikėjimą vienas kitu.

 

Kai kurie žmonės teigia, kad romantika yra nuobodu. Jie be galo klysta! Kodėl verta romantišką vakarą praleisti savo namų, o ne viešbučio miegamajame:

 
  • Daugiau privatumo. Intymioms akimirkoms reikia paties didžiausio privatumo. Viešumoje demonstruojami jausmai įkaitina kraują, bet paskui norisi grįžti namo ir užbaigti tai, kas pradėta. Viešbučiai ir poilsiavietės taip pat suteikia privatumą, bet ten reikia nepamiršti užkabinti ant durų kortelę su užrašu „Prašome netrukdyti“. Kartais aistros įkarštyje apie tokias smulkmenas sunku pagalvoti.
 
  • Labiau ekonomiška. Geriausi viešbučiai romantiškiems pasimatymams paprastai yra gana brangūs. Ne visi gali sau leisti taip išlaidauti. Namai šiuo atveju yra ne tik jaukūs ir lengvai pritaikomi, atsižvelgiant į pageidavimus, bet ir nemokami.
 
  • Daugiau meninės laisvės. Viešbučiai, poilsiavietės, nuomojami kambariai būna jau apstatyti baldais ir dekoruoti pagal savininkų sumanymą. Tačiau namuose galima pasitelkti fantaziją ir, prieš aistringą naktį, galima kitaip perstumdyti baldus, pasirinkti jaukiausią apšvietimą ir pritaikyti kai kuriuos daiktus intymiems žaidimams, prieš tai nepasitarus su viešbučio prižiūrėtoju.
 
  • Vakarienė dviem. Prieš aistringą naktį pora paprastai nori užkąsti, kad turėtų jėgų. Ruošiant maistą ir vakarieniaujant aplinkui nebūna jokių pašalinių žmonių, todėl galima labiau atsipalaiduoti. Be to, valgyti namuose ruoštą maistą pigiau.
 
  • Neribojamas laikas. Su brangiais žmonėms visi nori praleisti kuo daugiau laiko kartu. Po aistringos nakties nesinori keltis anksti rytą ir skubėti išsikraustyti iš kambario, nes reikia išsiregistruoti iš viešbučio.
 
  • Muzika. Nebrangiuose viešbučio kambariuose gali nebūti sumontuota garso sistemų, o jei būna, tai jomis galima naudotis tik už papildomą kainą. Tačiau ko vertas romantiškas vakaras be lyriškų meilės dainų? Namie galima klausyti tokią muziką, kuri patinka, kad ir visą naktį.
 
  • Rytas po meilės nakties. Po nakties be trukdžių, galima ramiai užmigti, žinant, kad rytą prabudus bus galima paruošti pusryčius ir naudotis geresnėmis kūno priežiūros priemonėmis nei tos, kurios paprastai būna viešbučiuose. Po aistringos nakties visą dieną galima praleisti namuose, neiškeliant kojos į lauką.
 

Kaip paruošti miegamąjį romantiškam vakarui? Kambario dekoravimas – tai būdas išreikšti jausmus. Romantiką sukuria detalės, pirkti naujų baldų, striptizo stulpo ar sūkurinės vonios tikrai nereikia ir neverta. Štai keletas patarimų:

 
  • Apšvietimas turi būti švelnus ir jaukus. Tinka žvakės, bet atkreipti dėmesį, kad prie jų nebūtų degių daiktų: kilimų, užuolaidų, paklodžių, medinių objektų. Žvakes rekomenduojama statyti į negilų dubenį su vandeniu. Nuo liepsnelių vanduo žaižaruos ir padės sukurti dar ypatingesnę atmosferą. Taip pat tinka šiltų atspalvių (tik ne raudonos) fluorescencinės lemputės.
 
  • Labai svarbu pasirinkti tinkamą muziką. Žmonių muzikinis skonis skiriasi, bet kai kurie muzikos žanrai patinka visiems. Daugeliui patinka Smooth Jazz, Deep House, ritmenbliuzo stiliaus melodijos. Muzika turėtų kurti malonią, raminančią atmosferą. Kai kuriuos asmenis gali labai įaudrinti energinga roko muzika.
 
  • Miegamasis kvepėti turėtų pirmiausiai švara. Miegamajame ne vieta skalbiniams ir maisto likučiams. Namų kvapui gerinti tinka kvapiųjų kanangų, jazminų smilkalai.
 
  • Spalvos padeda kurti romantišką atmosferą. Reikėtų investuoti pinigų į kokybišką, šiltų spalvų (raudonos ar rudos) patalynę ir užuolaidas. Taip pat tinka tamsiai mėlyna ir pilka spalvos.
 
  • Prie lovos padėti užkandžių – afrodiziakų: braškių su grietinėle, medaus ar panašiai.
 
  • Jokių dekoratyvinių pagalvėlių ant lovos! Jos tik trukdo. Ant lovos gali būti tik tos pagalvės, kurios suteikia patogumo.
 
  • Paklodžių ir antklodžių taip pat turėtų būti kuo mažiau. Puikiai tinka viena, minkšta ir lengva antklodė, kuri neleis sušalti ar perkaisti.
 
  • Kambaryje turi buti tokia temperatūra, kuri būtų maloni abiems. Neturi būti nei per šalta, nei per karšta.
 
  • Miegamajame naminiams gyvūnams ne vieta. Juos galima uždaryti į kitą kambarį, tik svarbu nepamiršti retkarčiais patikrinti, kaip jie jaučiasi ir ar nieko netrūksta.
 
  • Romantišką atmosferą padeda kurti paveikslai, vaizduojantys gražų vakarą, saulėlydį, ramią jūrą ar panašiai.
 
  • Įsitikinti, ar niekas netrukdys romantiško vakaro. Užtraukti užuolaidas ir žaliuzes, uždaryti duris, išjungti telefoną arba įspėti, kad trukdyti galima tik nelaimės atveju.