Seksas 4 valandas? Jūs ką, visai išprotėjote? Tikriausiai daugeliui kyla tokios mintys, kai išgirsta kažką, minint tantrinį seksą. Tantrinio sekso pagrindinis tikslas nėra sekso maratonas (nors ir tai gali būti įgyvendinama). Tai labiau susiję su intymaus tarpusavio ryšio stiprinimu. Jis gali virsti į valandų valandas trunkančius lytinius santykius su nepakartojamais, daugkartiniais orgazmais. Tačiau nereikėtų pradėti, turint tik tokį tikslą.

 

5 pagrindiniai tantrinio sekso principai:

 

"tantra"

  • Vengti teisimo ir (arba) smerkimo. Užsiimdami seksu žmonės paskęsta savo minčių ir svajonių pasaulyje, kuria istorijas apie save ir savo partnerius. Žmonės dažnai gėdijasi savo kūno, abejoja savo gebėjimais patenkinti partnerį arba tuo, kas iš tikrųjų yra tas didysis orgazmas, apie kurį visi tik ir šneka. Kai bandomi nauji dalykai, savęs smerkimas ir įvairios baimės atsiduria tarsi po padidinamuoju stiklu. Tantrinio sekso esmė – išmokti atsikratyti įtampos ir nuolatinio savęs smerkimo ir tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis tuo, kas yra čia ir dabar.
 
  • Kartu kvėpuoti. Kvėpavimo palaima yra tantros išlaisvinimo technika, kuri padeda pasijusti artimesniems su partneriui. Kiekvieną kartą reikia įkvėpti lėtai ir giliai pro nosį. Galima įkvėpti ir iškvėpti orą pagal mylėjimosi ritmą ir greitį. Kartais tai daryti lėčiau, kartais greičiau, kol galiausiai kartu patirsite aukščiausią palaimos būseną. Sinchroninis (suderintas su parneriu) kvėpavimas gali įvesti į transo būseną.
 
  • Palaikyti akių kontaktą. Intymūs santykiai – tai daugiau nei nuogas kūnas ir lytiniai santykiai. Žmonės neretai net patys neįtaria, kad tai, kas iš tikrųjų jiems yra intymu, slepia nuo savęs pačių ir savo partnerių. Sakoma, kad sielos veidrodis yra akys. Todėl per preliudiją reikėtų stengtis išlaikyti akių kontaktą ir kuo ilgiau per pačius lytinius santykius. Iš pradžių gali būti šiek tiek nejauku, tačiau net kikenimas ir nepatogumo jausmas turi teigiamą poveikį poros tarpusavio ryšiui. Ilgas žiūrėjimas vienas kitam į akis pameta pamatyti kažką daugiau giliai partnerio sieloje. Kai žmonės mylėdamiesi užmerkia akis, jie sutelkia dėmesį į savo pačių malonumą arba pradeda galvoti apie kažką kita. Gali būti, kad akys užmerkiamos dėl baimės iš tikrųjų susijungti. Akių kontaktas padeda visiškai sujungti savo pačių pojūčius ir jausmus su savo partnerių.
 
  • Lengvi prisilietimai lyg su plunksna. Švelnūs ir labai subtilūs prisilietimai prie partnerio yra viena iš tantrinio sekso preliudijos formų. Galima atsargiai perbėgti pirštais per partnerio rankas, nugarą, kaklą ir kt. Oda yra labai galingas ir jautrus organas. Tai būdas gundyti, erzinti ir atidėti pasitenkinimą. Tokie prisilietimai kuria seksualinę įtampą ir sustiprina susijaudinimą. Po pradedama labiau laukti sekso. Kūne padaugėja dopamino – geros nuotaikos hormonų. Tantroje preliudija nėra oralinis seksas arba labai atviros glamonės. Ji gali būti švelni, jausminga, pilna meilės ir vis tiek sukurti stiprią magnetinę trauką.
 
  • Praktikuoti „Yab – Yum“. Tai yra tibetietiškas žodis, reiškiantis tėvą ir motiną. Simbolis vaizduojamas kaip du sėdintys budos (moteris sėdi ant vyro, kojomis apsivijusi partnerį). Galima išbandyti tokią tantrinio sekso pozą, žiūrint vienas kitam į akis. Ramiai sėdėdami palaikykite akių kontaktą, sinchroniškai kvėpuokite ir pajuskite, kaip akimirksniu tarp jūsų užsimezga stiprus ryšys. Čia nėra jokių seksualinių prisilietimų, tačiau parnerį galima liesti labai švelniai ir atsargiai (tarsi su plunksna). Kita poza yra, kai moters keliai yra virš vyro kelių. Ištęsti lytiniai santykiai didina susijaudinimą ir seksualinę įtampą. Šią pozoje iš pradžių galima pabūti 5 minutes, palaipsniui ilginant laiką (iki 10 – 15 minučių). Moksliškai taip pat įrodyta, kad laimės hormonams (oksitocinui) išsiskirti taip pat reikia laiko. Maždaug po 20 sekundžių po apsikabinimo kūną perlieja oksitocino banga. Tik įsivaizduokite, kiek jo išsiskirtų ir kaip partneriai jaustųsi po 15 minučių oksitocino bangų!