Gabrielė Martirosianaitė – TV projektų ir radijo laidų vedėja, šiuo metu vedanti didžiausią metų projektą „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“. Kai kas dar prisimena ir faktą, jog prieš 10 metų Gabrielė tapo konkurso „Mis Lietuva“ nugalėtoja. Pati mergina sunkiai gali patikėti, kad nuo to konkurso prabėgo jau visas dešimtmetis.

 

1 (Small)

   

„Seniai tai buvo, bet buvo. Paskaičiavau, kad šią vasarą bus dešimt metų. Man tada buvo 17 metų“, – prisimena Gabrielė. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ Justinas jankevičius Gabrielės pasiteiravo, ar ji dabar žiūri „Mis Lietuvos“ rinkimus. „Justinai, nebėra „Mis Lietuvos“. Jau kelis metus nėra renkama Mis Lietuva, nėra ką žiūrėti“, – nustebusiems laidos vedėjams aiškino Gabrielė.

 

5 (Small)

 

„Gero vakaro šou“ vedėjai atkreipė dėmesį ir į Gabrielės pavardę, kurią ne visiems pavyksta ištarti ar parašyti. „Man yra keisčiausias tas momentas, kad visi puikiai moka pasakyti Kardašian, bet nemoka pasakyti Martirosian plius -aitė“. Turėtų būti labai paprasta, bet mano pirmos klasės mokytoja net mane pristatydama klasei suklydo. Tai mane lydi nuo primos klasės“, – pasakojo Gabrielė. O Justinas netruko sugalvoti ir greitakalbę: „Šešios kim kardašianaitės su šešiais gabrieliais martirosianiukais“.

 

7 (Small)

 

Taip pat laidoje matysite Justino Jankevičiaus ir Gabrielės Martirosianaitės kovą dėl sėkmingo gyvenimo – kuriam pavyks prisišaukti daugiau sėkmės elementų? Ir Monuque bei Vaido Baumilos kovą dėl muzikos žinovo vardo.

 

8 (Small)

 

Kokia nelaimė laidoje ištiks Karoliną Meschino? Ko reikia, kad taptum Mis Lietuva ir kiek iš tų savybių turi Justinas Jankevičius? Ką vaikai mąsto apie gražius žmones ir ar moterys dažosi ausis? Žiūrėkite laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą 20 val. per TV3.

 

Informacinė ir pramoginė laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!