Moters kūnas turi fenomenalią savybę kontroliuoti vyrų smegenis, priversti dėl jų pamesti protą ir jų geisti. Šiuos feromonus, kopulinus, galima panaudoti savo naudai.

 

feromonai

Ar kada nors turėjote gerbėją, kuriam, regis niekada jūsų nebūtų gana? Ar tokį, kuris nuolat kartotų, kaip nuostabiai jūs kvepiate? Arba tokį, kuris praėjus nedaug laiko po pažinties, prisipažįsta, kad jums pajuto nenugalimą trauką? Gali būti, kad tai yra dėl kūno chemijos arba kitaip tariant, feromonų kopulinų.

 

Kas tie kopulinai? Yra nemažai mokslinių tyrimų apie tai, kas yra feromonai ir kaip jie veikia žmonių meilės santykius. Tačiau vis dar nėra iki galo aišku, kaip jie iš tikrųjų veikia. Tačiau biologai mano, kad feromonai yra cheminiai signalai, kuriuos žmonės naudoja pritraukti potencialius lytinius partnerius. Jie siunčia ženklą priešingos lyties atstovams, kad asmuo yra pasiruošęs poruotis. Tai ypač pastebima gyvūnų karalystėje.

 

Moterų kūnai yra genetiškai sukurti, kad patrauktų vyrų dėmesį. Ovuliacijos metu moterų kūną užplūsta hormonai, kurie sukelia norą pratęsti giminę. Apvalūs klubai ir ilgi plaukai vyrams parodo, kad moteris yra vaisinga. Be to, dailiosios lyties atstovių kūnai išskiria molekulinius signalus per kopulinus, dėl kurių priešingos lyties atstovai nebegali jiems atsispirti.

 

Feromonų savybė keisti elgseną gali sukelti intensyvių reakcijų. Jos yra visiškai natūralios ir sukelia lytinį susijaudinimą, padeda užmegzti ryšį ir komunikuoti.

 

Ką kopulinai padaro vyrams? Kopulinai yra iš esmės riebiųjų rūgščių rinkinys, aptinkamas makšties išskyrose moters ovuliacijos metu. Kada moteris yra lytiškai susijaudinusi, jos kūnas išskiria šiuos chemikalus ir sukelia aistrą potencialiems partneriams.

 

Šie feromonai turi mintis ir protą užvaldančių savybių, todėl vyras, susižavėjęs moterimi, nebesugeba normaliai mąstyti ir analizuoti. Jis net gali pradėti elgtis taip, kaip jam elgtis šiaip jau nėra būdinga. Kada vyrą paveikia kopulinai, kūne padidėja testosterono lygis, todėl moterys atrodo seksualiai patrauklesnės ir net sukelia seksualinę euforiją.

 

Yra įrodymų, kad kopulinai gali keisti arba įterpti naujus atsiminimus; įtikinti vyrą, kad tai ką jis girdi, jaučia ir mato yra realybė, paveikti pasąmonę ir kasdieninius veiksmus, sukelti kitokių nei paprastai minčių, priversti patikėti, kad dabartinės mintys yra tikrai jo, o ne kieno nors kito idėjos.

 

Kaip kopulinai veikia moteris? Kopulinai veikia ne tik vyrus, bet taip pat ir kolektyvinį moterų mąstymą. Jie atsakingi už tai, kad kartu daug laiko praleidžiančių vaisingo amžiaus moterų menstruacijų ciklas neretai sutampa. Kopulinai, kaip ir kiti feromonai, yra susiję su uoslės hiperjautrumu.

 

Kai kurių moterų kopulinai yra stipresni negu kitų. Kai kurios moterys neturi tiek daug riebiųjų rūgščių, kad kopulinai darytų realų poveikį. Be to, jiems reikia laiko, kad paveiktų kitą žmogų. Todėl, jeigu susitikinėjate su kokiu nors žmogumi, ir ilgainiui jis tampa vis labiau nepasotinamas, vadinasi, kopulinai padarė savo darbą.

 

Daugiausiai kopulinų išskiria vaisingo amžiaus moterys nuo 23 iki 31-erių metų, taip pat per ovuliaciją. Galima rasti prekyboje buteliukų su magiškaisiais feromonais, nors mokslinių įrodymų, kad jie būtų veiksmingi nėra, nes tai yra hormonai, kuriuos natūraliai gamina moterų organizmas.