Dažniausiai, kai kalbama apie geriausią seksą, kalbama apie sekso pozas. Tačiau didžiausią pasitenkinimą suteikia ne tik tai, bet gerai parinktas laikas, susikalbėjimas tarpusavyje ir, be abejo, spontaniškumas. Taigi, kokie dalykai būtini, kad seksualinę patirtį, būtų galima laikyti nepakartojama?

 

seksas

10 patarimų geriausiam gyvenime seksui:

 
  • Pasakyti partneriui, kokie dalykai „užveda“. Tai nereiškia, kad reikia kalbėti nešvankiai. Tiesiog būti atviriems ir padėti geriau pažinti vienas kito kūną. Lytiniuose santykiuose labai svarbu nebijoti pasakyti, kas patinka, ką norėtumėte išbandyti ir ko geriau vengti.
 
  • Nenuvertinti pagyrimų ir komplimentų magijos. Tyrimai parodė, kad didesnį seksualinį pasitenkinimą jautė tos, bent tris metus kartu esančios poros, kurios sakydavo komplimentus lovoje, buvo atviri, nebijojo pasijuokti iš nesėkmių.
 
  • Intymiuose santykiuose išsaugoti spontaniškumą. Net geriausias seksas gali tapti monotonišku, jeigu visada daromas tas pats per tą patį. Vyrams patinka, kai moterys elgiasi spontaniškai, pasitiki savimi ir nebijo pasiūlyti išbandyti naujų pozų, gundo ir vilioja. Galima išbandyti seksą naujose vietose (ant sofos svetainėje, automobilyje ant galinės sėdynes ar ant virtuvinių spintelių), galbūt net seksą viešose vietose, vaidmenų žaidimus arba maudynes vonioje.
 
  • Keisti požiūrį į preliudiją – ji turėtų prasidėti gerokai prieš seksą ir trukti ilgiau. Būti dėmesingu partneriui. Nedideli gestai ir malonūs komentarai yra labai reikšmingi, nes padeda kurti nuotaiką seksui. Aistrą galima kaitinti ir visą dieną: siųsti vienas kitam erotines žinutes ir kalbėti su seksualinėmis užuominomis.
 
  • Sportuoti ir vartoti vitaminą D. Sportas gerina kraujotaką, įskaitant genitalijų srityje, todėl didina norą ir libido. Šiuolaikiniams žmonėms net vasarą dažnai trūksta vitamino D, ką jau kalbėti apie rudenį ir žiemą. Vitaminas D skatina estrogenų moterims ir testosterono vyrams išsiskyrimą organizme, todėl padidėja libido ir norisi daugiau mylėtis.
 
  • Mylėtis ryte arba po pietų. Vyrai ir moterys neretai labiausiai nori mylėtis skirtingu paros metu. Vyrams seksas padeda sumažinti stresą, o moterys nori mylėtis, kai prieš tai jau yra šiek tiek pailsėjusios. Moterys į lovą vakare eina pavargusios ir mintyse jau ruošiasi ateinančiai dienai. Todėl rekomenduojama nustatyti žadintuvą 30 min. anksčiau ir mylėtis ryte. Vyrams tai taip pat patinka, nes rytą testosterono lygis didžiausias ir erekcija stipriausia. Savaitgaliais galima mylėtis po pietų – tada moterys jaučiasi seksualiausios, nes šiuo metu paprastai įvyksta ovuliacija.
 
  • Praplėsti savo sekso žodynėlį, drauge skaityti erotinę literatūrą. Kalbėti erotiškai ne visi moka, bet išmokti gali kiekvienas. Iš pradžių gali būti nedrąsu, todėl rekomenduojama pradėti nuo erotinių knygų skaitymo. Tokia literatūra praplės žodyną, todėl žinosite, ką galite pasakyti sekso metu, kad susijaudintumėte patys ir sujaudintumėte partnerį.
 
  • Eksperimentuoti su sekso žaislais ir priedais. Ilgai kartu esančios poros gali įpūsti naujų vėjų į savo miegamąjį, kartu apsilankydamos sekso prekių parduotuvėje ir išsirinkdamos šį tą pabandymui. Galima įsigyti vibratorius porai, masažinių aliejų, raiščių akims. Galima paleisti muziką, o ne visada mylėtis tyloje. Masažas ir lytėjimas vienas kito didina libido.
 
  • Kartu daryti namų ruošos darbus. 2016 metų tyrimai parodė, kad poros, kuriose buities darbais pasiskirstoma po lygiai, džiaugiasi geresniu seksu. Moksliškai įrodyta, kad seksualesni ir aktyvesni miegamajame yra tie, kurie su savo antrosiomis pusėmis, dalijasi pareigomis, kas valys, tvarkys namus ir kas gamins valgyti.
 
  • Skirti daugiau laiko ir dėmesio kokybei, bet ne kiekybei. Tyrimai rodo, kad daugiau sekso, nereiškia geresnio sekso, o laimingiausios poros apskritai mylisi tik kartą per savaitę! Nustokite nerimauti dėlto, kad nesantykiaujate taip dažnai kaip triušiai, nes juk skiriate daugiau energijos sekso kokybei kartą per savaitę ir tai atsiperka, nes patiriamas malonumas yra didesnis.